dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

930 375 zł56 m² 16 607,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W naszej ofercie mamy ponad 100 lokali w tej inwestycji - zadzwoń i zapytaj o dostępność! Zapraszam do zapoznania się z apartamentem inwestycyjnym na Warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 130 041 zł52 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Tychy,śląskie

415 000 zł56 m² 7 435,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Tychy Elsnera - gotowe do wprowadzenia, 55,81 m , widok na Park Trzy Stawy Lokalizacja Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,81 m , zlokalizowane w Tychach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Jawor,dolnośląskie

346 599 zł35 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

54 900 zł550 m² 99,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry mam do sprzedania działki letniskowe o pow. 550m2 za 54.900zł z prawem zabudowy na podstawie MPZP. Działki z widokiem na jezioro oraz zapewnionym dostępem do linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

54 900 zł550 m² 99,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Legnica

Legnica,dolnośląskie

54 900 zł550 m² 99,82 zł/m²

 

 

 

Jawor,dolnośląskie

54 900 zł550 m² 99,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Tułowice

Tułowice,opolskie

300 000 zł2 772 m² 108,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Witam, na sprzedaż pięknie położona działka nr 190/18 znajdująca się w Tułowicach Małych nad brzegiem stawu Hutnik i w bliskim sąsiedztwie rzeki Ścinawy. Działa uwzględniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Krzyżanowice,dolnośląskie

1 699 000 zł197 m² 8 620,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

strona internetowa: Mamy przyjemność przedstawić Państwu kolejną inwestycję budowy domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, mieszczącą się w Krzyżanowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 959 000 zł205 m² 9 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 205 m2, zrealizowany według indywidualnego projektu architektonicznego, który łączy funkcjonalność z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Radomska

Małęczyn,mazowieckie

529 000 zł171 m² 3 085,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

Jeżeli marzysz o własnym domku z ogródkiem, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję nowoczesny dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, wolnostojący w Małęczynie (ul. Radomska) Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrzeja

Pruszków,mazowieckie

548 000 zł48 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie dwustronne (wschód, zachód), z pokojem przechodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

515 760 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Zapraszam na prezentacje w dogodnym dla Państwa terminie! Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radosna

Wrocław,dolnośląskie

734 000 zł64 m² 11 450,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe (jeden pokój przechodni, reszta w rozkładzie) o powierzchni 64 mkw z balkonem oraz przynależną piwnicą. Drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Podkampinos

Podkampinos,mazowieckie

115 000 zł982 m² 117,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są działki o powierzchni 982 mkw, leżąca w miejscowości Podkampinos w gminie Kampinos, w powiecie Warszawskim Zachodnim (30 km od granicy z Warszawą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Tarnów,małopolskie

390 000 zł56 m² 6 964 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z balkonem ul. Skargi, tarnów Lokalizacja: 3. piętro w zadbanym budynku, świetnie skomunikowane miejsce w pobliżu pwsz, park Strzelecki, Lidl, siłownia, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ateńska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł48 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie 48 m | Warszawa - Saska Kępa, ul. Ateńska 2 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł68 m² 22 020 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy wyjątkową ofertę inwestycyjną w prestiżowym kompleksie Hanza Tower w Szczecinie. Nieruchomość składa się z dwóch nowoczesnych apartamentów o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Milanówek,mazowieckie

431 000 zł37 m² 11 648,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie w Milanówku, o pow. 37 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1975 r. bez windy. Mieszkanie rozkładowe, narożne, dwustronne w dobrym stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

672 012 zł68 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne 4- pokojowe mieszkanie z balkonem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Wyjątkowe 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śniadeckich

Kielce,świętokrzyskie

530 000 zł63 m² 8 412 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 63 m2 znajdującego się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roentgena

Wrocław,dolnośląskie

449 899 zł38 m² 11 922 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

! na sprzedaż urokliwe mieszkanie położone W doskonałej lokalizacji W cichej bocznej uliczce nieopodal placu grunwaldzkiego! Mieszkanie o powierzchni 38.m2 położone przy ul. Roentgena we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

419 000 zł1 000 m² 419 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Jakubowicach Konińskich o powierzchni 1000 m2. Wymiary w przybliżeniu: 41,00 m szerokość x 25,00 m długość Wjazd na działkę z utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

199 999 zł28 m² 7 272,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia ok 28M: -salon z balkonem -kuchnia -łazienka Okna zostały wymienione w 2023 roku Do mieszkania przynależy piwnica Możliwość przebudowy na 2 pokoje z aneksem Czynsz ok 300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

950 000 zł284 m² 3 345,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący, o powierzchni 284 mkw (działka 400 mkw) w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się na południowych przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Żółwia

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł467 m² 2 034,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 462 m Warszawa, dzielnica Bielany, ul. Żółwia 15 róg Sieciechowskiej Działka o wymiarach 16 x 30 m jest przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Ignacewo

Kostrzyn,wielkopolskie

4 968 000 zł27 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż świetnie zlokalizowany grunt w Kostrzynie! Działka o powierzchni 2,76 ha położona przy drodze gminnej - ul. Ignacewo. Dla przedmiotowego terenu co prawda nie obowiązuje miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dominikańska

Rzeszów,podkarpackie

1 149 000 zł170 m² 6 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:563 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji przy ul. Dominikańskiej. Nieruchomość zlokalizowana na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dobrzykowice,dolnośląskie

934 990 zł95 m² 9 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom parterowy w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem - Dobrzykowice. Cena do negocjacji. Nieruchomość pochodzi z rynku pierwotnego - dom jest całkowicie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

997 100 zł69 m² 14 450,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie biura mieszkania O innych układach I metrażach W tej inwestycji Na sprzedaż oferujemy komfortowe, rodzinne mieszkanie o powierzchni 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

605 430 zł43 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bytom,śląskie

169 000 zł35 m² 4 791,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Silesia Cztery Kąty prezentuje przestronną kawalerkę na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Świetna opcja pod inwestycję, dla studenta lub młodej rodziny. *** rezerwacja *** Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

925 000 zł62 m² 14 919,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje! dla rodziny lub pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na os. Bunscha Park, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

400 000 zł2 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana mpzp o powierzchni 2000 m kw., położoną w malowniczej wsi kaszubskiej Kosy na przedmieściach miasta Kartuzy, w otulinie lasu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł82 m² 13 369,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia. To 82,2 m czystej wygody duży, jasny salon z wyjściem na balkon, z widokiem na piękny zielony i bardzo cichy teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Smolec,dolnośląskie

680 000 zł68 m² 10 074,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 67,17 m , położone w cichej i zielonej części Smolca, z doskonałym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Czernica,dolnośląskie

589 000 zł93 m² 6 342,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej zakończenie prac pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

571 568 zł41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji Mieszkanie gotowe do odbioru, w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedania oferuję mieszkania w ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czajkowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 130 000 zł70 m² 16 096,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,2 m2 w pięciopiętrowym, nowoczesnym bloku z windą i hala garażową z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

1 578 003 zł97 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 37 m2 do 129 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij