dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 837 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł54 m² 7 798,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania w dobrej lokalizacji, z potencjałem i możliwością dostosowania do własnych potrzeb. Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Nie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Winiec,warmińsko-mazurskie

990 000 zł6 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Winiec kolo Milomlyna , 3,5 km od trasy Warszawa Gdansk S7 dojazd asfaltem + 1km drogi gruntowej. Dzialka inwestycyjna 0,6ha z warunkami zabudowy na budynek 160m2 powierzchni zabudowy dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Modlniczka,małopolskie

1 190 000 zł131 m² 9 083,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** Oferta na wyłączność - tylko u nas! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131 m2 położony w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

1 489 000 zł148 m² 10 052 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w skrajnym segmencie o powierzchni użytkowej 148,13 m2 zlokalizowany w nowo wybudowanej inwestycji przy ul. Zagórskiej 210 w Kielcach. Segment składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

1 088 000 zł70 m² 15 655 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę! rewelacyjna oferta - fenomenalna lokalizacja!. Całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszystko nowe, każdy detal dopracowany, przępieknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

2 170 000 zł152 m² 14 251,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Przedstawiamy ofertę wyjątkowego 5-pokojowego apartamentu, położonego przy ulicy Juliusza Lea w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na strzeżonym 24/7 osiedlu domów, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

740 520 zł65 m² 11 392,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

461 674 zł26 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Tak wygląda nowoczesne inwestowanie w nieruchomości. Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną w postaci eleganckich mikrokawalerek przy Śląskiej 12, zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Scaleniowa

Białystok,podlaskie

690 000 zł72 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe, 72 m ul. Scaleniowa 16, wysoki Stoczek Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

869 000 zł210 m² 4 138,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Rzeczka

Rzeczka,dolnośląskie

499 000 zł4 100 m² 121,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w Naszym biurze! Szukasz działki dla Twojego biznesu turystycznego i zająć się wynajmem krótkoterminowym? Idealna działka pod budowę domków czy postawienie budynku pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

493 609 zł50 m² 9 889,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów nie współpracujemy Z pośrednikami Ostatnie mieszkanie w gotowym budynku, wyprzedaż apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Wieliczka,małopolskie

1 390 000 zł130 m² 10 692,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Elegancki dom w zabudowie szeregowej - Wieliczka, ul. Zbożowa ok. 130 m | segment skrajny | ogród + garaż na 2 auta | klimatyzacja na każdym poziomie Wyjątkowy, w pełni wykończony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

699 000 zł59 m² 11 795 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Sprzedaż | 3 pokoje | 59,26 m2 | Konstancin - Jeziorna | Kraszewskiego | 699 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie w Konstancinie - Jeziornie przy ul. Kraszewskiego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Jasło,podkarpackie

340 000 zł75 m² 4 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duża obniżka ceny! 340 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego na 1. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Gamrat w Jaśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cytrynowa

Skórzewo,wielkopolskie

895 000 zł150 m² 5 978,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 149,7 m2 na sprzedaż w Skórzewie. 4 pokoje i salon! Działka o powierzchni 247m2. Dom w stanie deweloperskim na na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

99 000 zł15 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż niezależny na Gdańskim Ujeścisku przy ul. Przemyskiej. Garaż znajduję się w bryle budynku 3 piętrowego w nowym budownictwie. Nie znajduję się w hali garażowej, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Radomsko,łódzkie

286 728 zł37 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,76 m . Zlokalizowane w nowym bloku A przy ul. Różanej w Radomsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Kowale,pomorskie

808 808 zł89 m² 9 074,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, placem zabaw dla dzieci oraz poddaszem użytkowym. Dom bezczynszowy z niskimi kosztami utrzymania. 3 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

309 000 zł108 m² 2 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku 3 rodzinnym: i piętro: 4 pokoje kuchnia łazienka z wc garderoba przedpokój Mieszkanie o powierzchni 108m2 usytuowane jest na I piętrze jednopiętrowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Beskidzka

Zarzecze,śląskie

899 000 zł2 658 m² 338,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 26 ar - Zarzecze, gm. Łodygowice - mpzp mu - idealna pod dom, sklep, usługi! Na sprzedaż działka o powierzchni 2658 m (26 arów) położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

489 000 zł53 m² 9 231,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m2 na Retkini. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: -salon, -sypialnia, -sypialnia, -kuchnia, -łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

305 200 zł26 m² 11 752 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

829 675 zł47 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Luksus i wysokość - wyjątkowy apartament w sercu Katowic, 28. piętro! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 47,41 m , położony na 28. piętrze nowoczesnego wieżowca klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pistacjowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

659 000 zł92 m² 7 135,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpieczna przystań dla Twojej rodziny prime-invest, ul. Pistacjowa, ostrów Wlkp. Ten dom to nie tylko mury i dach to przestrzeń, w której Twoja rodzina zyska spokój, wygodę i poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Piaseczyńska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł24 m² 21 189 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m , zlokalizowane w jednej z najcichszych części Dolnego Mokotowa, pomiędzy Parkiem Morskie Oko i Królikarnią. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Radowo Wielkie

Radowo Wielkie,zachodniopomorskie

159 000 zł53 m² 2 991,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 53 m z własną działką 519 m Radowo Wielkie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,15 m , zlokalizowane na 1. piętrze niskiego bloku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł52 m² 22 501,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sady Żoliborskie| Apartamenty Przy Krasińskiego| 52,44 m2 z balkonem Z przyjemnością przedstawiam ofertę eleganckiego apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie ma powierzchnię 52,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Piła,wielkopolskie

565 000 zł65 m² 8 707,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, piła- jadwiżyn. Położone na II piętrze budynku z lat 90 w sąsiedztwie rzeki Gwdy i Pilskich Plantów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł62 m² 13 577,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania, 3 pokojowe mieszkanie z garderobą, w bardzo dobrej lokalizacji na Ochocie. Ładne, ciche, rozkładowe. Okna wschód-zachód, z widokiem na Górkę Szczęśliwicką. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Piła,wielkopolskie

539 000 zł52 m² 10 379,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w Pile, zielona Dolina, ul. Kazimierza Wielkiego - apartament na parterze w bloku z 2017 roku. Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Giebułtów,małopolskie

989 000 zł102 m² 9 743,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

*** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie budowy: i Q 2026 r. *** Na sprzedaż nowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jutrzenki

Bogdaszowice,dolnośląskie

2 190 000 zł170 m² 12 882,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 774 m²

Na sprzedaż urzekający, przestronny, słoneczny i bardzo komfortowy o podwyższonym standardzie dom, położony na działce 1800 m w miejscowości Bogdaszowice. Lokalizacja: bogdaszowice to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 555 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 17 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

299 950 zł30 m² 9 892,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce - wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś w promocyjnej cenie - 24 tys taniej. Apartament idealny dla singla, pary lub na wynajem z zyskiem 17%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

570 000 zł110 m² 5 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealna inwestycja - gotowy lokal użytkowy z potencjałem i możliwością adaptacji na cele mieszkalne! Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Katowice,śląskie

350 000 zł53 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,40 m , położone przy ul. Bolesława Chrobrego 9 w Katowicach, na 13. piętrze trzynastopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

774 462 zł45 m² 17 388 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu idealnie skrojonego mieszkania w centrum Świnoujścia. Niski 3 kondygnacyjny, trzyklatkowy budynek, z windą i garażem podziemnym. Istnieje możliwość zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

399 000 zł40 m² 9 866,47 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,44 m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Białegostoku - znajdującym się przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

79 800 zł1 105 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

4 działki budowlane w miejscowości Krasnołęka, tylko 10 minut (8 km) od Nowogardu - 6 działek zostały już sprzedane. Na jednej z działek prowadzi się już budowę. Działki od 1.105m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Migdałowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

659 000 zł92 m² 7 135,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpieczna przystań dla Twojej rodziny prime-invest, ul. Migdałowa, ostrów Wlkp. Ten dom to nie tylko mury i dach to przestrzeń, w której Twoja rodzina zyska spokój, wygodę i poczucie.