dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 926 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 926 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szmaragdowa

Nowe Pieścirogi,mazowieckie

440 000 zł700 m² 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Lokalizacja: pieścirogi Nowe bardzo dobra komunikacja z Warszawą (stacja pkp w pobliżu - 900 m). Spokojna i cicha okolica, idealna do życia z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struga

Dąbrowa Górnicza,śląskie

349 000 zł60 m² 5 778,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

agencyjnej! Mam do zaoferowania mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Struga o powierzchni 60,40 m . Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozielska

Katowice,śląskie

862 901 zł63 m² 13 591,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,49 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji na Kozielskiej w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Katowice,śląskie

337 428 zł27 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Termin oddania: II kwartał 2026 strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionu Parasol

Opole,opolskie

675 000 zł73 m² 9 246,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe ok.73 m2. bardzo dobry standard, i piętro, opole - Osiedle nowy zwm! Proponujemy Państwu słoneczne, przestronne i nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jadów

Jadów,mazowieckie

410 000 zł72 m² 5 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Siedlisko w gminie Jadów z ziemią rolną 2 ha. W skład siedliska wchodzi dom mieszkalny murowany z lat 60-tych. Budynek jest ocieplony, posiada dach pokryty blachodachówką. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

984 262 zł64 m² 15 379,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

494 750 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Bez pcc Zakup od dewelopera Komfortowe mieszkanie z tarasem na winogradach. Lokalizacja: dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 5 minuty spacerem. Bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

391 623 zł42 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,11 m , znajdujące się na parterze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Staroniwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Majdańskiej w Warszawie, na Grochowie. Mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 50,6 m2 usytuowana na 8 z 16 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,mazowieckie

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja! Tylko u nas możesz obejrzeć atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z loggią, położone tuż przy wejściu do stacji metra Imielin. Zaplanuj swoją wizytę już dziś - wystarczy jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł68 m² 13 187,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność! nowa cena mieszkania - 50.000 PLN! OFERTA SPRZEDAŻY BARDZO KOMFORTOWEGO MIESZKANIA TRZY POKOJOWEGO, POŁOŻONEGO W SZCZECINIE DZIELNICY BUKOWE (prawobrzeże). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Dąbska

Lubczyna,zachodniopomorskie

285 000 zł2 192 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 2192 m w Lubczynie blisko jeziora i lasu Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2192 m , idealna pod zabudowę jednorodzinną lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Osiny

Osiny,śląskie

443 915 zł9 445 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę Idealnie zlokalizowaną do prowadzenia działalności gospodarczej i inwestycji Jeśli szukasz wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

395 000 zł1 202 m² 328,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1200 m , zlokalizowaną w malowniczym Osielsku. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

874 962 zł57 m² 15 350,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

764 904 zł66 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania są gotowe oddane do użytkowania. To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

493 714 zł37 m² 13 387 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dla studenta i bezpieczna inwestycja - Wrocław Szukasz lokalu blisko uczelni - do użytku prywatnego lub inwestycyjnie? Na sprzedaż apartament inwestycyjny 36,89 m . Nowe budownictwo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

446 218 zł44 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Estońska

Kraków,małopolskie

660 086 zł43 m² 15 279,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* tylko teraz - cena promocyjna - zyskaj 49.544 zł RABATU! ( cena przed promocją : 709.630 zł) * WYNEGOCJUJĘ dla Ciebie, jak najlepszą CENĘ! * DLA KUPUJĄCEGO = 0 % prowizji, 0 % podatku PCC! *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kalej,śląskie

149 000 zł971 m² 153,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Kalej przy ul. Kowalskiej - nr działek 571/3, 573/3, 572/5 obręb Kalej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kobyłka,mazowieckie

827 000 zł83 m² 9 976 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*** biuro ładna willa prezentuje*** rewelacyjna oferta! oaza ciszy I spokokoju na prestiżowym osiedlu Z cudownym klimatem jednorodzinnego domu W zamkniętej enklawie W sercu kobyłki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 804 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szczytowa

Szczyrk,śląskie

799 000 zł1 568 m² 509,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka widokowa na sprzedaż | Szczyrk, ul. Szczytowa | 15 arów Marzysz o domu z panoramicznym widokiem na góry? A może szukasz idealnego miejsca pod inwestycję turystyczną? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łącznik

Nowy Sącz,małopolskie

420 000 zł1 232 m² 340,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlaną położoną w cichej okolicy ale z bardzo dobrym dostępem do wielu udogodnień. Działka w kształcie prostokąta ogrodzona z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

625 000 zł45 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,65 m2 , położone na 6, ostatnim piętrze apartamentowca z windą przy ul. Turniejowej w Krakowie (podgórze Duchackie). Blok, osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilkaska

Wrocław,dolnośląskie

1 120 000 zł80 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie i gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się w kameralnej inwestycji na wrocławskich Maślicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

849 900 zł180 m² 4 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli marzysz o domu z ogrodem, w cichej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dostępu do miasta ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. Przedstawiamy Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

282 838 zł27 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł38 m² 19 321 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie 2 Lata temu przeszło generalny remont. Atuty mieszkania: -Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 399 000 zł104 m² 23 045,20 zł/m²

 

Piętro:34/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 104m2 w wieży Skytower na 34 piętrze z południową ekspozycją. Apartament wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

598 696 zł69 m² 8 696,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów nie współpracujemy Z pośrednikami już gotowe: przestronny apartament 4-pokojowy z 2 łazienkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów Gdyńskich

Police,zachodniopomorskie

519 000 zł68 m² 7 632,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż własnościowe, gotowe do zamieszkania, 3. pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku z 1997 roku. Nieruchomość znajduje się w centrum nowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Floriańska

Tomice,małopolskie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nieruchomość Zarezerwowana Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

699 000 zł117 m² 5 991,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

W ofercie na sprzedaż gotowy dom w zabudowie szeregowej w Jasionce. Dom o powierzchni 114,69 m2, posiada 5 pokoi oraz garaż w bryle budynku. Segment środkowy z dużą działką.