dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 813 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 813 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

415 000 zł47 m² 8 779,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu, ul. 1 maja Powierzchnia: 47,27 m2 Piętro: II (poddasze) Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 47,27 m2, położone w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

627 400 zł58 m² 10 854,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszka Białego

Łódź,łódzkie

684 000 zł62 m² 11 035,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przepiękne i przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 61,98 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studencka

Katowice,śląskie

349 070 zł26 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka 26,05 m Balkon 12 m2 Zielony widok na Park Zadole Rekuperacja Ogrzewanie podłogowe Wyobraź sobie poranki przy filiżance kawy, kiedy za oknem rozciąga się zieleń Parku Zadole. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

990 000 zł97 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży świetne, przestronne mieszkanie przy ul. Mickiewicza w Szczecinie , w centrum Pogodna. Zachwyca swoim metrażem , lokalizacją i funkcjonalnością. Nieruchomość nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyzwolenia

Lublin,lubelskie

699 000 zł94 m² 7 457,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Lublinie - ul. Wyzwolenia Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Planowany termin zakończenia budowy: marzec 2026 Powierzchnia domu nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arakowa

Zamienie,mazowieckie

710 400 zł56 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! 0% pcc! Zakup od dewelopera! Oddanie w IV kwartale 2026 roku! Na sprzedaż mieszkania położone na nowym, kameralnym osiedlu w Zamieniu, w gminie Lesznowola. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

298 632 zł32 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Babica

Babica,podkarpackie

890 000 zł240 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Babica, 240 m , działka 18,5 ar Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 240 m , usytuowany na ogrodzonej, płaskiej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ptakowice

Ptakowice,śląskie

379 000 zł67 m² 5 682,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m w budynku po termomodernizacji, położone w spokojnej i bezpiecznej miejscowości - Ptakowice. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

253 000 zł36 m² 6 992,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu, sypialni, łazienki z wc, kuchni, przedpokoju, loggii. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż w pełni umeblowane, gotowe do wejścia mieszkanie przy ul. Wiejskiej! Ma 48,15m2, 3 ustawne pokoje i czeka na nowego właściciela Mieszkanie znajduje się na osiedlu Bema, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gliwice,śląskie

2 900 000 zł174 m² 16 647,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Wyjątkowy dom parterowy Z garażem | gliwice sobieszowice | taras przy strumyku I zieleni! opis nieruchomości Przedstawiamy elegancki, parterowy dom wykończony w najwyższym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

393 622 zł40 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

315 150 zł29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie usługowe w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

189 000 zł32 m² 5 851,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,9 m , składające się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Gdynia,pomorskie

520 000 zł42 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w zielonej, spokojnej części Gdyni - przy ulicy Narcyzowej. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dubicze Cerkiewne,podlaskie

92 000 zł825 m² 111,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę nieruchomości gruntowej na nowo powstałym osiedlu Bachmaty o powierzchni całkowitej 825m2. Doskonała lokalizacja na budowę wymarzonego domu. Spokojne osiedle, przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł45 m² 13 192,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Mieszkanie - salon, 16,1 m2 - sypialnia, 12,7 m2 - kuchnia, 7,2 m2 - łazienka, 2,2 m2 - hol, 5,9 m2 Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł25 m² 19 560 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1976 roku zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu przy ul. gen. Józefa Zajączka. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

519 000 zł48 m² 10 844,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47.86 m2 z pełnym wyposażeniem do zamieszkania bez większych nakładów finansowych. Lokal usytuowane na trzecim piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narciarska

Szczyrk,śląskie

2 347 010 zł87 m² 26 921,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty fort hill - twój drugi dom W szczyrku! Dołącz do naszego Facebooka i bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami Tęsknisz za chwilą wytchnienia na łonie natury? Pragniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

450 000 zł109 m² 4 132,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lidzbark Warmiński - mieszkanie z duszą, ogrodem i potencjałem dla Twojej rodziny! 108,90 m | 4 pokoje | Ogródek 800 m | garaż| do remontu | możliwa zamiana Wyobraź sobie letnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Radomsko,łódzkie

599 000 zł280 m² 2 139,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy dom z potencjałem na dwa niezależne mieszkania lub pod wynajem gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż oferuję komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 280 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

13 900 000 zł1 385 m² 1 155,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 644 m²

*** wyłącznie W naszym biurze*** Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym, zlokalizowana w Siechnicach koło Wrocławia. . Budynek składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Suwałki,podlaskie

1 199 000 zł165 m² 7 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:716 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom przy ul. Sobieskiego w Suwałkach! Marzysz o przestrzeni, komforcie i pięknie zagospodarowanej działce w mieście? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górnicza

Gdynia,pomorskie

2 490 000 zł380 m² 6 548,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 380,23 m2, z funkcją mieszkalno - usługową. Dzielnica Fikakowo charakteryzuje się spokojnym, podmiejskim klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 590 000 zł374 m² 17 620,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowy dom z 1966 roku, położony w prestiżowej, willowej części Żoliborza Dziennikarskiego. Nieruchomość o powierzchni 374 m usytuowana jest na działce 333 m z zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

680 000 zł126 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich łąk i pól, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadwigi

Tczew,pomorskie

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3 pokojowe mieszkanie blisko bulwaru nadwiślańskiego mieszkanie: mieszkanie o powierzchni ok. 70 m po remoncie, znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji. Blisko bulwaru nadwiślańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Częstochowa,śląskie

1 495 080 zł166 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Panorama business park ema-nieruchomości Oferuje na sprzedaż: nowy lokal biurowo-handlowo-usługowy znajdujący się w Prestiżowym Centrum Biznesowym w Częstochowie przy ul. Okulickiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł48 m² 7 661,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Cena do negocjacji! Mieszkanie dwupokojowe, pokoje nieprzechodnie. 4 piętro, winda, blisko tramwaj i przystanki autobusowe. Piwnica ok 1m2. Stan do odświeżenia. Oferta prywatna!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Białystok

Białystok,podlaskie

8 538 000 zł26 352 m² 324 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Nowa Wola,mazowieckie

650 000 zł1 362 m² 477,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1362 m2 plus udział w drodze dojazdowej. Działka znajduje się w miejscowości Nowa Wola (powiat piaseczyński) przy ul. Szkolnej. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

566 280 zł63 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

330 000 zł43 m² 7 608,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home przedstawia mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż zlokalizowane w Kielcach Mieszkanie o powierzchni 43,37 m, położone w Kielcach przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witkacego

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł44 m² 10 788,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie 44 m na parterze - Rzeszów, os. Kmity Na sprzedaż ustawne i przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na parterze niskiego bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Królowy Most

Królowy Most,podlaskie

550 000 zł2 920 m² 188,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę nieruchomości gruntowej działka inwestycyjna znajdująca się w miejscowości Królowy Most w doskonałej lokalizacji z potencjałem o powierzchni całkowitej.