dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 884 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Tolkmicko,warmińsko-mazurskie

560 000 zł19 300 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 257 Tam, gdzie zaczyna się opowieść. Wyobraź sobie miejsce, gdzie świt przychodzi delikatnie, jak muśnięcie dłoni. Gdzie ptaki budzą dzień, a w oddali zalśni blask Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

782 055 zł58 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura promocyjna cena Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 57,93 m2 ,mieszczący się na parterze czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

594 000 zł46 m² 12 913 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Strzelców (prądnik Czerwony). Nieruchomość jest do remontu co pozwala na aranżacje pomieszczeń według własnego pomysłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Zamość,lubelskie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 56 m2 w Zamościu, położone przy ul. Wojska Polskiego. Blok środkowy (wspólnota mieszkaniowa składająca się z pięciu bloków). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ofiar Katynia

Piła,wielkopolskie

595 000 zł57 m² 10 358,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! 3 pokojowy apartament o powierzchni 57,44 m 2 z balkonem! Budynek z 2023 roku! Piła, ul. Ofiar Katynia! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 1,04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

849 000 zł730 m² 1 163,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym! Przedstawiam ofertę działki budowlanej o powierzchni 730m2 położonej przy ul. Pułaskiego na osiedlu Nowe Miasto. Działka zabudowana parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kłodzka

Warszawa,mazowieckie

2 580 000 zł200 m² 12 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 201 m , usytuowany na zadbanej, 890-metrowej działce w zielonej części warszawskiego Wawra (falenica, ul. Kłodzka). Funkcjonalny układ -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzyce

Gorzyce,podkarpackie

1 195 000 zł367 m² 3 258,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 937 m²

Wyłącznie w Central Office! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - elegancki i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rafowa

Łódź,łódzkie

3 500 000 zł10 300 m² 339,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. - działkę budowlaną zabudowana budynkiem mieskalnym dom 200 m2 Działka pod inwestycje mieszkaniową , Działka idealna dla developera powierzchnia 10300m2 lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

875 000 zł41 m² 21 155,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego w Krakowie. Korzystny harmonogram płatności 20/80: 20% przy podpisaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł55 m² 14 583 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk, ul. Ptasia 55 Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z prywatną zieloną przestrzenią, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

504 000 zł24 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż przytulna, słoneczna kawalerka Warszawa Ochota, ul. Grójecka Cozy Studio Apartment Warsaw Ochota, grójecka Street (english below) Oferuję na sprzedaż przytulną i słoneczną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 200 000 zł208 m² 10 558 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 494 m²

Dom, w którym spełniają się rodzinne marzenia. Są domy, które tylko się ogląda. Ale są też takie, które od progu cicho szepczą: "witaj w domu." Zapraszamy Cię do miejsca, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł49 m² 9 352,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w urokliwej kamienicy przy ulicy Królowej Jadwigi, znajdującej się w samym sercu Poznania - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szemud

Szemud,pomorskie

210 000 zł1 100 m² 190,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane - Grabowiec, ul. Lipowa. Spokojna okolica, blisko natury, szybki dojazd do Trójmiasta Lokalizacja: kompleks działek budowlanych położony w miejscowości Grabowiec, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konińska

Wrocław,dolnośląskie

515 996 zł43 m² 12 016,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

II etap inwestycji w zachodniej rozwojowej części Wrocławia Mieszkania gotowe do odbioru 30.06.2026 I etap zakończony przed czasem wysoki standard 3 kondygnacje, w budynku winda na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudzienice

Rudzienice,warmińsko-mazurskie

3 800 000 zł474 m² 8 016,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:7 796 m²

Wyjątkowa nieruchomość pod agroturystykę. 2 stylowo zaprojektowane budynki znajdują się na działce z linią brzegową jeziora. Własny pomost oraz sprzęt pływający. Większy dom (335 m2 )ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Retmańska

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł147 m² 8 505,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Ostatni lokal na sprzedaż! Cena wynosi 1 249 000 złotych brutto. Ceny nie powiększa pcc! Lokal nr 1 - 5-pokojowy o powierzchni 146,85 m2 z dwustanowiskowym garażem informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

998 000 zł80 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone w Dzielnicy Nadmorskiej. Mieszkanie znajduje się przy samym Parku Zdrojowym ok. 500m od Świnoujskiej Promenady. Kameralny, wyremontowany budynek ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

725 649 zł51 m² 14 256,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

? trzy pokoje dla rodziny! przestrzeń, natura I bliskość szkoły. To jest idealne 3-pokojowe mieszkanie dla Twojej aktywnej rodziny! Zlokalizowane na pograniczu Bródna i Białołęki, łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

831 734 zł65 m² 12 821,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Szczepanowskiego

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł26 m² 14 339,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Dzień dobry, mam na imię i zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznej kawalerki o powierzchni 26,5 m , zlokalizowanej na poznańskich Jeżycach przy ulicy Szczepanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż o powierzchni 50 m2 przy ulicy Mikołajczyka 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

429 900 zł35 m² 12 417,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle, komfort, bezpieczeństwo i spokój w otoczeniu natury. Ekologiczne rozwiązania obniżające koszty części wspólnych, duże przestrzenie między budynkami, do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ludwin

Ludwin,lubelskie

639 000 zł81 m² 7 850,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 462 m²

Bez prowizji biura nieruchomości! Idealny Dom Parterowy Z Dużą Działką i Klimatem Pojezierza. Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom o powierzchni całkowitej 81,4 m oraz użytkowej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

649 999 zł37 m² 17 347,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentowane mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej w kamienicy z 1955 roku, położonej na Bielanach przy ul. Kasprowicza. Mieszkanie przeszło gruntowy remont, zmienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

844 380 zł65 m² 12 926,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

945 000 zł64 m² 14 651,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja lokalizacja: wrocław, tarnogaj, ul. Nyska opis: przedstawiam Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Tarnogaju. Znane i lubiane osiedle - Osiedle Innova przy ul. Nyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Godebskiego

Józefów,mazowieckie

1 580 000 zł141 m² 11 205,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Dane techniczne: kameralna inwestycja - dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frysztacka

Cieszyn,śląskie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opis Sprzedam mieszkanie 38 m w Cieszynie, przy ul. Frysztackiej. Mieszkanie częściowo umeblowane, składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki. W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł50 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Niebuszewie. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

606 029 zł75 m² 8 075 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolności

Zielonka,mazowieckie

380 000 zł45 m² 8 366,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy coś, co Cię zainteresuje 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, z doskonałym dojazdem do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

613 846 zł58 m² 10 579,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

1 005 200 zł98 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie z garażem, kominkiem i trzema sypialniami - Świdnica Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 98 m z ogromnym garażem 15,48 m oraz trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

999 000 zł86 m² 11 549,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w rejonie osiedla Krakowiaków ( Stara Huta). Nieruchomość wymaga odnowienia. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

604 950 zł65 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin okazja przy uniwersytecie medycznym! Oferta ważna tylko do 8.11.2025r. Nie czekaj zapisz się na spotkanie już dziś. - najbezpieczniejsze osiedle W lublinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Drawno

Drawno,zachodniopomorskie

70 000 zł7 800 m² 8,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam, sprzedam działkę rolną. Niedaleko działki znajduje się las, rzeka Drawa oraz liczne jeziora. Na działce znajduje się prąd. Nr działki 423/1. nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

304 800 zł28 m² 10 770,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealna propozycja inwestycyjna, bardzo dobrze skomunikowana, blisko Kampusu Morasko! Bezpośrednio od dewelopera % prowizji Brak pcc Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Żohatyn

Żohatyn,podkarpackie

45 000 zł6 100 m² 7,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Województwo podkarpackie, powiat przemyski, gmina Bircza, miejscowość-obręb Żohatyn 0028. Numery działek 132 i 120/5. Identyfikatory działek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

220 000 zł39 m² 5 583,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 39,4 m2 w Głogowie przy ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie jest.