dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

453 874 zł52 m² 8 678,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera już gotowe! : Przestronny apartament trzy-pokojowy, dodatkowo duży bakon na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

1 172 710 zł107 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeśli interesują Państwa inne metraże, proszę o kontakt chętnie przedstawię dostępne opcje. Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Warszawska

Zakroczym,mazowieckie

1 840 000 zł18 409 m² 99,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Z nami kupisz bezpiecznie. Działka inwestycyjna, składająca się z dwóch nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 18.400 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

449 900 zł77 m² 5 873,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży oferujemy Państwu czteropokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Hetmańskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 71,90 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konwaliowa

Turka,lubelskie

724 000 zł89 m² 8 118,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Okazja! bez prowizji! cena do negocjacji! Idealne mieszkanie dla rodziny! Dwupoziomowe dwustronne środkowe o powierzchni użytkowej niemalże 90 m (powierzchnia całkowita po podłodze ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Czernica,dolnośląskie

589 000 zł93 m² 6 342,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej zakończenie prac pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płaskowickiej

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł50 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie, wykończone w oparciu o detale Budynek z 2007 r cegła Balkon 6 m Mieszkanie w pełni wyposażone na strzeżonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

269 000 zł25 m² 10 717,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z możliwością zrobienia antresoli. Świetna lokalizacja - blisko ul. Piłsudskiego - vis-a-vis Prima Parku. Mieszkanie w nowym budownictwie, budowa zakończona w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staszica

Sochaczew,mazowieckie

381 899 zł43 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowej, prestiżowej inwestycji Staszica nad Bzurą. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 2 położone na parterze. Powierzchnia mieszkania wynosi 42,91 m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Janowice,małopolskie

330 000 zł1 506 m² 219,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Janowice koło Wieliczki Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni ponad 15 arów, położona w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żeglce

Żeglce,podkarpackie

560 000 zł135 m² 4 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

W ofercie parterowy dom jednorodzinny, położony w spokojnej miejscowości Żeglce (gmina Chorkówka, powiat krośnieński). Ta nieruchomość, oddana do użytku w październiku 2007 roku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sąsiedzka

Żory,śląskie

930 000 zł160 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom do zamieszkania W centrum! żory ulica sąsiedzka! biuro nieruchomości Oferuje Państwu do sprzedaży wyremontowany dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Czernica

Czernica,dolnośląskie

949 000 zł106 m² 8 982,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Szereg skrajny! gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w gminie Czernica - teren niezalewowy Dom składa się z dwóch kondygnacji, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł32 m² 16 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Bielany - ul. Kasprowicza > autobusy 100 m od budynku > stacja metra Stare Bielany 300 m > tramwaje 900 m > sklep Biedronka 400 m od budynku, Lidl 900 m, galeria Młociny 1 km > szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

426 420 zł33 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

900 001 zł140 m² 6 428,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Twój nowy dom blisko Wrocławia. Karwiany, gmina Żórawina. Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienny komfort spotyka się z bliskością natury. Nowoczesne osiedle niedaleko Ołtaszyna to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

507 000 zł40 m² 12 675 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

650 000 zł112 m² 5 819,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie z działką i garazem oraz kawalerka-lokalem z oddzielnym wejściem w przyziemiu budynku. Atrakcyjna nieruchomość położona na peryferiach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

385 875 zł34 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestuj w marzenia - dwupokojowe mieszkanie na osiedlu w Gdyni. Nowocześnie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

830 000 zł98 m² 9 100,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: bydgoskie Przedmieście, ulica Bydgoska. Mieszkanie przy ul. Bydgoskiej 12 w Toruniu to wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narciarska

Szczyrk,śląskie

996 897 zł39 m² 25 398,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty fort hill - twój drugi dom W szczyrku! Tęsknisz za chwilą wytchnienia na łonie natury? Pragniesz połączyć pracę z przyjemnością? Masz dość rutyny i potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

841 000 zł58 m² 14 588 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

763 353 zł54 m² 14 239 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc zadzwoń już dziś Prezentowane mieszkanie 3-pokojowe usytuowane jest na II piętrze w III piętrowym budynku. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

749 000 zł133 m² 5 644,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1914

Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania w zrewitalizowanej łódzkiej kamienicy z duszą - ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Wysokie sufity, zachowane sztukaterie, oryginalne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Poręba Spytkowska

Poręba Spytkowska,małopolskie

72 000 zł900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 4 działki budowlane w miejscowości Poręba Spytkowska. Działki o powierzchni: 2753/2 - 13 arów 2753/3 - 13 arów 2753/5 - 12 arów 2753/6 - 9 arów Działki proste , przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pszenna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

999 999 zł100 m² 9 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Mam dla państwa dom wolnostojący z 2004 roku Lokalizacja: ul. Pszenna 2C, dzielnica Dajtki, olsztyn Spokojna, zielona okolica z dobrym dojazdem do centrum i łatwym dostępem do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł41 m² 19 433,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle o podwyższonym standardzie na warszawskich Bielanach. W bliskiej okolicy tereny zielone Lasek na Kole, park Olszyna, wygodny wyjazd na trasę S8, dostępne punkty handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł63 m² 12 145,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Pragnę zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone na czwartym piętrze w zadbanym budynku przy ul. Egejskiej 6 na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 000 000 zł1 927 m² 3 113,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną I wielorodzinną. Znakomita lokalizacja. Ursus Skorosze. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bychawka Trzecia

Bychawka Trzecia,lubelskie

140 000 zł1 502 m² 93,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1502m2 zlokalizowana w miejscowości Bychawka Trzecia. Druga linia zabudowy. Nieruchomość oddalona od granic Lublin o jedyne 9km. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 397,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 1. piętro | gotowe do zamieszkania | Jasień Bulwary Osiedle Jasień Bulwary, ogrom zieleni i sąsiedztwo jeziora, doskonale skomunikowane zarówno z Centrum Gdańska, jak i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 159 000 zł66 m² 17 560,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

598 000 zł50 m² 11 853,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 50,45 m , zlokalizowane na 2. piętrze w nowoczesnym bloku z windą przy ul. Korczyńskiej, na cenionym osiedlu Projektant. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł72 m² 7 902,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 4-pokojowe na bydgoskich Glinkach o powierzchni 72m2. Lokalizacja Osiedle Glinki to jedna z bardziej zielonych dzielnic Bydgoszczy, otulina lasów łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

599 001 zł58 m² 10 256,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twój nowy adres: zielona oaza Z nowoczesnym komfortem! funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe przy lesie! Odkryj idealne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,43 m , które perfekcyjnie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł51 m² 11 264,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: funkcjonalny układ dwa niezależne pokoje + salon z aneksem + garderoba, parter idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi lub osób starszych, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł1 205 m² 538,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ostatnia piękna działka tuż przy II etapie Osiedle Malownicze na Wrocławskich Marszowicach. Działka z projektem domu jednorodzinnego. Działka budowlana gotowy projekt dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Most św. Rocha

Poznań,wielkopolskie

406 458 zł25 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty w centrum Poznania - doskonała lokalizacja i wysoki standard! Apartamenty w jednej z najlepszych lokalizacji miasta -nowe Miasto tuż obok Ronda Rataje, zaledwie 3 minuty.