dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Łubiana

Łubiana,pomorskie

980 000 zł1 585 m² 618,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zabudowana 4 domkami Domki wyposażone w aneksy kuchenne Powierzchnia działki 0,1585 ha Gmina Kościerzyna Położona nad jeziorem Garczyn Odległość do jeziora kilkaset metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piłsudskiego

Muszyna,małopolskie

1 099 000 zł770 m² 1 427,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:770 m²

Sprzedam dom wolnostojący wraz z lokalem użytkowym mieszczący się w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Muszyna przy ul. Piłsudskiego. Przedmiotem sprzedaży jest budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobropole Gryfińskie

Dobropole Gryfińskie,zachodniopomorskie

500 000 zł70 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż domek wolnostojący wykończony i gotowy do wprowadzenia, położony w malowniczym Dobropolu Gryfińskim, zaledwie 5 km od Szczecin Płonia. Nieruchomość znajduje się w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wola Kopcowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

671 775 zł84 m² 7 973,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany 4 pokojowego mieszkania w Apartamentowcu z ogródkiem 100m2. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

879 000 zł86 m² 10 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Atrakcyjny i funkcjonalny dom z przytulnym ogródkiem na kameralnym osiedlu wspaniała lokalizacja w willowej dzielnicy Poznania *** Dom Gotowy Do Odbioru *** ~~ Oferta bezpośrednia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł109 m² 10 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja klasy premium w centrum miasta Mieszkania Gotowe do odbioru Zadzwoń aby umówić się na prezentacje nawet po 18:00 Kawalerka idealna dla studenta lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 900 zł30 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czajki

Kościelisko,małopolskie

580 000 zł28 m² 20 953,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje apartament klasy premium w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sportowa

Czeladź,śląskie

360 000 zł46 m² 7 849,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowa okazja - mieszkanie z ogrodem w prestiżowej lokalizacji! Czeladź, ul. Sportowa - 45,86 m , 3 pokoje Marzysz o własnym mieszkaniu w centrum miasta, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Plac Grunwaldu

Wschowa,lubuskie

719 000 zł83 m² 8 662,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu trzykondygnacyjny budynek we Wschowie, wybudowany w 2019 roku. Na pierwszej kondygnacji (parter) mieści się lokal usługowy, a na drugiej i trzeciej kondygnacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nowowiejskiego

Gruszczyn,wielkopolskie

559 000 zł71 m² 7 821,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej 71,47 m2 - 81,42m2 (i ostatni gotowy 137 m2 ) w cenie już od 559 000zł. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Gruszczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

589 000 zł69 m² 8 536,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - pół domu na Osiedlu Górnym w Pile. Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość - bezczynszowe mieszkanie stanowiące całe pierwsze piętro domu zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł41 m² 11 701,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż przytulne, słoneczne, w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe z balkonem zlokalizowane przy ul. Poleskiej. Lokal o powierzchni 41,02 mkw. Mieszkanie idealne na start!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pienińska

Bielsko-Biała,śląskie

498 220 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup taniej mieszkanie! odbierz klucze jeszcze W tym roku! zapytaj O specjalną ofertę Z rabatem! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów z Pakietem Premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

789 000 zł139 m² 5 656,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

22 000 000 zł117 394 m² 187,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość będąca przedmiotem sprzedaży położona jest w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, w rejonie twierdzy Modlin, przy szlakach komunikacyjnych: drogowym - trasa szybkiego ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł24 m² 21 234 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Gotowe do zamieszkania - wysoki standard i świetna lokalizacja! Szukasz mieszkania gotowego na już, bez konieczności remontu i dodatkowych kosztów? Ta przestronna kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tralewo

Tralewo,pomorskie

169 000 zł71 m² 2 373,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Wiśniewscy Nieruchomości Malbork z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 71,20 m , położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

499 000 zł88 m² 5 678,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

520 000 zł48 m² 10 926,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić, bez dodatkowych kosztów i stresu remontowego? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe zadbane i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

2 229 000 zł290 m² 7 686 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Lokalizacja: mały Kack znajduje się niedaleko morza, co zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do pięknej, piaszczystej plaży i nadmorskich spacerów. W okolicy znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warneńska

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł42 m² 12 447,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Marzysz o własnym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy? To właśnie Mokotów - zielony, spokojny i pełen uroku może stać się Waszym pierwszym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

391 920 zł57 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dni otwarte promocja (piątek i sobota). Zapytaj o dostępne rabaty! Zniżki obejmują zarówno miejsca postojowe, jak i lokale mieszkalne! Kameralna inwestycja mieszkaniowa Zainwestuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

1 890 000 zł7 310 m² 25,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowo-usługowa w Woli Batorskiej Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną na Wschodnim Obszarze Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej w miejscowości Wola Batorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

965 000 zł129 m² 7 480,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Oferta zarezerwowana Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

798 899 zł55 m² 14 420,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Binowo

Binowo,zachodniopomorskie

294 600 zł1 964 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w Binowie miejscowości rekreacyjnej w pobliżu jeziora Piasecznik Wielki z jednej strony, a polem golfowym z drugiej. Doskonałe miejsce wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

565 876 zł59 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi. Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i ukrytych kosztów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bugajska

Częstochowa,śląskie

1 400 000 zł110 m² 12 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 035 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Bugajskiej 77/79. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

697 000 zł59 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

490 000 zł29 m² 16 780,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecamy! mieszkanie 1 pokojowe 29,2 m2 ul.Tomickiego (os.Botanika) CZYŻYNY. Nieruchomość jest położona na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2019 roku. Metraż nieruchomości 29,2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubcz

Lubcz,opolskie

330 000 zł63 m² 5 271,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 62,6 m2 położony w miejscowości Lubcz, 3 km od Grodkowa, woj. opolskie. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

265 000 zł32 m² 8 412,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 31,5 m 2 usytuowane na parterze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz przy Alei Niepodległości. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 450 000 zł85 m² 28 925,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

apraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 84,7 m , położonego w prestiżowej lokalizacji przy ul. Walońskiej 11 we Wrocławiu, osiedle Angel Wings. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wojkowice Kościelne

Wojkowice Kościelne,śląskie

210 000 zł1 124 m² 186,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż 5 dz iałek budowlanych o powierzchni od 1 085m2 do 1328m2 w kształcie prostokąta o szerokość min. 28m. Do działek prowadzi droga dojazdowa o szerokości 6m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Podolszyn Nowy

Podolszyn Nowy,mazowieckie

889 000 zł99 m² 9 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Opis inwestycji: osiedle Cynamonowe położone jest w cichej i malowniczej okolicy w podwarszawskim Podolszynie Nowym. Jest to urokliwe miejsce, które łączy ciszę i spokój życia.