dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 575 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Leśnica,wielkopolskie

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w nowoczesnym stylu w Leśnicy- komfort i elegancja, blisko miasta. Oferujemy Państwu nowoczesny, urządzony dom o powierzchni ok.100 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bufalo

Częstochowa,śląskie

1 090 000 zł7 300 m² 149,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Kiełczówek,dolnośląskie

619 000 zł68 m² 9 127,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wymarzone Mieszkanie - 4 Pokoje + Duży Ogród! Lokalizacja: kiełczówek - świetne połączenie z Wrocławiem! Metraż: 67,82 m2 Oferuję wyjątkową okazję zakupu mieszkania w trakcie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

2 625 000 zł415 m² 6 327,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z potencjałem: mieszkalno-usługowy 415 m na działce 793 m Wola Justowska, ul. Królowej Jadwigi Zamieszkaj, zainwestuj, zrealizuj wizję W sercu Woli Justowskiej przy ul. Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł35 m² 10 828,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedaż nowoczesnego mieszkania 2-pokojowego na osiedlu Błonie Lokalizacja: ul. R. Dmowskiego, osiedle Błonie, 4. piętro z widokiem na park Powierzchnia: 35 m Cena: 379 000 zł Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Drukarska

Kraków,małopolskie

515 000 zł41 m² 12 595 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Więcej informacji *510* 297 *341 / English version below! **oto Alternatywa Dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją | 39,16 m (40,89 m z komórką) | 50 m po podłodze | Ruczaj |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Faszczyce

Nowe Faszczyce,mazowieckie

1 469 900 zł230 m² 6 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Przestronny Piękny Dom ok. 235m2. Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom o powierzchni ok. 235m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, usytuowany w cichej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Łuszczów Pierwszy,lubelskie

1 290 000 zł130 m² 9 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam wykończony dom wolnostojący w Łuszczowie Pierwszym. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1500 m2. Powierzchnia nieruchomości wynosi 130 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warzyce

Warzyce,podkarpackie

99 000 zł140 m² 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:717 m²

Domek Z budynkami gospodarczymi blisko jasła! Do sprzedaży oferuję domek z budynkami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 7,17 ara, w miejscowości warzyce, gmina jasło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł46 m² 6 899,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46.38 m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Skotnicka

Brzezie,małopolskie

890 000 zł1 100 m² 809,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 11 arów - Brzezie, ul. Skotnicka | Widokowa, ekskluzywna okolica | 890 000 zł (do negocjacji) Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Budynek w zabudowie bliźniaczej Opole Kolonia Gosławicka Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości posadowionej na działce o powierzchni 3,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

671 000 zł52 m² 12 879,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14b_5 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! taniej o 130 tysięcy! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 52,08 m2 w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu przestronnej kawalerki o powierzchni około 37 m2. Mieszkanie położone na VI piętrze w wysokim bloku przy ul. Radockiego składa się z pokoju z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Białe Błoto,dolnośląskie

180 360 zł1 503 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej położonej w miejscowości holendry/białe Błoto idealnej propozycji dla tych, którzy marzą o spokojnym miejscu do zamieszkania blisko natury. Urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

556 000 zł42 m² 13 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,8 m z ogródkiem o powierzchni 33,9 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Babiego Lata, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

449 000 zł55 m² 8 193,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Tychach - niedaleko Subli Lokalizacja: tychy, niedaleko Subli - spokojna, zielona okolica z pełną infrastrukturą miejską w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Blokowa

Białystok,podlaskie

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam nowoczesna mieszkanie na ulicy Blokowej 4 (wysoki Stoczek), apartamentowiec z 2012 roku. 60m2 , 3pokoje, łazienka, duży zabudowany balkon, piwnica. Parter , cicha okolica, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

890 000 zł125 m² 7 144,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Opole, ul. Grotterga doskonała lokalizacja w Dzielnicy Malarzy Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Włosań

Włosań,małopolskie

569 000 zł3 700 m² 153,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, dostępną od ręki, położoną w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość charakteryzuje się lekko nachylonym, nieregularnym kształtem, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwaliszewo

Poznań,wielkopolskie

545 000 zł53 m² 10 288,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Najtańsze mieszkania na Chwaliszewie! Mieszkanie na sprzedaż w rewitalizowanej kamienicy w sercu Poznańskiej Wenecji 3 minuty od Starego Rynku i minutę od spacerowych szlaków nad Wartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł45 m² 13 864,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Jeśli chcesz zainwestować w nieruchomość w samym sercu Gdańska to dwupokojowe mieszkanie w historycznej kamienicy z 1910 roku będzie świetnym wyborem, zarówno pod wynajem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mickiewicza

Dziwnów,zachodniopomorskie

134 750 zł174 m² 774,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji, w drodze elektronicznej. Opis nieruchomości: egzekucja skierowana jest do nieruchomości, obejmującej działki nr 561/4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

540 575 zł37 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Poręba,śląskie

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Porębie, ul. Przemysłowa, 51 m2 - atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku. Blok jest ocieplony od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bołtucia

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

259 999 zł60 m² 4 369,73 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem na Rządzu - ul. Bołtucia, grudziądz Biuro Nieruchomości Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wisła

Wisła,śląskie

1 200 000 zł70 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament nad centrum Wisły. Najładniejszy widok w Wiśle. Z mieszkania roztacza się panorama 180 stopni na dolinę Wisły i góry. Cała frontowa ściana apartamentu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Czernica,dolnośląskie

595 000 zł93 m² 6 407,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej zakończenie prac pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 050 000 zł104 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 104 m , zlokalizowane na Podolanach w Poznaniu. Układ pomieszczeń: parter: pokój dzienny: 20,34 m Kuchnia: 8,95 m Wiatrołap: 4,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

569 536 zł50 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sienkiewicza

Stare Babice,mazowieckie

750 000 zł1 199 m² 625,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka Budowlana | Działka Stare Babice | mpzp | Działaka Pod Warszawą | Działka Blisko Warszawy | Sprzedaż Działki | Przedmiotem sprzedaży jest działka w Starych Babicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

770 097 zł53 m² 14 543,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja Funkcjonalne mieszkanie z Loggią W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łazy,mazowieckie

1 715 000 zł144 m² 11 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego położonego w Łazach (gm. Lesznowola) na granicy z Magdalenką Dane techniczne: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odyńca

Łódź,łódzkie

535 000 zł60 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje + kuchnia | 59,25 m | po generalnym remoncie | 9. piętro | Łódź, ul. Odyńca Łódź - os. Widzew | funkcjonalny układ | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

588 400 zł39 m² 15 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Wyjątkowy apartament położony w samym centrum miasta! Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rodzinna

Jamno,śląskie

130 000 zł3 800 m² 34,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3810m2 położona w miejscowości Jamno, przy ul. Rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł39 m² 9 175,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim Bydgoszcz, bartodzieje, ul. Kozacka 4 Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 38,69 m Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Biczyce Dolne,małopolskie

639 400 zł91 m² 7 016,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesny styl życia z bliskością natury. Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu vivere - idealny dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 200 000 zł412 m² 7 766,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferta sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni 412 m2, na działce o powierzchni 2400 m2, doskonale położonego w otoczeniu lasów i rzeczki Jeziorki, w uzdrowisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

540 498 zł53 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025