dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 919 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w wieżowcu nieopodal ckd i Parku Trzeciego Maja. Składa się z: salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Kraków,małopolskie

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą addom Bezpośrednio od właściciela na sprzedaż mieszkanie: - ul. Meissnera / Mogilska - mieszkanie jest wynajęte - możliwość przejęcia najmu - 2 pokoje, z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł44 m² 8 097,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do sprzedaży lokal o pow. 44,46 m2 w kamienicy przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Lokal znajduje się na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy i posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeleńskiego

Piła,wielkopolskie

439 000 zł84 m² 5 238,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże 3 pokojowe mieszkanie W odnowionym budynku Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Pile o pow.83,8 m2. Śródmieście /ul.Żeleńskiego I PIĘTRO / BALKON / PIWNICA 18m2/ SPIŻARNIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł80 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na os. Orła Białego w Poznaniu. To idealna propozycja dla rodziny, osób ceniących dużą przestrzeń i piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iłżecka

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

270 000 zł59 m² 4 605,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w dobrej lokalizacji. Blisko szkoła podstawowa oraz szkoły średnie (liceum Chreptowicza, szkoła budowlana i samochodówka). Niedaleko do Rynku, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

897 149 zł88 m² 10 249,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mrzezino,pomorskie

1 299 000 zł201 m² 6 460,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

Dom (wolnostojący) na sprzedaż 1299000,00 , pow. użytkowa 201m2 Wyjątkowy Dom z Charakterem - Idealny Dla Wymagających Klientów Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy i stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

510 000 zł47 m² 10 805,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim IV piętrowym bloku na os. Rzeczypospolitej na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 47,20 m2 składają się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

849 000 zł192 m² 4 414,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Najważniejsze atuty: nowoczesny bliźniak z ogrodem lokal A.2 ogrzewanie podłogowe w całym domu garaż + 2 miejsca postojowe przesuwne drzwi tarasowe, miejsce na kominek poddasze nieużytkowe 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

965 000 zł299 m² 3 227,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Biuro Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom zlokalizowany na Miedzyniu w doskonałej lokalizacji , tuż obok lasu, co zapewnia ciszę, spokój oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Piaseczno,mazowieckie

3 299 900 zł472 m² 6 991,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedaż | 472 m2 | dom wolnostojący | piaseczno | zalesie dolne | 3 299 900 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 472m2, z garażem dwustanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Kamień,podkarpackie

300 000 zł30 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 3 ha - 25 ar budowlane (wz w trakcie) - Media na działce - Kamień, pow. rzeszowski Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koniczynowa

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł170 m² 14 679,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego i komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 170,24 m , usytuowanego na działce o powierzchni 347.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Gogolin,opolskie

367 224 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

** oferta od dewelopera** zero % prowizji brak podatku pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję Dębowa Park realizowaną na Osiedlu Dębowym w Gogolinie. Przedmiotem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Modra

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł26 m² 14 068,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,3 m zlokalizowana na ul. Modra w Poznaniu. Mieszkanie składa się z: jasnego pokoju, osobnej kuchni z oknem, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

209 000 zł45 m² 4 673,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 przy ul. Staszica w Jastrzębiu-Zdroju, os. Zdrój. Mieszkanie o pow. 44,72 m2 usytuowane na II piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 170 000 zł143 m² 8 162,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w inwestycji Przystanek Płochocin. Powierzchnia: 143 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 110 550 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł57 m² 22 719,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 56,68 m2, na którą składają się: - salon (24,76 m2) z aneksem i wyjściem na loggię, - dwie sypialnie (10,47 m2; 10,51 m2), - łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

697 000 zł58 m² 11 988,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku z 2019 roku, przy ul. Potokowej na spokojnym osiedlu Staroniwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

799 000 zł145 m² 5 496,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:291 m²

Na sprzedaż segment mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 145,37m2 usytuowany w najbardziej lubianym osiedlu w Zduńskiej Woli - Nowe miasto. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Słabomierz

Słabomierz,mazowieckie

300 000 zł19 100 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna o powierzchni blisko 2 ha, zlokalizowana w miejscowości Słabomierz, gmina Radziejowice. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego większość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

599 000 zł46 m² 13 136 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,6 m , położone na 8. piętrze w zadbanym bloku z windą, przy ulicy Warszawskiej w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hirszfelda

Gdańsk,pomorskie

345 500 zł26 m² 13 288,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Atuty: - urocza, bezczynszowa kawalerka z ogródkiem - idealna dla singla lub pary - Pełna własność z księgą wieczystą (niski roczny podatek - tylko 60 zł) - W pełni wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł56 m² 11 476,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego, sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

500 000 zł1 963 m² 254,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży unikatowej działki położonej W bezpośrednim sąsiedztwie lasu - zagospodarowane osiedle Oferta sprzedaży działki o powierzchni 1963m2 - tylko 219 zł/m2 Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania po gruntownym remoncie na granicy Ołbina i Nadodrza Wnętrza spod ręki architekta, stylowe i przytulne Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 100 000 zł58 m² 19 097 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 57,60 m2. :dla kogo?: -Dla inwestora -rodziny : lokalizacja: nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Przemyśl,podkarpackie

619 000 zł90 m² 6 885,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa oferta sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z duszą usytuowanego w zabytkowej secesyjnej kamienicy przy ul. Puszkina w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Wymysłów,śląskie

1 290 000 zł232 m² 5 553,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Tylko U nas! Oferujemy piękny jednorodzinny dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie w cichej i zielonej okolicy, wśród nowej zabudowy domów jednorodzinnych. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Adamów-Parcel

Adamów-Parcel,mazowieckie

1 456 000 zł20 800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża działka budowlana o powierzchni 20 800 m 2. Teren położony w miejscowości Adamów Parcel gmina Radziejowice. W gminie trwają prace nad zmianą planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sadowa

Stachowo,mazowieckie

595 000 zł73 m² 8 115,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem w czterolokalowym budynku. (Ostatnie zdjęcia z dnia 11 października 2025 r.). Stan deweloperski obejmuje wylewki, parapety, piec gazowy.