dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 814 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

739 900 zł84 m² 8 761,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż wyjątkowa oferta sprzedaży parteru domu z piwnicą oraz działką przynależną do wyłącznego korzystania. Do sprzedaży przestronny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 85,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł52 m² 10 173,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż bezczynszowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami Muchobór Wielki / Mokronos Dolny Metraż: 52 m + ogród + dodatkowe pomieszczenia Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rząska

Rząska,małopolskie

849 999 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie czteropokojowe o metrażu 68 m2 w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w miejscowości Rząska. Inwestycja otrzymała pozwolenie na użytkowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goździków

Warszawa,mazowieckie

1 014 260 zł61 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowy Apartament w Marysinie Wawerskim, zapewnia mieszkańcom bezpieczeństwo i wygodę, łącząc spokojną lokalizację z łatwym dostępem do centrum miasta - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł48 m² 18 762,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe, narożne, widne usytuowane na 10 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli - Skwer ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Z okien przepiękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł52 m² 6 838,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

670 939 zł75 m² 8 936,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jedyny taki i zarazem najlepszy układ 4 pokoi na inwestycji, dodatkowo duży balkon, wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku zakończenie budowy: już gotowy Opis * Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

944 000 zł59 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

NA sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie Z osobną jasną kuchnią I balkonem W starym mieście Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

659 000 zł144 m² 4 576,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Kielnarowa, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł54 m² 9 887,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę trzypokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Winogradach - os. Przyjaźni 2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

625 000 zł64 m² 9 796,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji - Poznań, osiedle Orła Białego 79, dzielnica Żegrze. Mieszkanie o powierzchni 63,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Poznań,wielkopolskie

399 900 zł29 m² 13 695,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Oferta dostępna tylko U nas! Polecam kawalerkę w nowszym budynku, wybudowanym w 2006 roku na Winogradach, przy ul. Mieszka I 20. Mieszkanie o powierzchni 29,20 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

633 000 zł42 m² 14 904,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko u mnie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Bez podatku od czynności cywilnoprawnej - oszczędność rzędu kilkunastu tysięcy złotych! Polecam ofertę dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielerzewskiej

Poznań,wielkopolskie

769 000 zł57 m² 13 470 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko u mnie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Bez podatku od czynności cywilnoprawnej - oszczędność rzędu kilkunastu tysięcy złotych! Polecam ofertę trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Studniarskiego

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł52 m² 10 792,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko u mnie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Bez podatku od czynności cywilnoprawnej - oszczędność rzędu kilkunastu tysięcy złotych! Polecam ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na Winogradach - przestrzeń do własnej aranżacji! Mieszkanie o powierzchni 53m znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł64 m² 8 763,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.9m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego. Nieruchomość z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marii

Pruszków,mazowieckie

1 140 000 zł90 m² 12 730,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta bez pośredników - brak dodatkowych kosztów związanych z prowizją. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 86,81 m2 zlokalizowane na osiedlu Lipowa Ostoja. Osiedle chronione, zadbane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

531 700 zł38 m² 14 152,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie na start, w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Balkon ekspozycja południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

544 928 zł81 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Good Life Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż w zabudowie szeregowej dwulokalowej , położonego w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Św. Walentego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Wołomin,mazowieckie

459 030 zł43 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż pierwszych mieszkań! osiedle katowicka - Nowoczesne, przestronne ( wysokość mieszkań to 2,88m! i funkcjonalne lokale mieszkalne przy ulicy Katowickiej w centrum Wołomina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

2 049 000 zł72 m² 28 458,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie w samym sercu warszawskiego Śródmieścia, dwa kroki od ul. Koszykowej. ul. Wilcza 55/63. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Sopot,pomorskie

2 395 000 zł116 m² 20 646,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy :) Apartament z delikatnym widokiem na morze :). Położony w sercu Sopotu przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. Blisko dworca pkp, wszystkich atrakcji miasta. Okna wychodzą na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saletyńska

Rzeszów,podkarpackie

3 500 000 zł250 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Z przyjemnością prezentujemy niepowtarzalną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Rzeszowa przy ul. Saletyńskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

720 000 zł64 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na prywatnym, ogrodzonym osiedlu z dużą ilością zieleni, placem zabaw i prywatnym stawem dostępnym wyłącznie dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Boguchwała,podkarpackie

360 000 zł1 851 m² 194,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania działka położona w Boguchwale przy ulicy Lubomirskiego. Powierzchnia 18,51 ara, kształt prostokątny o rozmiarze około 33x55m. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Legnica,dolnośląskie

360 000 zł37 m² 9 669,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc, bez prowizji pośrednika! Oszczędność czasu i pieniędzy- nowe wykończone mieszkanie gotowe do wprowadzenia Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania na parterze w Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wyszków,mazowieckie

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Wyszków, ul. 3 maja Apartamenty nad Bugiem Szukasz mieszkania, które daje więcej niż tylko cztery ściany? Tu masz wszystko: nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 609,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 749000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł51 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Rozkładowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemce

Niemce,lubelskie

849 760 zł134 m² 6 331,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania nowopowstający dom w stanie deweloperskim, położony w Leonowie, 10minut od centrum Lublina. (wylot ikea) Odbiór budynku będącego przedmiotem oferty w czerwcu 2026r. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł48 m² 15 280,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam piękne mieszkanie 48,1 mkw, 2 pok. z ogródkiem 25m we Wrocławiu na Oporowie. Apartamentowiec z windą 2021rok. Mieszkania składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 23 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Wiązowna,mazowieckie

999 000 zł90 m² 11 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu zlokalizowanego w Wiązownie, z dogodnym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość idealnie nada się dla osób ceniących zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sportowa

Baniocha,mazowieckie

18 333 000 zł40 740 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane 40 740 m w miejscowości Baniocha, gm. Góra Kalwaria, powiat piaseczyński, teren jest podzielony na kilkanaście mniejszych działek, co stwarza szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Strzyżów

Strzyżów,podkarpackie

314 388 zł44 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkań zlokalizowanych na Osiedlu panorama przy ul. 700-Lecia w Strzyżowie w malowniczej okolicy ze wspaniałym widokiem na dolinę Wisłoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

894 000 zł92 m² 9 706,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na zielonogórskiej starówce - idealne miejsce na biuro, kancelarię lub komfortowe mieszkanie! Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 92,10 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gliwice,śląskie

395 000 zł53 m² 7 476,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nie przegap szansy na nabycie wyjątkowego mieszkania w Centrum Gliwic. Na sprzedaż oferowane jest przestronne mieszkanie o powierzchni 52,83m , zlokalizowane w centrum Gliwic przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Łódź,łódzkie

399 999 zł40 m² 10 124 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga: zdjęcia mają charakter wizualizacji. Nowe mieszkanie w świeżo ukończonej inwestycji przy ul. Wodnej w Łodzi Charakterystyka mieszkania: lokal położony na 4. piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

189 000 zł540 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usytuowana w centrum miasta Tarnowskie Góry. Powierzchnia działki - 540m2 Działka jest w kształcie prostokąta, częściowo ogrodzona, teren wyrównany. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Montwiłłowska

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł53 m² 15 360,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia. Spokojna, zielona okolica, zadbane, nowoczesne osiedle z bogatą infrastrukturą i świetnym dojazdem do Centrum. Zalety: +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nadrzeczna

Blachownia,śląskie

370 000 zł3 780 m² 97,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 780 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni około 3780 m2 z domem, położoną w malowniczej miejscowości Blachownia koło Częstochowy. Lokalizacja: blachownia ul.