dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 814 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

595 000 zł44 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Emmerson prezentuje mieszkanie o powierzchni 44,2 m2 położone na 1 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Młyńskiej (olsza/kraków- śródmieście). Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajki

Nowa Iwiczna,mazowieckie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

749 000 | sprzedaż | mieszkanie 2 poziomowe | 100 m2 | 4 pokoje | nowa iwiczna Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania znajdującego się w Nowej Iwicznej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł40 m² 14 432,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Znajduje się na wrocławskim Kozanowie przy ul. Dzielnej. Dogodna lokalizacja, otoczona z dwóch stron Parkiem Zachodnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Włodawa,lubelskie

350 000 zł78 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie dla rodziny Włodawa, ul. Wojska Polskiego Szukasz mieszkania, w którym cała rodzina poczuje się swobodnie? To 78 m wygodnie zaplanowanej przestrzeni na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł2 898 m² 793,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka siedliskowa, aktualnie wykorzystywana na cele rekreacyjne (mr -teren zabudowy mieszkaniowej siedliskowej) Położona w zielonej, spokojnej części Wilanowa. Tuż obok teren zielony Natura 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzęcice

Mierzęcice,śląskie

1 599 000 zł349 m² 4 581,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Tylko u nas! Prezentujemy Państwu bardzo przestronny, świetnie położony , jednorodzinny dom wolnostojący znajdujący się w Mierzęcicach. Dom wykończony jest w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kraszewskiego

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł28 m² 12 880,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie ( odręba własność lokalu) w czterolokalowym wolnostojącym budynku mieszkalnym. Warszawa Włochy. Mieszkanie jest dosyc specyficzne poniewaz ma dwa poziomy. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł73 m² 14 954 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - bez pcc I prowizji! Powstająca inwestycja na Warszawskim Targówku to połączenie nowoczesnej architektury, wysokiego standardu wykończenia oraz doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

580 000 zł77 m² 7 511,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 4-pokojowe słoneczne mieszkanie o pow. 77,21 m2 na parterze w dwupiętrowym budynku w Kołobrzegu 4 km od plaży! To zadbane mieszkanie po remoncie posiada duży, słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł780 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W związku z decyzją o szybkiej sprzedaży, cena działki została bardzo obniżona. Sprawdź i działaj! Poznaǰ ofertę zakupu działki 780m2. Działka kształtna, warszawa Nowe Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wysokie

Wysokie,małopolskie

210 000 zł2 450 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka widokowa z niepowtarzalnym widokiem na Tatry Twoje miejsce pod wymarzony dom! Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej i spokojnej okolicy, z zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

1 295 000 zł186 m² 6 962,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż: unikatowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Twoje idealne miejsce do życia! Dom położony jest na nowym, kameralnym osiedlu w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Laszki,podkarpackie

630 000 zł172 m² 3 664,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 211 m²

Marzysz o własnym, komfortowym domu w malowniczej lokalizacji? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Laszkach, która zachwyca zarówno przestronnością, jak i nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Pokoju

Trzebnica,dolnośląskie

369 000 zł31 m² 11 899,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dla singla, pary lub inwestycyjnie - tylko w N-Home Nieruchomości Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dużej kawalerki o powierzchni 31,01 m 2 ,która mieści się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Wręczyca Wielka,śląskie

1 490 000 zł251 m² 5 936 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Ema Nieruchomości z dumą przedstawia wyjątkową ofertę: piękny, przestronny dom o powierzchni około 250 m2, położony w urokliwej Wręczycy Wielkiej przy ulicy Wiśniowej. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Miarki

Prudnik,opolskie

450 000 zł353 m² 1 274,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Duży dom jednorodzinny, położony przy ulicy Karola Miarki 4 w Prudniku. Został wybudowany około 1911 roku i dodatkowo rozbudowany o części usługowe w latach siedemdziesiątych XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Zachodnia

Radostków,śląskie

49 000 zł2 740 m² 17,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 2740 m - Radostków, ul. Zachodnia, gmina Mykanów Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2740 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Szczecin,zachodniopomorskie

930 000 zł89 m² 10 419 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Tyko U nas! Oferujemy do sprzedaży piękne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze niskiego budynku z 2011 roku, z garażem przy ul. Złotowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

142 000 zł849 m² 167,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Działka budowlana w Obrowie, z wieloma udogodnieniami. Do nieruchomości doprowadzony prąd, woda, dodatkowo odwiert studni, oraz szambo. Działka zagospodarowana licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

849 000 zł139 m² 6 127,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:831 m²

Wolnostojący! asfalt! duza działka! polecam! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Dom budowany według projektu dom w Jabłonkach firmy Archon. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 055 000 zł144 m² 7 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Kup dom bez prowizji K- skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

315 150 zł29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie - usługowe w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

718 000 zł72 m² 9 988,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy przestronne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,88 m , zlokalizowane na osiedlu Pastelowym w Gdańsku Łostowicach. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Łódź,łódzkie

7 000 000 zł631 m² 11 093,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 609 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowej rezydencji (dworek myśliwski) położonej w Łodzi, na terenie rezerwatu przyrody Las Łagiewnicki. Powierzchnia terenu tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielopole Skrzyńskie

Wielopole Skrzyńskie,podkarpackie

56 800 zł1 265 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana w Wielopolu Skrzyńskim. Z 9 działek została ostatnia! To idealne miejsce dla tych, którzy pragną cieszyć się spokojem natury oraz zapierającymi dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Tarnów,małopolskie

239 000 zł32 m² 7 353,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,50 m 2 położonego w Tarnowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

557 900 zł56 m² 9 950,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Radomsko,łódzkie

326 742 zł42 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,89 m . Zlokalizowane w nowym bloku A przy ul. Różanej w Radomsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł25 m² 18 745 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł53 m² 11 344,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

566 000 zł120 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

899 000 zł80 m² 11 217,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dzień Otwarty Mieszkanie w zabudowie bliźniaczej, mierzyn | 15.11.2025, godz. 10:00 Zapraszam serdecznie na Dzień Otwarty, który odbędzie się 15 listopada 2025 r. (sobota) od godziny 10:00 Mierzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Radomsko,łódzkie

327 522 zł42 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,99 m . Zlokalizowane w nowym bloku A przy ul. Różanej w Radomsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

599 000 zł68 m² 8 841,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w przygotowaniu. 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 67,75 m2 Dużym atutem mieszkania jest jego przestrzenność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 290 000 zł42 m² 30 360,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu 2-pokojowy, luksusowy, gustownie urządzony apartament w Międzyzdrojach z widokiem bocznym na morze, zaledwie 100m od plaży. Apartament oddany do użytku w 2020r., został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

626 307 zł77 m² 8 183,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie daje Ci możliwości, jakich trudno szukać w innych ofertach. Dzięki ściankom działowym, które można łatwo usunąć lub przestawić, sam decydujesz o ostatecznym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciekoty

Ciekoty,świętokrzyskie

87 500 zł700 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Ciekoty (gmina Masłów) o powierzchni 700 m2 o wymiarach około: 35m x 20m. Działka w drugiej linii zabudowy, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

673 300 zł70 m² 9 618,57 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bez prowizji, bez pcc! Zadzwoń i umów na prezentację Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczytnicka

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł28 m² 13 392,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający. Polecam mieszkanie 1-pokojowe położone w świetnej lokalizacji, przy Pl. Grunwaldzkim (róg ulicy Wyszyńskiego i Szczytnickiej),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

630 000 zł51 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej lokalizacji w sercu Bydgoszczy. Nieruchomość oferuje doskonały standard oraz atrakcyjne warunki.