dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 919 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

626 000 zł41 m² 15 268,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne umeblowane 2 pokoje Z garażem I balkonem! Mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu z 2000 roku. Wjazd przez bramę na pilota, portiernia, ochrona. Wygodne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Złotoryja,dolnośląskie

880 000 zł213 m² 4 123 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Złotoryi. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

417 000 zł47 m² 8 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja! 3 pokoje | 47 m | 2 piętro | balkon | Złote Łany Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47 m . Mieszkanie składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

618 268 zł57 m² 10 782,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr B1.0.04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Witkowo,wielkopolskie

1 300 000 zł1 100 m² 1 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rezerwacja Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość w Witkowie o charakterze inwestycyjnym/komercyjnym. Budynek o powierzchni 1100m/2 mieszczący się na działce 526m/2 w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

445 639 zł56 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 950 000 zł300 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

Witam do sprzedania dom położony na działce o pow. 560mkw dom składa się z 4 poziomów : sutereny pod całym budynkiem oraz 2 poziomów nadziemnych oraz wykończonego poddasza gdzie mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

726 009 zł53 m² 13 698,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z na Jeżycach - stan deweloperski, 53 m 0% prowizji brak podatku pcc bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgodna

Wrocław,dolnośląskie

678 899 zł65 m² 10 443 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

! na sprzedaż dwustronne W pełni rozkładowe mieszkanie 65m2! Z balkonem O powierzchni 8m2 od strony cichego podwórka! W doskonałej lokalizacji Z dojazdem do takich miejsc jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Matejki

Łódź,łódzkie

340 000 zł176 m² 1 931,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy mogący służyć jako magazyn/biuro/obiekt produkcyjny lub lokal użytkowy, położony w w okolicach Ronda Solidarności w Łodzi. Lokal do remontu, a co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Siemianowice Śląskie,śląskie

215 000 zł43 m² 5 025,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super oferta tylko u nas! Prezentujemy Państwu świetnie położone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,78 m2, znajdujące się w Siemianowicach Śląskich na ul Śląskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

1 259 000 zł68 m² 18 514,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 10/90, termin realizacji III kwartał 2025 rok. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,48 m , znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 45 m położone w sercu dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Kiedrzyńskiej na 4 piętrze - to idealna propozycja dla tych, którzy cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

531 947 zł64 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niekłonice

Niekłonice,zachodniopomorskie

699 000 zł76 m² 9 239,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:607 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 75,65 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

650 000 zł81 m² 8 024,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Ciekawe mieszkanie, obecnie ogromne 3 pokoje z przestronną kuchnią. Możliwość zmiany rozkładu. Stan mieszkania - do remontu. Z uwagi na bliskość Miasteczka Akademickiego idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w Głogowie Małopolskim, na przyjaznym os. Niwa. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 190.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

747 284 zł66 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

o wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

610 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i miejscem parkingowym | Łódź Górna 7 min od centrum Na sprzedaż stylowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

837 591 zł34 m² 24 455,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Luksusowe apartamenty na Mokotowie - bez prowizji i pcc! Centralne biuro sprzedaży mieszkań - zakup bezpośredni - 0% prowizji - 0% podatku pcc Dostępne apartamenty: od 30 do 142 m zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

533 000 zł120 m² 4 441,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 580 000 zł466 m² 3 394,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 281 m²

Nieruchomość w świetnej lokalizacji na biznes! Ulica Bukowa to rozwijający się teren przemysłowy na którym obecnie działa wiele firm. Dobrze skomunikowana z resztą Torunia, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 380 240 zł102 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winiary

Poznań,wielkopolskie

559 900 zł53 m² 10 564,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na os. Winiary w Poznaniu - w budynku znanym lokalnie jako "rogal". Układ pomieszczeń: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

299 628 zł37 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% Oferta deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz prowizji! 0% Szukasz idealnego mieszkania dla Twojej rodziny w przystępnej cenie? Odkryj nowe osiedle w Koninku, niedaleko Poznania, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł68 m² 13 950,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 68 m2 w samym sercu Warszawy przy Placu Bankowym. Do kapitalnego remontu! Usytuowane na 1-piętrze w budynku przy Senatorskiej 40. Na w/w powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kulów

Kulów,dolnośląskie

189 000 zł35 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulny, całoroczny domek rekreacyjny o powierzchni podstawy 35 m2, zlokalizowany na działce Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Kulowie - Gwarek. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

920 453 zł75 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 75 m usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: - w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

771 512 zł84 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 42m2. Łazienka z wc 5,97m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 358 777 zł78 m² 17 474 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 77 m2 | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 7 | Cena: 1 358 777 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Oddzielna kuchnia i przyległa spiżarnia Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

887 130 zł50 m² 17 885,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Centralne biuro sprzedaży mieszkań. - zakup bezpośredni - 0% prowizji - 0% podatku pcc I speak English. If you prefer to communicate in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

365 000 zł1 507 m² 242,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana - wilkanowo. Działka o powierzchni 1507 m2 położona w miejscowości Wilkanowo, oddalona ok. 6 km od centrum Zielonej Góry. Został złożony wniosek o wydanie warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł50 m² 6 438,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z duzym potencjałem. Mieszkanie składa się z : -salon -sypialnia- -sypialnia -łazienka -kuchnia Mieszkanie dwustronne, jasne o ciekawym wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kadetów

Warszawa,mazowieckie

1 560 000 zł161 m² 9 676,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Rynek pierwotny wykończone Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 147,03 m , położony w kameralnym, ogrodzonym osiedlu pięciu budynków. Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Gliwice

Gliwice,śląskie

6 000 000 zł5 250 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Przetwarzanie odpadów- mpzp -składy, produkcja Doskonała oferta dla przedsiębiorców z branży przetwarzania odpadów! możliwość zakupu przedsiebiorstwa Z decyzja I środkami unijnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Budziwojowice

Budziwojowice,dolnośląskie

230 000 zł1 276 m² 180,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 1276 m | Budziwojowice Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1276 m (nr geod. 45/4), położoną w Budziwojowicach - w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żółwin,mazowieckie

1 190 000 zł146 m² 8 133,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania ekonomiczny w użytkowaniu dom ponad 150 m2 ( użytkowej 146,3 m2) w zabudowie bliźniaczej w Żółwinie obok Podkowy Leśnej. Estetyczny i funkcjonalny projekt oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 715 zł46 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie! Dwa budynki 6 i 7-piętrowy, 63 mieszkania o powierzchni od 28 do 86m2. W standardzie m.in.: - duże balkony, tarasy lub ogródki, - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

530 000 zł1 956 m² 270,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż Jakubowice Konińskie-Kolonia Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1956 m , położona w miejscowości Jakubowice Konińskie-Kolonia, w gminie Niemce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kąck

Kąck,mazowieckie

749 000 zł105 m² 7 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bliźniak Z garażem Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? eko Bliźniaki z garażem to wyjątkowa inwestycja w sercu gminy Wiązowna, która spełni Twoje oczekiwania.