dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 451 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 451 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniców

Kraków,małopolskie

629 000 zł34 m² 18 232 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: sypialnia + salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 34,50 m2 przy ul. Woźniców. Lokalizacja: dzielnica: czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

1 055 050 zł133 m² 7 928,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż segment środkowy w stanie deweloperskim - inwestycja Siechnice Do sprzedaży oferujemy segment środkowy o powierzchni całkowitej 133,04 m z ogródkiem 70,10 m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świątniki Górne

Świątniki Górne,małopolskie

1 220 000 zł122 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro nieruchomości tec Real Estate prezentuje komfortowy dom, położony w spokojnej, malowniczej okolicy z widokiem na las. Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł62 m² 12 991,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

644 438 zł58 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin okazja! 4 pokoje! - 2 balkony! - widok na zieleń! Idealnie usytuowane w zaciszu! Ostatnie mieszkanie - piętro 1 w 4 piętrowym budynku! Apartamenty o najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

589 900 zł47 m² 12 599,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,82m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

953 000 zł58 m² 16 516,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do nabycia bez prowizji 3 pokoje o powierzchni 57,67m2 w realizowanej inwestycji w rejonie ul. Instalatorów na warszawskim Rakowie, w pobliżu Al. Krakowskiej i stacji pkp Rakowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

152 190 zł801 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kształtna działka położona na płaskowyżu z pięknym widokiem na dolinę, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej. Powierzchnia nieruchomości to 801m2. Przy działce energia energia elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł58 m² 18 786,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu przy ul. Siennej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Smolec

Smolec,dolnośląskie

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem 70 m2 od strony zachodniej i dwoma miejscami postojowymi w cenie. Gotowy do odbioru. Klient Zakup bezpośrednio od dewelopera. Blisko nowa szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 269 000 zł67 m² 18 940 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna, ustawna loggia o powierzchni 6m2 okno w kuchni! mieszkanie jest wykończone, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Wołomin,mazowieckie

411 840 zł37 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż pierwszych mieszkań! osiedle katowicka - Nowoczesne, przestronne ( wysokość mieszkań to 2,88m!) i funkcjonalne lokale mieszkalne przy ulicy Katowickiej w centrum Wołomina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

715 000 zł40 m² 17 969 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym apartamentowcu przy ul. Wita Stwosza w Krakowie (stare Miasto) Powierzchnia użytkowa: 39,79 m2 Piętro: 0/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł43 m² 13 698 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Polecam piękne 2pok. z balkonem mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji niskiej zabudowy i nowego bezpiecznego budownictwa. Położone na II pietrze. Wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mroźna

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł1 145 m² 580,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1145m2 położona na osiedlu Zgorzelisko. Teren płaski, działka w kształcie prostokąta. Nieruchomość jest nie jest objęta obowiązującym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł37 m² 13 360,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowa oferta nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,60 m , położone na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku przy ul. Sienkiewicza w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sadowa

Mokry Dwór,dolnośląskie

250 000 zł71 m² 3 533,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: udział 6/8 w mieszkaniu w Mokrym Dworze Oferuję na sprzedaż udział 6/8 w prawie własności nieruchomości mieszkalnej położonej w Mokrym Dworze ul Sadowa (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

595 000 zł180 m² 3 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Położony w pięknym miejscu blisko lasu, pod Wyszkowem (10 minut autem). Doskonały dom parterowy zgodny z projektem Dom w Przebiśniegach 2 (archon'u). Dom w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tytoniowa

Warszawa,mazowieckie

924 000 zł71 m² 13 014,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 27 - 78 m | Balkon | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski | Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

2 330 000 zł4 860 m² 479,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka 48,6 arów - Szerokie, gm. Konopnica, woj. lubelskie Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 48,6 arów (4860 m ), położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł86 m² 5 234,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Nowobudowane kameralne osiedle w Wilkowicach na ul.Mórkowskiej (kilka kilometrów od Leszna i Lipna) Inwestycja obejmuje 5 domów w zabudowie czterorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Jarosław,podkarpackie

365 000 zł104 m² 3 493,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w centrum Jarosławia Lokalizacja: ul. Kraszewskiego, jarosław Ścisłe centrum miasta! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

360 000 zł38 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,4 mkw, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku. Szczegóły oferty: liczba pokoi : 2 Kuchnia : oddzielna Balkon : tak Piwnica :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

999 000 zł67 m² 14 819,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy Stare Miasto. Okazja atrakcyjna cena Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

715 000 zł38 m² 18 865,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie na sprzedaż: kuchnia + sypialnia I + sypialnia II + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 37,90 m przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym - Lubin, 48 m2, osiedlu Przylesie - Piłsudskiego Mieszkanie w budynku z 2019 r. Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wirowska

Komorniki,wielkopolskie

969 000 zł96 m² 10 125,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Poszukujesz funkcjonalnego domu z pięknym ogrodem? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w zielonej, spokojnej okolicy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 1. piętrze zadbanej, dwupiętrowej kamienicy w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

806 463 zł43 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz stylowego mieszkania w zielonej, prestiżowej okolicy? Zobacz tę wyjątkową ofertę! Bez podatku pcc, bez prowizji Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 2-pokojowe z dużym ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

399 999 zł56 m² 7 142,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 56 m w centrum Strzelina - gotowe do zamieszkania. Możliwy zakup dla obywateli z po za ue bez zezwolenia. Prezentuje na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Własna

Własna,śląskie

84 600 zł940 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Akces oferuje do sprzedaży cztery atrakcyjne, słoneczne działki budowlane z nowego podziału. Zaletą tych nieruchomości jest doskonała lokalizacja w zacisznej ulicy wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kalkulacja Zysków: twój Klucz do Sukcesu! Cena: 275 000 zł inwestycja, która szybko przyniesie zyski Powierzchnia: 38 m czystej przestrzeni, gotowej na nowych lokatorów Balkon: dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

830 000 zł83 m² 9 949,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje pięknego mieszkania w samym sercu miasta - nieopodal Placu Ratuszowego, jednak przy spokojnej i bocznej uliczce. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chabrowa

Urzut,mazowieckie

719 000 zł2 482 m² 289,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

!świetna działka dla inwestora! Na sprzedaż duża działka budowlaną o powierzchni 2484 m . Idealna pod zabudowę jednorodzinną dwulokalową zgodnie z mpzp, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

375 000 zł74 m² 5 067,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w samym centrum Łodzi zlokalizowane jest przy ulicy Pomorskiej 41. Do Piotrkowskiej około 400 metrów , do Manufaktury około 700 metrów. Lokal rozkładowy 3 pokojowy , z czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

460 000 zł47 m² 9 787,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Dambonia nowa cena 470 000 pln do negocjacji Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m ,.