dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Rynek pierwotny

285 900 zł32,34 m² 8 840,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowo budowany kameralny budynek o nowoczesnej, dopracowanej architekturze powstaje na granicy Leszna i Święciechowy -ul. Warzywna. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł260 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kraków-Swoszowice, dom 260 m 2 na sprzedaż Lokalizacja: dom jednorodzinny usytuowany w dzielnicy Kraków-Swoszowice na południu Krakowa na działce o powierzchni 10 arów w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Smogorzewo

Smogorzewo,kujawsko-pomorskie

75 225 zł885 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Smogorzewo, gmina Łabiszyn Na sprzedaż działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Smogorzewo (woj. kujawsko-pomorskie, powiat żniński, gmina Łabiszyn),.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł27 m² 5 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:283 m²

Oferta pośrednika Oferujemy Państwu na sprzedaż domek letniskowy (połowa zabudowy bliźniaczej) z tarasem oraz pięknym widokiem na jezioro Sianowskie znajdujący się w urokliwym Sianowie (w.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 479 m² 110,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyłącznie W naszym biurze działka w Czyżowicach Prezentujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 1479 m2 położoną w Czyżowicach w I linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł93,22 m² 7 884,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkania z ogrodem w Krzeptowie. Oferta również dla Obcokrajowców - zakup nie wymaga zezwolenia na nabycie gruntu. Lokalizacja: krzeptów -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł159 m² 3 389,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 485 m²

Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego położonego w spokojnej i urokliwej miejscowości Ocieka. To idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 550 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego położoną w malowniczej Osławicy, w otoczeniu wyjątkowo przyrodniczych terenów Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł2 858 m² 398,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! duża działka mieszkaniowo-usługowa | gdańsk klukowo | 2858 m | mpzp Lokalizacja: gdańsk - Klukowo (rejon Matarni / Osowy) Powierzchnia: 2 858 m Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł400 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 853 m²

Obiekt handlowo-usługowy | 400 m | Gotowy biznes | Sala Weselna Na sprzedaż atrakcyjny obiekt o funkcji bankietowo-weselnej, stanowiący gotowy i prosperujący biznes z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł145,54 m² 6 864,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

*rezerwacja* Prezentowane mieszkanie znajduje się na piętrze oraz poddaszu budynku w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni całkowitej 145,54 m . Osiedle składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 900 zł180,50 m² 7 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Dom jednorodzinny / inwestycyjny | gm. Baranów | 180 m | działka 3700 m Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w okolicy Baranowa ( teren nie objęty inwestycją cpk ),.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł15 571 m² 186,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna nad morzem. Działka z możliwością budowy np. stacji paliw lub sklepu wielkopowierzchniowego, położona przy granicy administracyjnej miasta, w odległości 4 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł45 m² 15 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 45m2 w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość położona w Pabianicach przy ul. Brackiej róg ul. Nawrockiego. Przedmiotem sprzedaży jest udział wynoszący w nieruchomości składającej się z działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł230 m² 6 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku, w bliskim otoczeniu wyciągów i tras narciarskich, składająca się z budynku mieszkalnego dwu-lokalowego. Działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,700 m w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 510 000 pln. Powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56,40 m² 7 783,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Niniejsza oferta jest za O% - tzn. Decydując się na jej zakup. Nie płacisz wynagrodzenia biura! Oferuję do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł2 007 m² 29,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych W drężnie, ok. 400 M od jeziora drężno (studnica), w pobliżu jeziora wierzchowo, ok. 60 km od morza. Dojazd drogą asfaltową. Kupujący nie płaci 2% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł54,75 m² 12 328,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowa, niższa cena - 675 000 zł! Marzysz o mieszkaniu blisko morza, na spokojnym, strzeżonym osiedlu z dużą ilością zieleni? To może być idealna propozycja dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-12

880 000 zł95 m² 9 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Nowo powstałe Osiedle Życzliwe - wychodzi naprzeciw Twoim najśmielszym oczekiwaniom! Oferujemy lokale mieszkalne w powstającej inwestycji składającej się z trzech domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł34,85 m² 11 994,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na lsm - idealne miejsce do życia lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł532 m² 5 601,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do sprzedaży halę produkcyjno-magazynową o powierzchni całkowitej ok 530 m kw na działce ok 4600 m kw wybrukowaną. Opis nieruchomości: obiekt składa się : 1) Hali głównej.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł48,05 m² 10 655,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Klimczak Nieruchomości jako jedyne biuro sprzedaży dewelopera pik invest w ramach wyłącznego zlecenia ma przyjemność zaprezentować nowoczesne wykończone mieszkanie zlokalizowane przy ul. 29.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł70 m² 10 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:470 m²

NA sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o pow. 70 m2 w domu wolnostojącym, z przestronną działką 470 m2 na wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie stanowi parter domu. Lokalizacja: niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Czerwonak,wielkopolskie

350 000 zł708 m² 494,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Czerwonaku nr 45 oraz 46 o pow. 708 m , ul. Łącznik. Blisko pełnej infrastruktury oraz blisko natury. Dostępne są również pozostałe sąsiedzkie.

Szczegóły ogłoszenia

31 808 903 zł3 976,61 m² 7 999 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania powierzchnia biurowo-usługowa położona w Lublinie o łącznej powierzchni użytkowej 3 976,61 m2, składająca się z 12 samodzielnych lokali posiadających odrębne księgi.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł55,70 m² 6 104,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są miejsca, które nie próbują być modne - one po prostu są ponadczasowe. Na 9 piętrze, tam gdzie zatrzymuje się winda, czeka 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , w funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 400 m² 15,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:48 400 m²

Cena do Negocjacji! Jest możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą! Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym oraz dużym budynkiem gospodarczym położona w Łapczycy gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł64,56 m² 11 756,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed.

Szczegóły ogłoszenia

51 214 zł883 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę działek rolnych z przeznaczeniem budowlanym w miejscowości Ostrowo, gm. Strzelno. Nieruchomości gruntowe położone w odległości ok. 500 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Purda,warmińsko-mazurskie

300 050 zł2 771,75 m² 108,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt