dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

485 105 zł34,69 m² 13 984 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie jest wykończone, bez zabudowy kuchennej , bez mebli Prezentacja możliwa od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Ikara 37

Matarnia Gdańsk

1 038 000 zł113 m² 9 185,84 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Ikara 37

Matarnia Gdańsk

999 000 zł113 m² 8 840,71 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

**woj.lubuskie , miasto Gorzów Wlkp.** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ATRAKCYJNEGO DOMU o pow. 150 m2 ,zlokalizowany w Gorzowie Wlkp. obręb Karnin. Słoneczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 158 200 zł3 924 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna | katowice kostuchna | ul. Adamczyka Z przyjemnością prezentujemy unikatową ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego o powierzchni 3 924 m jak i również projektu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł105,61 m² 27 459,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Miasteczka Wilanów. Na sprzedaż lokal usługowy klasy premium o powierzchni 105,61 m , który stanowi w pełni przygotowaną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł94 m² 15 202,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego apartamentu o powierzchni 94,10 m , położonego w prestiżowej części Gdyni - dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł35,39 m² 24 696,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aura Mokotów: twoje gotowe 2 pokoje z wielką loggią | Bluszczańska 17 Wyobraź sobie poranek: pijesz kawę na przestronnej loggii, otoczony zielenią patio, a w powietrzu czuć spokój Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 232 zł64,56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, dwiema łazienkami oraz ogródkiem, zlokalizowane w inwestycji Złotno Residence, przy ulicy Zwiadowczej w Łodzi. Do lokalu przynależą dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 232 zł64,56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 130 zł70,54 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz przestronnym tarasem, zlokalizowane w inwestycji Złotno Residence, przy ulicy Zwiadowczej w Łodzi. Do lokalu przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45,60 m² 9 429,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Centrum legionowa a jednoczenie z dala od miejskiego zgiełku. Kameralne osiedle " Batorego" - 3 pokoje do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym! Lokalizacja idealna dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powiat bielski, kozy nowe mieszkania W kozach kilka minut od bielska-białej! Proponuję Państwu do sprzedaży mieszkania położone w Kozach, nieopodal Bielska-Białej o powierzchni 57 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł500 m² 1 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:19 200 m²

Oferujemy do sprzedaży zabudowaną nieruchomość położoną w miejscowości Dzierlin, (dz. nr 294/2), 5 km od Sieradza. Na działce o powierzchni 19.200 m2 położony jest budynek pochodzący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 659 zł57,20 m² 9 522,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! zapytaj O rabat! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł189 m² 9 841,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Jeśli szukasz domu w Warszawie, w którym jest spokojnie i kameralnie, ale jednocześnie miejskie życie masz na wyciągnięcie ręki - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż zadbana połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł70,37 m² 8 384,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brzozova park nowoczesne domy 8 min od centrum legnicy Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć. Poranek z kawą na tarasie, cisza, wokół brzozowy las i śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 438 zł46,50 m² 9 514,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 114 zł88 m² 8 467,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 345 zł38,36 m² 9 784,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Legnica

Legnica,dolnośląskie

760 000 zł101,01 m² 7 524,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł140 m² 8 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają na spacer. Dom przy kampinosie W nowej cenie! Na sprzedaż funkcjonalny, piętrowy dom wolnostojący z 1995 roku, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł48,01 m² 13 872,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych? Zależy Ci na świetnej komunikacji z każdym punktem Krakowa i bliskości terenów rekreacyjnych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł46,20 m² 13 181,82 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i panoramicznym widokiem! Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 15. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 079 m² 203,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam, do sprzedania działka z warunkami zabudowy, w cichej i spokojnej miejscowości na peryferiach Radomia. W okolicy znajduje się las, szkoła podstawowa, przedszkole, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł40 000 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę widokową podzielona w sumie na dwie mniejsze. Całość 40 ar. Częściowo zagospodarowana zabudowana domkiem narzędziowym. Można podjechać i obejrzeć kierując się.

Szczegóły ogłoszenia

599 576 zł62,10 m² 9 655,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 62.1 m2 sprzedam bezpośrednio. Mieszkanie jest na osiedlu Zielone Wzgórza/ Starosielce przy ulicy Wrocławskiej: w pobliżu znajduje się Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł36,57 m² 21 192,23 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe - 36,57 m - mieszkanie z dużą loggią w nowo powstałej inwestycji przy Alei Polski Walczącej to propozycja idealna dla singla lub pary, którzy szukają stylowego.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł43,60 m² 10 642,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Spokój, zieleń i szybki dojazd do centrum - 2 pokoje, oddzielna kuchnia z potencjałem własnej aranżacji! lokalizacja: witomino to zielona i spokojna okolica, łącząca miejskie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

763 521 zł40,83 m² 18 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 40,83 m , zlokalizowany przy ul. Drwęckiej 12a, na Pradze-Południe w Warszawie. Lokal usytuowany jest w sercu intensywnie.

Szczegóły ogłoszenia

798 500 zł67 m² 11 917,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Parter w segmencie, w sumie niecałe 70m2 3 pokoje, bezczynszowe, z własnym ogródkiem, gotowe do wprowadzenia. Blisko Puszczy Kampinoskiej, zamknięte osiedle. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł270 m² 6 107,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Mam przyjemność zaprezentować do zakupu ofertę domu wolnostojącego 270m2 wraz z dużą działką ok. 19 a w Boleniu obok Zielonek, w podkrakowskiej wsi, przy ulicy Jana Matejki 13. ~.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 200 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 1200 m , położona w miejscowości Okuniew, w gminie Halinów, powiat miński. Nieruchomość zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 034 zł50,74 m² 12 653,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość obejrzenia na żywo mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

745 000 zł97 m² 7 680,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Cena 745.000 tys. Na sprzedaż nowoczesne domy parterowe w zabudowie dwulakalowej na działce 960 m2 tylko dwa lokale. W spokojnej lokalizacji Konikowa wśród domów wolnostojących parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł56,10 m² 17 736,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Racławickiej 152 w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Ochota, z cudnym widokiem. Jeśli szukasz szukasz rentownej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł6 868 m² 145,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Długa Kościelna, w gminie Halinów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł113,10 m² 7 029,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jesiennej około 1 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 569 zł57,32 m² 8 436,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

4 570 000 zł400 m² 11 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

0% - bez prowizji przy zakupie Niezwykle funkcjonalna, 10-cio pokojowa rezydencja o pow. 400 m2, znajduje się w Konstancinie-Jeziorna, w dzielnicy Skolimów, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

759 999 zł77,90 m² 9 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Szukasz 4 pokoi w cenie mieszkania w Szczecinie, ale chcesz mieć własny ogród i spokój? Ta oferta to funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji tylko 8.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł41,14 m² 10 184,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 588 zł44,47 m² 9 974,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Kontakt możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , zlokalizowanego przy ul. Zabrskiej 15 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł136,68 m² 5 845,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²