dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 919 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Słońsko

Słońsko,kujawsko-pomorskie

249 000 zł4 575 m² 54,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam rzadko spotykaną na rynku działkę z własnym stawem! Działka budowlana, zlokalizowana na osiedlu domów jednorodzinnych. Atuty: - 974 m2 powierzchnia działki (wymiary 27,5mx34m) - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

801 000 zł71 m² 11 308,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne 4 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego z ogródkiem 155 m2! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goleszowska

Bielsko-Biała,śląskie

412 000 zł52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie położone w Bielsku-Białej na os. Beskidzkim. Mieszkanie na czwartym piętrze niskiego bloku o powierzchni użytkowej 51,5 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

429 264 zł43 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i ukrytych kosztów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Augustów,podlaskie

310 000 zł41 m² 7 506,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przytulne gniazdko w sercu natury - idealne dla tych, którzy chcą mieć blisko do cywilizacji i jeszcze bliżej do lasu! Na sprzedaż oferuję eleganckie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipowica

Lipowica,świętokrzyskie

900 000 zł137 m² 6 569,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 500 m²

Rezerwacja! Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż piękny dom w stylu dworku polskiego. Dom położony jest w Przymiarkach k. Lipowicy, gmina Chęciny, około 18 km od centrum Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

1 160 000 zł47 m² 24 680,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament z widokiem na Motławę Zapraszamy do odkrycia eleganckiego apartamentu, który łączy nowoczesność, komfort i niepowtarzalny widok na Motławę. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

469 000 zł52 m² 9 027,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przepiękne mieszkanie z dużym balkonem poleca się do kupna! Gotowe do odbioru - klucze - nowy budynek - nowe osiedle Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów, bez prowizji Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Nie płacisz pcc Nie płacisz prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Częstochowa,śląskie

599 000 zł125 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa inwestycja W sercu częstochowy! ema Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową inwestycję - nowoczesne domy w zabudowie szeregowej przy ul. Kawiej 22. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

635 000 zł54 m² 11 811,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe unikatowe mieszkanie 53,76 m | Łódź Górna Ruda Cena: 635 000 zł Dodatkowo: miejsce w garażu 50 000 zł Wyjątkowa lokalizacja Mieszkanie położone jest w dzielnicy Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

287 269 zł25 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karniowice

Karniowice,małopolskie

2 100 000 zł342 m² 6 136,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość przestronny dom wolnostojący, wybudowany w 1998 roku. Usytuowany na działce o powierzchni 16 arów, z pełnym ogrodzeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Rzeszów,podkarpackie

719 000 zł77 m² 9 375,41 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyłącznie w Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Rzeszowa przy ul. Zabłocie 14. Szczegóły oferty: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

850 000 zł57 m² 14 886,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie 57,1 m2 jasne, ustawne, ciche, taras, komórka lokatorska, 2 miejsca parkingowe W garażu podziemnym + 1 zewnętrzne - kameralne osiedle " bronowice residence -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

394 999 zł52 m² 7 640,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Dąbrowa Górnicza, ul. Korczaka 6 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych części Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

659 000 zł46 m² 14 172 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Więcej informacji *510* 297 *341 / English version below! Oto Alternatywa - 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Bochenka o pow. 46,5 m ! Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

417 501 zł44 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł54 m² 9 893,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leginy

Leginy,warmińsko-mazurskie

1 800 000 zł370 m² 48 648,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 076 m²

Wyobraź sobie, że po ciężkim tygodniu pracy przyjeżdżasz do swojego własnego, klimatycznego domu. Z dala od zgiełku miasta, otoczony ciszą i naturą, możesz zrelaksować się przy kozie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Pruszków,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 808 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania znajdującego się w samym centrum Pruszkowa przy ul. Komorowskiej. Mieszkanie Dużym atutem jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

1 300 000 zł103 m² 12 621,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Good Life Nieruchomość prezentuje apartment na sprzedaż o powierzchni 103 m2 zlokalizowany w samym centrum Rzeszowa przy ul. Kraszewskiego. Nieruchomość znajduję się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m . Idealna propozycja dla rodziny poszukującej przestrzeni. Skład Mieszkania: lokal jest w pełni rozkładowy i dwustronny (północ/południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

633 000 zł49 m² 12 847,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz przestrzeni, w której naprawdę możesz złapać oddech to miejsce Ci się spodoba. Ostatnie piętro nowoczesnego apartamentowca z 2022 roku, cisza, dużo światła i układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

498 294 zł53 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

567 789 zł37 m² 15 429 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł102 m² 9 313,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy z najemcą - doskonała oferta inwestycyjna! Powierzchnia lokalu to 102 m2 z czego ok. 15 m2 stanowi powierzchnia antresoli. Wysokość pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mokra Strona

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł4 469 m² 129,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki inwestycyjnej - Rzeszów, osiedle Biała (rejon ul. Mokra Strona) Atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana przy granicy miasta, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Garby

Garby,wielkopolskie

262 440 zł27 m² 9 793 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego połączenia spokoju przedmieść i dynamicznego życia miasta? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w okolicy zalasewo/swarzędz! Termin oddania inwestycji: III kwartał 2026 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Deszczno

Deszczno,lubuskie

675 000 zł105 m² 6 446,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 104,70 m2 posadowiony na działce o pow. 1000 m2 w miejscowości Deszczno. Nieruchomość zgłoszona do użytku w 2011 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł36 m² 14 187,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość możliwa tylko do zakupu z najemcą, który posiada umowę do końca maja 2026r. Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,3 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

3 399 000 zł147 m² 23 122,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Penthouse 147m2, 4 pokoje, taras 139m2, 2 duże miejsca postojowe, sarmacka Wilanów Budynek: " Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki" to czteropiętrowy budynek z garażem podziemnym , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 299 000 zł180 m² 7 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Bardzo ładny, zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, z przepięknym, wielopoziomowym ogrodem, i sauną. Dom na działce 400m2, do tego w użytkowaniu 2 przylegające działki rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

351 000 zł51 m² 6 882,35 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecam ofertę mieszkania 2-pokojowego położonego przy ul. Stromej na 5 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie dwustronne, słoneczne z dużym balkonem. Na powierzchnię 51m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

441 876 zł48 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł43 m² 15 232,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spytka z Melsztyna

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł434 m² 1 958,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 434 m Zacisze, targówek, ul. Spytka z Melsztyna Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, ale jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

582 000 zł46 m² 12 516,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

F-24 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 46,5 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Plus duży ogródek balkon i logia W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

547 000 zł54 m² 10 129,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jeziorko

Jeziorko,łódzkie

145 000 zł4 297 m² 33,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka 4297 m w malowniczym Jeziorku, gm. Koluszki Wyjątkowa propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i dobrego zaplecza pod przyszłą inwestycję. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

657 624 zł70 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera inwestycja: - osiedle.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij