dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Radom

Radom,mazowieckie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie/ Radom/ XV-Lecie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone w doskonałej lokalizacji- radom os. XV-Lecia. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze niskiego bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Emancypantek

Lublin,lubelskie

499 000 zł58 m² 8 573,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z widokiem na zieleń idealne dla rodziny lub studentów | 58,2 m | lsm, ul. Emancypantek To mieszkanie przy ul. Emancypantek to doskonały wybór zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczoka

Zabrze,śląskie

280 000 zł49 m² 5 740,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - 48,78 m2 - Zabrze, ul. Korczoka 87 (zaborze) Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 48,78 m2, położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Gdynia,pomorskie

599 000 zł60 m² 9 981,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy, z widokiem na morze i świetną komunikacją? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

2 273 000 zł114 m² 19 895 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1808

Apartament W starym mieście! Na sprzedaż gotowy do aranżacji apartament położony w samym sercu Krakowa przy ulicy Św. Tomasza. Lokalizacja: oferowany apartament znajduje się nieopodal Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł46 m² 13 626,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przytulne 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie! Mieszkanie: * 2 niezależne pokoje, nieduży salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój o łącznej powierzchni 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

779 000 zł174 m² 4 477,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

**** sprzedane **** Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - zapraszam do współpracy. W tej lokalizacji takie nieruchomości nie pojawiają się zbyt często. Działka z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

M ieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,00 mkw + użytkowana piwnica, położone na 3. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os. Zazamcze Przylesie we Włocławku, z balkonem, z dobrym rozkładem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

528 500 zł37 m² 14 195,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: marzysz o własnym mieszkaniu w centrum Wrocławia? Ta duża kawalerka z odrębną kuchnią to idealna propozycja dla młodych ludzi szukających pierwszego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Działdowska

Nidzica,warmińsko-mazurskie

485 000 zł102 m² 4 748,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Szukasz domu, który możesz urządzić od podstaw według własnej wizji? Gdzie każdy detal będzie odzwierciedleniem Twojego stylu i potrzeb? Oto propozycja nowoczesny dom wolnostojący w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł36 m² 12 164 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Są mieszkania, które po prostu stoją. I są takie, które czekają na kogoś. To właśnie jedno z nich ukryte wysoko, na ostatnim, jedenastym piętrze, tam, gdzie hałas miasta zostaje daleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

499 999 zł104 m² 4 807,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy 104 m z balkonem stwórz swój projekt w sercu Szczecina! Marzysz o klimatycznym mieszkaniu w zabytkowej kamienicy z duszą? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

809 000 zł72 m² 11 236,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyne takie mieszkanie 72m2 + 29m2 tarasu Mieszkanie 72m2 - 4 pokoje + taras w nowej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Nieruchomość położona na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wolany

Wolany,dolnośląskie

250 000 zł6 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wystawiamy pięknie położoną działkę o powierzchni 6000m2 Miejscowość Wolany położona bezpośrednio obok uzdrowiska Polanica Zdrój - do centrum 3 km Piękna nieregularna , duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Czapury,wielkopolskie

599 000 zł70 m² 8 535,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem. Przedstawiam ofertę dla osób, które szukają mieszkania w pełni wyposażonego w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastów

Katowice,śląskie

259 000 zł27 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkania do remontu osiedle Tysiąclecia, katowice Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,3 m , na osiedlu Tysiąclecia, przy ulicy Piastów. Nieruchomość idealnie nadaje się na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 900 000 zł260 m² 11 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Elegancki Dom w Prestiżowej części Milanówka o powierzchni 260m2 z dodatkowym domkiem na działce. Piękny ogród z systemem automatycznego nawadniania z licznymi nasadzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

598 200 zł37 m² 15 977,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marki | ul. Słoneczna | Inwestycja: osiedle Słoneczna | 7 piętro | piękny widok z okna | 2 pokoje | 37,44m2 | balkon | szybki dojazd do metra | winda z poziomu garażu | miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wolbrom,małopolskie

785 000 zł220 m² 3 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:445 m²

Emmerson prezentuje! Dom o powierzchni 220 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 440 m2. Nieruchomość wzniesiono w 1985 roku i znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

744 678 zł75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

249 000 zł34 m² 7 345,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie w Lubinie - Centrum Cena: 249 tys. Lokal mieszkalny położony na III piętrze w bloku przy ul. Drzymały. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,90 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czaniec

Czaniec,śląskie

767 250 zł155 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 232 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący o powierzchni 155m 2 położony w malowniczej, spokojnej miejscowości Czaniec , otoczony pięknem natury, który stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

961 002 zł55 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe, 55 m z balkonem | Podgórze Duchackie - ul. Walerego Sławka | brak pcc i prowizji Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji z 2025 r. - idealne dla pary, rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

1 249 000 zł126 m² 9 942,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Atuty: cicha i spokojna okolica, internet światłowodowy, blisko liczne przedszkola, 2 szkoły podstawowe i żłobki, wysoki standard wykończenia, niskie opłaty, garaż w bryle budynku, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Siewierz

Siewierz,śląskie

416 609 zł56 m² 7 463,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów apartament w przepięknej lokalizacji Miasteczko Siewierz Jeziorna, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł40 m² 18 987,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie w przepięknej, zielonej i spokojnej okolicy na Warszawskim Żoliborzu o wielkości 39.5 m2. Świeżo po remoncie, wszystkie meble i wyposażenie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

6 900 000 zł2 220 m² 3 108,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Obiekt wielofunkcyjnmy w Białych Błotach o szerokim spektrum przeznaczenia: przychodnia,klinika,szkoła-uczelnia,biurowiec,hotel,rehabilitacja,dom dla ludzi starszych inne. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielorybia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł79 m² 6 590,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przestronne mieszkanie z dużym potencjałem Osowa Góra, bydgoszcz Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,9 m położone w zadbanym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białystok,podlaskie

350 000 zł3 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana na Sprzedaż w Fastach przy ul. Białostockiej Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3500 m , zlokalizowaną w miejscowości Fasty, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł54 m² 10 130,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji bezpośrednio, bez prowizji Mam do zaoferowania przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

437 000 zł30 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dęborzyce

Dęborzyce,wielkopolskie

75 000 zł620 m² 120,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na tej wyjątkowej ofercie kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizyjnych! Dodatkowo, zapewniamy bezpłatną pomoc w zakresie doradztwa kredytowego skorzystaj z naszej fachowej obsługi bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta sprzedaży mieszkania - centrum Szczecina Gotowe do zamieszkania, idealne na inwestycję! Sprzedam jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w Świebodzicach. Doskonała lokalizacja, boczna ulica w okolicach basenu. Spokojne miejsce, otoczone zielenią a zarazem z wygodnym dojściem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł30 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

878 173 zł33 m² 26 700,30 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy unikatową kawalerkę w prestiżowej inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments idealne dla inwestorów szukających pasywnego dochodu bez konieczności zarządzania wynajmem. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Teresy

Kraków,małopolskie

699 450 zł29 m² 23 994,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Unikalne mieszkania na sprzedaż w sercu Krakowa już są do sprzedania! M.5 - 29,15m2 - 1 piętro- salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Szukasz wymarzonego mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

2 400 000 zł600 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:31

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

0% prowizji! Wyjątkowa oferta inwestycyjna działka z kompleksem 11 domków w Mielenku, 400 m od morza. Lokalizacja: mielenko urokliwa nadmorska miejscowość, granicząca z popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Studzionka

Studzionka,śląskie

239 800 zł2 200 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz miejsca gdzie panuje cisza i jest nieliczna zabudowa? Lubisz mieć wokół siebie dużo przestrzeni? Mamy w ofercie działkę gdzie słońce dociera od wschodu do zachodu a nocą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł28 m² 16 373,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Opis 1 pokoj/ duży balkon /osobna kuchnia umeblowana / 1 miejsce postojowe/ blisko uniwersytetu medycznego Wolne od zaraz. Na sprzedaż ładne, w pełni rozkładowe , 1-pokojowe mieszkanie ,położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 214 830 zł59 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.