dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Łazy Wielkie

Łazy Wielkie,dolnośląskie

131 900 zł1 319 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Łazy Wielkie działki przy lesie! Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy kupnie działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, szer. frontu 24m, długość 60m media : woda, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dąbrowskiego

Katowice,śląskie

780 000 zł102 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie własnościowe z wyodrębnioną księgą wieczystą o pow. 102m2 - Katowice Śródmieście ul. Dąbrowskiego. Na sprzedaż duże i bezpieczne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

879 000 zł98 m² 8 923,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Rezerwacja! Dom w zabudowie bliźniaczej | Nadolice Wielkie Powierzchnia: 98,5 m | Działka: 433 m | 5 pokoi | Gotowy do zamieszkania Kameralne, zamknięte osiedle Oferta na Wyłączność-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie po remoncie czeka na nowego właściciela! Mieszkanie na parterze w bloku z 2015, położone jest na pograniczu Flisów i Czyżkówka. Wnętrze to 2 pokoje w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kruczy Borek

Kruczy Borek,mazowieckie

115 000 zł1 250 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna o powierzchni 1250 m w malowniczej miejscowości Kruczy Borek. Lokalizacja: tylko 500 metrów do Narwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

477 500 zł45 m² 10 611,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 10 minut od morza, w kołobrzegu! po remoncie, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, przestronny balkon 5m2, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oświęcimska

Opole,opolskie

459 999 zł64 m² 7 187,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m, położone w spokojnej dzielnicy Metalchem Główne zalety nieruchomości - Powierzchnia mieszkania: 64m- duża, idealnie rozplanowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Częstochowa,śląskie

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dostępne od ręki, z wyposażeniem, do wprowadzenia! Atrakcyjne, dwustronne, rozkładowe, ustawne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

581 418 zł30 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Marki,mazowieckie

999 000 zł142 m² 7 010,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez pcc! Bez prowizji! atrakcyjna oferta! Oferuję Państwu atrakcyjny, przestronny segment 142,5m2 w spokojnej okolicy w Markach, blisko trasa S8. Dostępny już tylko narożny z największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł64 m² 12 790,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Roosevelta

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 490 000 zł125 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 125 m , usytuowane 10 minut spacerem od plaży w Świnoujściu. Na lokal składają się: poziom 1 - salon z jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 000 zł40 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w kamienicy na osiedlu Szwederowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 40,00 m 2 - salon, - sypialnia, - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Melcera-Szczawińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł177 m² 7 338,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:903 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 177 m2, użytkowej 80 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 903 m2. Budynek i działka: - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł46 m² 13 744,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie (46,2 m2) przy ul. Kochanowskiego 48a na warszawskim Bemowie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł220 m² 17 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

Dom 220M2, 5 pokoi, działka 910M2, garaż na 2 auta, pompa ciepła, stan deweloperski, neo natolin, wilanów bez prowizji od kupującego dane techniczne: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł48 m² 13 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,5 m w doskonałej lokalizacji Śródmieście, niedaleko centrum i Placu Grunwaldzkiego. Lokal idealny dla inwestora zainteresowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 099 000 zł103 m² 10 667,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 103,02m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 149m2. Dom zaprojektowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rynek

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

950 000 zł151 m² 6 626,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***oferta dostępna wyłącznie W kapital nieruchomości*** Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w Rynku, w Kątach Wrocławskich, zlokalizowany około 1,5 km od zjazdu na A4 - Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł42 m² 15 342,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Rozłuckiej 4, (gotowiec inwestycyjny) usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windami. Lokal o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

824 984 zł52 m² 15 759 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Krakowa, lokalizacja ruczaj. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomorska

Piaseczno,mazowieckie

1 289 000 zł258 m² 4 996,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:582 m²

1 289 000 | sprzedaż | 162 M2 | dom wolnostojący | piaseczno | zalesie dolne Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej 258 m , użytkowej 162 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 250 000 zł109 m² 11 511,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiż i Potencjał: lokal komercyjny (108,59 m ) w sercu miasta z pełnym zapleczem i klimatyzacją! Odkryj wyjątkową szansę inwestycyjną w samo-rozwijającym się centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Umowa na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strumień

Strumień,śląskie

251 000 zł2 791 m² 89,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Pruchnej (gmina Strumień). Numer geodezyjny 1855/64. Szczegóły oferty: lokalizacja: pruchna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

361 810 zł37 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł47 m² 12 547,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym. W skład nieruchomości wchodzi duży salon z aneksem kuchennym, spora sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

465 000 zł55 m² 8 500,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

U nas 2-pokojowe mieszkanie w Rumi, ul. Żwirki i Wigury Cena: 465 000 zł Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,7 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ostrówiec

Ostrówiec,mazowieckie

50 000 zł5 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na pastwisko, pod uprawy ekologiczne, lekko mokra nr 791 obr. Ostrówiec, gm. Karaczew

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

533 697 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Częstochowa,śląskie

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:581 m²

Świetna oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2 na ul. Olsztyńskiej w Częstochowie. Dom położony na działce o powierzchni 581m2. Dom piętrowy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczyńska

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł50 m² 14 752 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentuje mieszkanie M-4 w obrębie dzielnicy Mokotów w części Sadyba w odległości 5,5 km od Centrum. Doskonała lokalizacja, teren otoczony zielenią. Zadbane części wspólne, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

689 341 zł48 m² 13 835,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 718 063 zł Ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł80 m² 8 668,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiam Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 79.3 m2 w zabudowie szeregowej na osiedlu Projektant przy ulicy Nowosądeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

384 904 zł51 m² 7 525 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł65 m² 12 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie w promocji! Cena z 923 000 zł na 839 000 zł Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64,55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łączkowice

Łączkowice,łódzkie

800 000 zł40 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. - atrakcyjny teren budowlany w Łączkowicach zainwestuj w spokojną przyszłość! - tylko Cena: 20 zł/m Jeśli marzysz o cichej, zielonej okolicy z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Łubiana

Łubiana,pomorskie

980 000 zł1 585 m² 618,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zabudowana 4 domkami Domki wyposażone w aneksy kuchenne Powierzchnia działki 0,1585 ha Gmina Kościerzyna Położona nad jeziorem Garczyn Odległość do jeziora kilkaset metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piłsudskiego

Muszyna,małopolskie

1 099 000 zł770 m² 1 427,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:770 m²

Sprzedam dom wolnostojący wraz z lokalem użytkowym mieszczący się w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Muszyna przy ul. Piłsudskiego. Przedmiotem sprzedaży jest budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobropole Gryfińskie

Dobropole Gryfińskie,zachodniopomorskie

500 000 zł70 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż domek wolnostojący wykończony i gotowy do wprowadzenia, położony w malowniczym Dobropolu Gryfińskim, zaledwie 5 km od Szczecin Płonia. Nieruchomość znajduje się w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wola Kopcowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

671 775 zł84 m² 7 973,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży lub zamiany 4 pokojowego mieszkania w Apartamentowcu z ogródkiem 100m2. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij