dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 228 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 228 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 190 000 zł210 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Dom do zamieszkania bez nakładów finansowych Prestiżowa dzielnica Tarnowskich Gór - Osiedle Kolejarzy Powierzchnia działki: 1046 m Idealny dla rodziny i do prowadzenia firmy Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

715 155 zł36 m² 19 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż w pełni wyposażone, jasne mieszkanie o powierzchni 35,85m2, położone na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum Krakowa, przy ul. Rakowickiej 11a. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł57 m² 12 306 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Uregulowane grunty, możliwość wzięcia kredytu. Do kapitalnego remontu mieszkanie na Mokotowie przy ulicy Egejskiej znajdujące się na zadbanym osiedlu Stegny. Na 56,8m2 składają się: salon 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

522 000 zł46 m² 11 225,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie | słoneczne | przestronne | dobrze skomunikowane | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł46 m² 19 780,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wskakuj zanim ktoś Cię ubiegnie i zapinaj pasy bo właśnie trafiło ci się Idealne mieszkanie i lepszego nie znajdziesz. Dla osób wymagających złote połączenie przestrzeni do aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Podgórska

Kraków,małopolskie

893 334 zł26 m² 33 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

We spek English. Do not hesitate to contact us! English version below. Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. ___ emmerson prezentuje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmaja

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł50 m² 9 292,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 50,04 m2 | ul. Chmaja | oś Dąbrowskiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50,04 m2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze niskiego bloku, posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Na Skotnicę

Zalas,małopolskie

449 000 zł5 534 m² 81,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z panoramą na Tenczyński Park Krajobrazowy oraz zamek Tenczyn. Zalas przy ul. Na Skotnicę. Powierzchnia: (5534 m2) Na tym obszarze obowiązuje mpzp - mnr1 oraz R2 Powierzchnia budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobroszyce,dolnośląskie

690 000 zł114 m² 6 033,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w przepięknej miejscowości Dobroszyce przy Oleśnicy. I pcc Lokal o powierzchni 114,37metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

253 014 zł33 m² 7 737,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Kr1s/gup-s/364/2022 drugi przetarg sprzedaży lokalu mieszkalnego w Krakowie o pow. 32,7 m2 W postępowaniu o sygn. akt kr1s/gup-s/364/2022 syndyk sprzeda samodzielny lokal mieszkalny nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł71 m² 7 720,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 77,11m2 zlokalizowane na osiedlu Miłocin w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od zaraz , bez stresu i dodatkowych nakładów? Ta oferta dostępna jest wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Powstańców Śląskich

Wołów,dolnośląskie

708 000 zł120 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o przestronnej powierzchni - 120 m2! Położony w malowniczym mieście Wołów, otoczony lasami, stanowi idealne miejsce dla osób ceniących harmonię z naturą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobolin

Bobolin,zachodniopomorskie

1 399 000 zł149 m² 9 366 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego. Położony w urokliwej wiosce położnej 10 minut od dzielnicy Gumieńce- bobolinie. Cisza, spokój, bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Wrocław,dolnośląskie

2 799 000 zł360 m² 7 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom, który pokochasz od pierwszego wejrzenia! Wrocław, ul. Kalinowa 52 pomiędzy Partynicami a Ołtaszynem. Powierzchnia całkowita ok. 360 m | działka 600 m . Oferta premium Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Glinki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł3 624 m² 331,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę graniczącą z ulicą Glinki w Bydgoszczy. Numery 4/67 i 11/4. Powierzchnia 3624 m2. Działka z własnym niezależnym wjazdem. Teren ogrodzony. Na działce znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie | 3 pokoje | piękna okolica | gdynia obłuże | inwestycja Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w spokojnej i cichej części Gdyni, jaką jest Obłuże. Piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogórze,pomorskie

790 000 zł54 m² 14 711,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowy apartament na osiedlu Na Fali w Pogórzu | 49,4 m + komórka lokatorska + miejsce postojowe Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 49,4 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 172 100 zł117 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna dwupoziomowy szereg w podwyższonym standardzie deweloperskim, położony w spokojnej, zielonej części Strzeszyna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sukiennicza

Bielsko-Biała,śląskie

989 000 zł215 m² 4 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, ul. Sukiennicza 7 211,20 m | 989 000 zł | Oferta na wyłączność Cały parter w kamienicy - 3 wejścia, centrum miasta, do adaptacji! Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Wilkszyn,dolnośląskie

979 000 zł104 m² 9 413,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Rodzinny dom w zielonym Wilkszynie 3 miejsca postojowe + garaż w bryle budynku Marzysz o domu, w którym Twoja rodzina znajdzie przestrzeń, spokój i bezpieczeństwo? Ta zewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

1 709 000 zł58 m² 29 465,50 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w Browarach Warszawskich 2 pokoje, 58 m Wyjątkowa oferta w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie. Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Świerkowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

567 000 zł1 800 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prostokątna, lekko nachylona działka budowlana w spokojnej okolicy w Jakubowicach Konińskich. Lokalizacja umożliwia szybki dojazd autem do Centrum Lublina (czas dojazdu to około 10-12 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł28 m² 19 544 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka - Jeżyce, ul. Jaskowskiego 24, poznań Oferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycja pod wynajem. Parametry nieruchomości powierzchnia: 27,63 m piętro: 1/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Wielkopolskich

Pobiedziska,wielkopolskie

462 429 zł57 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam Państwa do prezentacji sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 878 920 zł108 m² 17 431,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

**** po umowie przedwstępnej **** Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - zapraszam inne biura nieruchomości do współpracy. Dom z potencjałem w zabudowie bliźniaczej w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

458 000 zł37 m² 12 246 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,40 m2, położone na 1 piętrze w spokojnej, zielonej części Bonina w Poznaniu. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pierzwin,lubuskie

270 000 zł67 m² 4 047,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku w miejscowości Pierzwin. Mieszkanie o powierzchni 66,70 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł50 m² 16 302,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na cichym, strzeżonym osiedlu Nieruchomość znajduje się w nadwiślańskiej części Mokotowa, miejsce Warszawy łączące bliskość centrum i natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

655 555 zł55 m² 11 919,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poznaj wyjątkowe mieszkanie na pograniczu wrocławskich Hub, gaju i Tarnogaju - świeżo po generalnym remoncie, wykończone w stylu nowoczesnej elegancji. Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Adamówek,mazowieckie

1 990 000 zł217 m² 9 170,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:912 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle efektowny, nowoczesny dom znajdujący się w Adamówku przy ulicy Granicznej, w bliskim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. Jeśli marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chocimska

Warszawa,mazowieckie

488 000 zł22 m² 22 697,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kameralna kawalerka z balkonem na Starym Mokotowie. Wyjątkowo jasne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, w kameralnym budynku z windą. Dzięki zachodniej ekspozycji i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł56 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Ożarowie Mazowieckim Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone na kameralnym i nowoczesnym osiedlu. Osiedle powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Dukla,podkarpackie

275 000 zł214 m² 1 287,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 213,6 m , zlokalizowany w centrum miejscowości Dukla przy ul. Żwirki i Wigury (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

695 000 zł180 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:933 m²

Dom z dużym potencjałem - Świerklaniec Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom do remontu, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji - Świerklaniec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

360 500 zł45 m² 7 972,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Wejherowo, os. 1000-lecia Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 wraz z piwnicą o powierzchni 3.22 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Rokitki,pomorskie

399 000 zł54 m² 7 322,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu Osiedle Kociewskie w miejscowości Rokitki, sąsiadującej z Tczewem. Inwestycja została przygotowana z myślą o rodzinach z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Jaszów

Jaszów,opolskie

195 000 zł78 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy znajdujący się w Jaszowie, gmina Grodków, woj. opolskie. Nieruchomość położona na działce 13 arów. Budynek ma powierzchnię 78 m2, wysokość 3,2m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

898 000 zł72 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Komfortowe mieszkanie przy ul. Radzikowskiego - doskonała lokalizacja i funkcjonalny układ Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Idealne na start lub inwestycję! 48m2, parter, świetna lokalizacja - Bacieczki, białystok. Na sprzedaż słoneczne, zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na parterze.