dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 919 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Mierzączka Duża

Mierzączka Duża,łódzkie

149 000 zł3 000 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spokojnym miejscu wśród zieleni, blisko natury ale z dobrym dojazdem do miasta? Oto wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 8 działek siedliskowo-budowlanych, 2 działki usługowe Mierzączka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł41 m² 15 906,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska - Żabiance. W pobliżu dostępne są sklepy, szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

940 986 zł63 m² 14 915 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja! Ostatnie mieszkanie na Zabłociu w takim metrażu, w tak niskiej cenie na rynku! Oddane do użytku! Do wejścia! Przestronne, kameralne mieszkanie, w atrakcyjnej, poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

459 000 zł65 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie na os. Górczyn z dwoma balkonami Przedstawiamy ciekawą ofertę mieszkania na Os.Górczyn, przy ulicy Narutowicza, o powierzchni 64,60 m , z dodatkowym balkonem (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

772 700 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - 100 m do Parku Reagana - 10 minut pieszo do plaży - Widok na morze - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - szybki dojazd do uczelni ug - w promieniu 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leopolda

Katowice,śląskie

559 755 zł53 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - inwestycja w trakcie budowy - bez prowizji, - bez podatku od czynności cywilnoprawnych, - bez ukrytych kosztów. Poza tą lokalizacją posiadamy również inne atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasztanowa

Kozierów,małopolskie

890 000 zł120 m² 7 409,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:703 m²

Na sprzedaż nieruchomości położona w Kozierowie gm. Michałowice, oddalona od Krakowa tylko o 12 km. Nieruchomość znajduje się w drugiej linii zabudowy. W sąsiedztwie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikorzyńska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

325 000 zł55 m² 5 909 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z garażem w kameralnym bloku przy ul. Mikorzyńskiej w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości a kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

781 248 zł81 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4- pok mieszkanie 8 km do centrum z ogródkiem prawie 80 m2! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Skępe,kujawsko-pomorskie

499 000 zł366 m² 1 364,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomosci położonej w malowniczej miejscowości Skępe pośród lasów i kompleksów jezior. Budynek podzielony jest na 2 części. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Kraków,małopolskie

759 000 zł61 m² 12 442,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle praktyczną i przestronną nieruchomość znajdującą się przy ul. Wileńskiej w dzielnicy Olsza, prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piastowska

Kosewo,mazowieckie

849 000 zł19 000 m² 44,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z nami kupisz bezpiecznie. Wieś Kosewo, położona w gminie Pomiechówek, powiat Nowodworski. Obecnie bardzo rozwojowa okolica ze względu na Specjalną Strefę Ekonomiczną (1,5 km), lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Piłsudskiego

Wieliczka,małopolskie

800 000 zł900 m² 888,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 9 ar w centrum Wieliczki przy ulicy Piłsudskiego. Wymiary : szerokością 14 m dolega do ulicy , długość 59 m. Płaska , ogrodzona od wszystkich sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

334 777 zł25 m² 13 175 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow35m2 położone na iip w wieżowcu na os.Sucharskiego. Kuchnia-osobna , 2 pokoje, łazienka, wc-osobno, przedpokój piwnica. Mieszkanie wyposażone wolne od zaraz. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szkolna

Kołczygłowy,pomorskie

89 000 zł1 106 m² 80,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1106 m2, położona w miejscowości Kołczygłowy, powiat Bytów. Działka położona jest przy ul. Szkolnej, naprzeciwko szkoły podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Mazurska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł30 m² 6 721,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grudziądz, osiedle Mniszek - ul. Droga Mazurska Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 30,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Asnyka

Złotoryja,dolnośląskie

265 000 zł63 m² 4 206,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie 3-pokojowe , rozkładowe w budynku wielorodzinnym (7 mieszkań), zlokalizowane w Złotoryi przy ul. Asnyka. Bardzo dobra lokalizacja w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

578 900 zł90 m² 6 468,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie,małopolskie

1 789 000 zł142 m² 12 598,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Brak prowizji! Na sprzedaż dom wolnostojący, który spełni oczekiwania wymagających nowoczesne technologie, niski koszt utrzymania i widok, który zachwyca. Nieruchomość o powierzchni 142,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

595 000 zł63 m² 9 495,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły, położone na samym wejściu do najstarszego zrewitalizowanego toruńskiego parku miejskiego, wpisanego do rejestru zabytków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 910 zł41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karkonoska

Jelenia Góra,dolnośląskie

265 000 zł36 m² 7 162 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Aplauz, zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego w urokliwej i spokojnej dzielnicy Jeleniej Góry - Jagniątków. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

720 000 zł101 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Parter poniemieckiej willi o powierzchni całkowitej 101,25 m2, po kapitalnym remoncie położony w Dąbiu w Szczecinie. Do mieszkania przynależy również garaż w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł48 m² 9 972,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 48,13 m2, 2 pokoje, ul. Rolna, wilda, poznań Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, przestronnego 2- pokojowego mieszkania z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kraków,małopolskie

849 000 zł62 m² 13 693,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje Z balkonem! spokojna okolica! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

953 820 zł53 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja: tym, co wyróżnia Nadmotławie Apartments jest wyjątkowa lokalizacja w centrum Gdańska, nad brzegiem Motławy. Inwestycja usytuowana jest przy ul. Sienna Grobla na nabrzeżu tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1970

Kawalerka | Blisko centrum | Winda | Parking Na sprzedaż jasna, zadbana kawalerka o powierzchni 25 m , położona w świetnej lokalizacji we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję do sprzedaży jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m na warszawskim Bródnie, przy ul. Piotra Wysockiego 14. Lokal znajduje się na parterze zadbanego, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kazimierza Wielkiego

Piła,wielkopolskie

545 000 zł52 m² 10 494,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie? Lokalu, do którego wprowadzisz się od razu, unikając nerwów, straty czasu i dodatkowych kosztów związanych z remontem czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Studencka

Katowice,śląskie

337 428 zł27 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

685 000 zł66 m² 10 316,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy standard życia: 3 pokoje (66,40 M ) - przy lesie! Odkryj gotowe do wprowadzenia, przestronne 3-pokojowe mieszkanie (66,40 m ), które idealnie łączy relaks na łonie natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tilgnera

Gdańsk,pomorskie

2 090 000 zł127 m² 16 508,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Na sprzedaż stylowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny), zlokalizowany w spokojnej, zielonej części Gdańska - na Chełmie. To propozycja dla osób ceniących jakość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

528 184 zł35 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Złotoryja

Złotoryja,dolnośląskie

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W złotoryi! Mam do sprzedanie lokal (e) mieszkalne z ogródkami w stanie deweloperskim, bezczynszowe w Złotoryi. W budynku dostępnych jest więcej mieszkań 2-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

19 900 000 zł11 522 m² 1 727,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa propozycja inwestycyjna w Dziwnowie! Nieruchomość z Pozwoleniem na Budowę Czterech apartamentowców. Powierzchnia działki: 11 522 m Powierzchnia użytkowa mieszkalna (pum): 8 992.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Top lokalizacja przystnek autobusowy linia 738 - 120 metrów dwa miejsca postojowe ogródek deweloper Z ponad 14- letnim doświadczeniem gwarancja wysokiej jakości 24 zrealizowanych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

829 900 zł44 m² 18 691,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w V etapie inwestycji Royal Residence firmy Robyg i jest gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 44,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

530 000 zł135 m² 3 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy dom Góry Luszowskie Do sprzedania ostatni dom na nowopowstałym osiedlu domów jednorodzinnych w Trzebini, na pograniczu Gór Luszowskich i Luszowic. Dane podstawowe: powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogniskowa

Łódź,łódzkie

672 500 zł67 m² 9 997,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, łódź - ul. Ogniskowa Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie premium po generalnym remoncie z pełnym wyposażeniem rtv, agd, meble.