dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:656 m²

Super oferta dom jednorodzinny w Jaszkowej Górnej! Prezentujemy atrakcyjny dom jednorodzinny z dwoma garażami oraz zadbanym, urokliwym ogrodem, położony w malowniczej miejscowości Jaszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,70 m² 8 375,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Kawalerka w centrum Świdnika 35 m2 Idealne dla singla lub pary. Przytulne, ciepłe, słoneczne i ustawne. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul. Norwida 5.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 300 m² 346,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, działka o kształcie regularnym, o powierzchni ok. 1300 m2 (około 1150 m2 terenów budowlanych) szerokości około 19 m, długość działki około 68 metry, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł2 110 m² 1 417,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 432 m²

Prezentujemy Państwu 3 hale magazynowo- produkcyjne z biurem i pomieszczeniami socjalnymi oraz wystawowym pomieszczeniem mieszkalnym (obecnie zakład produkcji mebli) o powierzchni 2110.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 200 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty są niezabudowane działki gruntu, położone w Chodzieży o powierzchni około 1200m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego stanowi teren budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł39 m² 5 512,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie na parterze położone w dużej, rozwijającej się wsi zlokalizowanej między Maszewem a Nowogardem. W cenie mieszkania: działka z własną księgą.

Szczegóły ogłoszenia

509 999 zł130 m² 3 923,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz domu, który łączy wiejski spokój z pełną wygodą pod nosem ? Zapraszam do Dąbrówki (gm. Starogard Gdański). Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

946 960 zł71,20 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 71,20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł82,92 m² 8 068,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż nową inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej w Zaczerniu. Domy mają powierzchnię 83 m2 i mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 349 m² 185,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 działek zlokalizowanych w Wojcieszycach, niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Przedmiotem sprzedaży są 2 działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł216 m² 15 046,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:829 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w sercu Konstancina-Jeziorny. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł128 m² 9 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 128 m , położonego na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego, tuż przy rondzie Reagana. Lokal znajduje się na terenie dużego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowy trzypokojowy apartament na ul. Chodkiewicza. Budynek to 15 letni apartamentowiec wyposażony w windę, oddalony 1 km od centrum. Lokal położony jest na parterze. Dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż - 1000 m , Babice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , wymiary w przybliżeniu 40x25, działka posiada aktualne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł323,17 m² 9 283,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal znajdujący się w budynku handlowo-usługowym położonym w ścisłym centrum Pruszcza Gdańskiego, przy ulicy Wojciecha Kossaka. Ze względu na swoje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł303,33 m² 9 890,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Teren zabudowy produkcyjno- usługowej p/u41 z możliwością zamieszkania. Pozwala to na działalność gospodarczą z zakresu produkcji, składów, baz, magazynów i usług, np. warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł44,30 m² 20 293,45 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na gdańskim przymorzu - inwestycja trzy żagle widok na morze | wysokie piętro | doskonała lokalizacja Przedstawiamy ofertę sprzedaży eleganckiego 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 144 m²

Dom jednorodzinny z dużą działką i budynkami gospodarczymi! Mosiny, gm. Człuchów | 160 m | działka 2144 m Szukasz miejsca, które zapewni Ci przestrzeń, swobodę i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł5 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę domu? Zapraszam! działka: oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5100 m , idealną dla inwestorów oraz rodzin pragnących zrealizować swoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł112,40 m² 5 693,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania duże, przestronne mieszkanie w Kopańcu (gmina Stara Kamienica). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, bardzo kameralnego, niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 198 000 zł151 m² 7 933,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:744 m²

Posiadamy w sprzedaży skrajną część domu o zabudowie bliźniaczej posadowionego na obszernej działce w centrum Olsztyna na Osiedlu Grunwaldzkim, na ul. Na Skarpie 10. Lokalizacja bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament (68,71 m2) składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i korytarza. Apartament jest wykończony w wysokim standardzie, wraz z pełnym wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 563 m² 608 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży ładną, zalesioną działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 1563m2, w kształcie zgrabnego pięciokąta, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł882 m² 3 390,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Wyjątkowa okazja dom handlowy w centrum Przemkowa! Jeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, ten budynek w sercu malowniczego Przemkowa jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł45 000 m² 97,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 45 000 mkw., położony w miejscowości Gostolin, w gminie Załuski, powiecie płońskim. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Bliźniak usytuowany w Pruszkowie (żbików) o powierzchni całkowitej ok. 200 m2 został wykończony w 2000 roku. Działka ma powierzchnię 311 m2. Parter: garaż, pralnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł507 m² 2 958,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania budynek gospodarczy/usługowy z obszerną częścią garażową/magazynową zlokalizowany w miejscowości Cianowice gm. Skała o pow. całkowitej 507m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 37 m w Krakowie, krowodrza ul. Lea Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Lea Cena: 699 000 do negocjacji! Powierzchnia: 37 m Piętro: 2 piętro w 10-piętrowym bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł1 000 m² 2 790 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Szukasz uniwersalnego budynku biurowo magazynowego lub na usługi czy małą produkcje ? Prezentowana nieruchomość na sprzedaż to okazja rynkowa. Budynek składa się z 2-ch kondygnacji nadziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł8 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 88 arów (istniej możliwość podziału na mnejsze działki) w miejscowości Byków dojazd drogą polną około 200m od drogi krajowej E8, nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł450 m² 4 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Prowizja 0%. Dobra propozycja dla inwestora, świetnie położona działka 500m od plaży z funkcjonującym ośrodkiem domków na 45-60 miejsc noclegowych. Uwaga, wartością biznesową przy tej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł243,50 m² 9 240,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Oferta dostępna W pepper house! atuty nieruchomości: wysoki standard wykończenia Jezioro Otomińskie oraz Las w bezpośrednim sąsiedztwie domu Bliskość obwodnicy zapewnia bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł972 m² 1 748,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka przy jeziorze: kłodawa, ulica Wojcieszycka N O W A | N I Ż S Z A | C E N A! Tuż przy plaży, nad brzegiem jeziora, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł53,10 m² 3 935,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią i pomieszczeniem gospodarczym (skrytka), sokołowo Budzyńskie, gmina Budzyń Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł68,20 m² 10 982,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie w strefie nadmorskiej, po częściowym remoncie. Obecny układ dwupokojowy można powiększyć o dodatkowy pokój, dodając aneks.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł69,20 m² 10 101,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje | 69,2 m | 2 łazienki | Os. Tysiąclecia | Bez prowizji | Potencjał inwestycyjny Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz bez kompromisów? To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 200 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ostatnie działki budowlane o pow. od 1200 do 1345 m.kw. w miejscowości Ławki, 15 km. od Piaseczna i 25 od południowej części Warszawy. Nieopodal znajduje się stacja pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł93,51 m² 10 266,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni. Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 224 698 zł197,40 m² 11 270 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 197,40 m 2 usytuowany na parterze inwestycji przy ul. Dowborczyków 12 w Łodzi. Główne atuty inwestycji: duże.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł46 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa na prezentację mieszkania w sercu Trzebnicy Mieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z: przedpokoju- wyłożonymi kaflami, z zabudowaną szafa na wymiar z lustrem.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 094 m² 72,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki - 3094 m Lokalizacja: miętkie (woj. warmińsko-mazurskie, gmina Dźwierzuty) Powierzchnia: 3094 m Działka o nr 124/38 Zapraszam do zapoznania się z naszą.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij