dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 923 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podbielowska

Nowy Sącz,małopolskie

550 000 zł2 770 m² 198,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 27,70 ar w miejscowości Nowy Sącz (ul. Podbielowska). Dostępne media do podciągnięcia, prąd, woda, gaz. Współwłasność drogi dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

934 638 zł73 m² 12 785,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc zadzwoń już dziś Prezentowane mieszkanie 4-pokojowe usytuowane jest na I piętrze w III piętrowym budynku. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

630 123 zł42 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji. Na 2-pokojowe mieszkanie na os. Bohaterów Września, składa się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój z miejscem na dużą szafę, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Leszno,wielkopolskie

275 000 zł46 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 znajdujące się na 4 piętrze bloku mieszkalnego, położonego przy ulicy Zwycięstwa w Lesznie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baildona

Katowice,śląskie

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne i gotowe do zamieszkania mieszkanie na Dębowych Tarasach - prestiżowym osiedlu w Katowicach, tuż obok centrum handlowego Silesia City Center oraz parku Śląskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Lublin,lubelskie

399 000 zł36 m² 10 931,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na 4 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Tatary przy ul. Hutnicza o powierzchni 36,5 m2. Forma własności: odrębna własność. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł47 m² 8 562,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie | parter | ul. Dworcowa 20, olsztyn Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia bez remontów, zakupów mebli i stresu? To miejsce Cię zachwyci! Na sprzedaż ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

200 000 zł862 m² 232,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane - Szczygłów, gm. Biskupice, pow. wielicki Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Szczygłów, w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kamień,pomorskie

1 450 000 zł28 000 m² 51,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2 działki | 1 działka budowlana | 500M do jeziora | inwestycja I zielona okolica | kamień Na sprzedaż oferujemy dwie sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni około 28 000 m2 (2,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grudziądzka

Kwidzyn,pomorskie

329 000 zł98 m² 3 350,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Kwidzynie - ul. Grudziądzka ; 98,2 m ; 1piętro ; Wysoki standard wykończenia Przedstawiamy Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Juchacz

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

420 000 zł3 329 m² 12 616 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta prywatna*. Na sprzedaż nowe ,wykończone 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na południową stronę o metrażu 33,29 m2 znajdujące się na os.Sady przy ul.Marii Juchacz w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bór

Częstochowa,śląskie

330 000 zł36 m² 9 156,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zlokalizowane w nowym, II-kondygnacyjnym budynku, oddanym w 2024 roku, w dzielnicy Ostatni Grosz, tuż przy linii tramwajowej. Mieszkanie na I piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

289 000 zł34 m² 8 430,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły w dzielnicy raków. Mieszkanie nowocześnie wyremontowane składające się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

5 290 000 zł101 m² 52 532,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prezentujemy Państwu luksusowy apartament o powierzchni 100,70m2 z bezpośrednim widokiem na Rzekę Motławę i Stare Miasto Gdańska. Kameralna inwestycja nagrodzona tytułem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł39 m² 15 168,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

455 605 zł41 m² 11 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Łódź,łódzkie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-938 46 m.kw. / III piętro / rozkładowe 3 pokoje / niski blok / do remontu Wolne od: do uzgodnienia, klucze w biurze, zapraszamy. Lokalizacja/otoczenie Łódź, dzielnica Górna, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

350 000 zł41 m² 8 503,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hej, to ja niespełna 42 m przytulnego raju w samym sercu Łodzi. Nie będę się tu chwalić. no dobra, trochę muszę Piotrkowska to moje podwórko, a Ty masz teraz szansę stać się moim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrowiska

Mrowiska,mazowieckie

949 000 zł100 m² 9 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż : Nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny w Mrowiskach o powierzchni 100 m plus garaż 21 m , położony na działce ok. 460 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Jarosław,podkarpackie

300 000 zł62 m² 4 823,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, z jasna kuchnią, łazienką i piwnicą. Oba pokoje posiadają balkon. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, okna wychodzą na wschód i na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Karlikowo,pomorskie

135 000 zł1 182 m² 114,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 137/4 w Karlikowie (gmina Krokowa) przy ulicy Polnej o powierzchni 1182 m2. Lokalizacja Działka znajduje się w spokojnej miejscowości, niedaleko Krokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Wejherowo,pomorskie

880 000 zł91 m² 9 702,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestrzeń, komfort i kameralność - 3 - pokojowe ponad 90 metrowe mieszkanie z garażem w Wejherowie przy ul. Orzeszkowej! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 290 000 zł125 m² 10 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 125 m2, zlokalizowane na Podolanach w Poznaniu. Układ pomieszczeń: parter: pokój dzienny: 34m2 Kuchnia: 5,15m2 Wiatrołap: 3,85m2 wc: 1,52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 080 000 zł230 m² 4 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 230m2 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

460 000 zł39 m² 11 723 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz przypisanym miejscem parkingowym: swarzędz, osiedle Cybińska! Zachęcamy do zapoznania się z niepowtarzalną propozycją sprzedaży komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

995 000 zł146 m² 6 815,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Sprzedam segment Z ogródkiem I otwock | 995000 pln I 5 pokoii możliwy zakup przez cudzoziemców - bez pozwolenia mswia zakup bez pcc Przedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Reda,pomorskie

499 000 zł63 m² 7 903,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Klimatyczne 3 Pokoje z wyjątkowym, pięknym widokiem na las Reda, ul. Marii Konopnickiej (dawne osiedle Buczka) Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 60,01 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wspólna

Police,zachodniopomorskie

348 500 zł42 m² 8 297,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe lokale mieszkalne, w nowo powstałym budynku z 2024 roku, zlokalizowane w atrakcyjnym zakątku Polic - na terenie nowoczesnego Osiedla Jarzębinowego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł64 m² 15 102 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy pięknie doświetlony 3 pok. apartament z tarasem o klasycznym układzie, w nowoczesnym i prestiżowm budynku z 2008 r. położony w obrębie dzielnicy Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Łomża,podlaskie

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 49m.na 3piętrze z windą do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka lokatrska duży zabudowany balkon Łomża ul.Żeromskiego. Mieszkanie bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ustroń,śląskie

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:510 m²

Polecam do sprzedaży pawilon gastronomiczny o pow. użytkowej ok 80 m2 ze wszystkimi odbiorami sanepidu w dobrym stanie technicznym. Obecnie pawilon dostosowany jest na parterze do usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Głogów,dolnośląskie

259 000 zł48 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Hutnik przy ul. Niedziałkowskiego - idealne dla rodziny! Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Wola Mrokowska,mazowieckie

877 000 zł113 m² 7 761,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

877 000 | sprzedaż | mieszkanie 2 poziomowe | 113m2 | 5 pokoi | lesznowola | wola mrokowska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania znajdującego się w Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

584 937 zł69 m² 8 419,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 69,47 m2 0 % prowizji 0 % pcc Balkon Nowy budynek ( w trakcie budowy) Niskie koszty utrzymania Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Stare Gliwice w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

764 555 zł57 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż mieszkań W atrakcyjnej cenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Kraków mistrzejowice 4- pokojowe os. Piastów! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Mistrzejowice, os. Piastów. Osiedle to charakteryzuje się spokojem i bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Palędzie

Palędzie,wielkopolskie

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Osiedle Zachodni Zakątek w ł a ś c i w e _ m i e j s c e _ d o _ ż y c i a! [ ~~ Najważniejsze informacje oraz atuty : ~~ ] - Kameralne osiedle 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 148 336 zł64 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Opis Nieruchomości: przedstawiam Państwu 4 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Jana Pawła Woronicza o powierzchni całkowitej 63,8 m2. Mieszkanie idealne dla pary, rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwu stronne! rozkładowe! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Borowskiej. Mieszkanie o pow 55 mkw składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki, - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kwiatkowice

Kwiatkowice,łódzkie

215 000 zł2 500 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Dobruchowie koło Kwiatkowic z mpzp Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2500m2 plus w gratisie 7174m2 działki rolnej. Działka.