dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 919 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Budy Łańcuckie

Budy Łańcuckie,podkarpackie

174 300 zł16 m² 10 880 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej, malowniczej okolicy z szybkim dojazdem do miasta? Marzy Ci się własny dom z ogrodem, gdzie poranki pachną świeżym powietrzem, a sąsiedzi mówią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł38 m² 17 214,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskich Bielanach. Mieszkanie w odległości zaledwie 4 minut spacerem od stacji metra Młociny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

850 000 zł684 m² 1 242,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna, wymiarowa, działka budowlana ze wszystkimi mediami pod dom jednorodzinny wolnostojący lub w zabudowie bliźniaczej. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego : 1) przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

526 530 zł60 m² 8 826,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Szafirove - zamieszkaj pośród natury i blisko miasta Gliwice, ul. Szafirowa - dzielnica Stare Gliwice Osiedle w harmonii z naturą Osiedle Szafirove powstaje na malowniczym, pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

6 600 000 zł1 100 m² 5 998,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom, 10+ pokoi, ok. 700 m , Józefów (michalin) Rezydencja z ogrodem, oranżerią i garażem Na sprzedaż przestronny, reprezentacyjny dom położony na dużej działce o powierzchni 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

524 000 zł72 m² 7 291,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania, które od razu możesz dopasować do siebie lub wynajmować? To mieszkanie na Pobitnie jest strzałem w dziesiątkę! Rzuć okiem na Wideo dołączone do ogłoszenia :) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zamkowa

Grojec,małopolskie

365 000 zł2 526 m² 144,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 30km od Krakowa gm. Alwernia Szukasz cichej działki blisko Krakowa - z dobrym dojazdem, a jednocześnie na uboczu? Marzysz o domu z dużym ogrodem i mnóstwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł37 m² 15 378,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Warszawa, bemowo, jelonki-Południowe, ul. Lazurowa Dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie (36,5 m2) z dużym balkonem, usytuowane na trzecim piętrze w budynku z dwiema windami. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwakowska

Tychy,śląskie

355 000 zł45 m² 7 905 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,91 m2. Jest to oferta prywatna. Dzięki temu oszczędzasz na prowizji pośrednika conajmniej 10-12 tys zł! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 390 000 zł250 m² 9 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Nowoczesny Dom z Ogrodem na Sprzedaż | Dom pod Wrocławiem 250 m , Działka 1450 m Szukasz komfortowego domu z ogrodem blisko Wrocławia? Ta wyjątkowa nieruchomość łączy nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

2 959 000 zł396 m² 7 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Dom wolnostojący w Jakubowicach Konińskich, gm. Niemce na działce 1224m2. Część dzienna/ parter: - korytarz - pomieszczenie gospodarcze z wejściem do garażu - sypialnia z łazienką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokoje Gdańsk Śródmieście Opis mieszkania: powierzchnia: 70 m Liczba pokoi: 3 (wszystkie osobne) Piętro: 2 (w III-piętrowej kamienicy) Dodatkowe pomieszczenia: duża osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł37 m² 19 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament w prestiżowej lokalizacji - Sienna Grobla, gdańsk, nadmotławie Apartments Prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 37 m , położony na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Sobków

Sobków,świętokrzyskie

123 000 zł1 230 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1126 m2 zlokalizowana w miejscowości Sobków. Działa o nieregularnych wymiarach około 41x24x54x13x13 (szerokość od drogi 24 m). Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł72 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie niesamowitej oferty mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smolki

Iława,warmińsko-mazurskie

870 000 zł147 m² 5 918,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z garażem w spokojnej części Iławy. Budynek z 2001 roku. Parter składa się z salonu z otwartą kuchnią oraz łazienki. Na piętrze trzy pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

359 647 zł29 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna kawalerka - gotowa do wykończenia Główne cechy nieruchomości Powierzchnia: 28,68 m Liczba pokoi: 1 pokój Przynależność: balkon Stan: deweloperski - gotowe do wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tomasza

Kraków,małopolskie

2 370 000 zł92 m² 25 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Polecamy! - do sprzedania mieszkanie 4 -pokojowe 92,50 M2 na ul. św .Tomasza - dzielnica: (Stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 2 piętrowej kamienicy z 1908 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Psary

Psary,dolnośląskie

1 490 000 zł1 207 m² 1 234,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 tel. Oferta sprzedaży działki zabudowanej budynkiem gospodarczym z częścią mieszkalną. Media: energia elektryczna, woda gminna Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

575 000 zł47 m² 12 339,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,6m2 na 2 piętrze budynku wielorodzinnego z windą z 2012r. na warszewie/podbórz. Mieszkanie w standardzie bardzo dobrym (do odświeżenia ściany).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Święcice,mazowieckie

2 290 000 zł190 m² 12 052,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Prawdziwa okazja Dom skrojony na miarę komfortowego życia nowoczesna bryła otulona krajobrazem łąk i lasów, przestrzeń dzienna z 5metrowym salonem i panoramicznymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodkowica

Kraków,małopolskie

465 000 zł37 m² 12 567,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z jednego oddzielnego pokoju , oddzielnej widnej kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Ma bardzo dobry układ. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszka Czarnego

Lublin,lubelskie

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,10 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublina - na Osiedlu Piastowskim, przy ulicy Leszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

735 644 zł78 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Katowice, ul. Słoneczna, dzielnica Wełnowiec-Koszutka Nowoczesność w zielonym otoczeniu Osiedle Na Koszutce powstaje w wyjątkowej lokalizacji - przy ulicy Słonecznej i Korfantego, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Grel

Nowy Targ,małopolskie

67 000 zł964 m² 69,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka, choć wąska, zaskakuje swoimi możliwościami! Świetna okazja do stworzenia unikalnych projektów. nr ewid.: 801 obręb Nowy Targ powierzchnia: 964 m2 wymiary działki: 4,28m x 209.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wygonowa

Opole,opolskie

720 000 zł83 m² 8 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry utrzymujemy cenę 720 tys. za każdy dom. Dostępne 5/10 domów. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Opolu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

354 632 zł29 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia: 29 m2 | Liczba pokoi: 1 | Piętro: 0 | Cena: 354 631 pln Atuty inwestycji: okna typu francuskiego - jasne, przestronne wnętrza Mieszkanie z ogródkiem - 10,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grzędy

Grzędy,dolnośląskie

370 000 zł250 m² 1 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 808 m²

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego z dużą działką usytuowany przy ulicy Grzędy, gmina Czarny Bór. Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Purzyckiego

Bieniewice,mazowieckie

561 900 zł83 m² 6 791,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: jest to kameralne, nowoczesne osiedle położone zaledwie 5 minut od Błonia, zaprojektowane tak, by łączyć spokój natury z wygodą miejskiego życia. Powierzchnia: 82 m2 | Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

375 000 zł38 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,8 m2, zlokalizowane na osiedlu Podleśna, z pięknym widokiem na las miejski w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł44 m² 11 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,76 m , zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Strachocińskiej we Wrocławiu. Budynek zostanie oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marcinkowskiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł53 m² 13 114,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podana Kwota w ogłoszeniu 749 000zł jest kwotą brutto Na sprzedaż oferujemy lokal usługowo-handlowy na Pradze-Północ w Warszawie na ulicy Marcinkowskiego. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Zabrze,śląskie

389 000 zł87 m² 4 471,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość również najmu mieszkania! Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze, zadzwoń i umów się na prezentacje! 3 Pokoje | 86,9 m2 Niskie koszty utrzymania (opłat dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 700-lecia

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

482 000 zł43 m² 11 230,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne mieszkanie w kameralnej i cichej lokalizacji w Ciechocinku nr M20 o powierzchni 42,92m2 z balkonem oraz ogródkiem- dostępne od zaraz. Nowoczesny budynek, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł19 m² 17 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka położona na parterze budynku z lat 60-tych. pośród zieleni. Mieszkanie o pow. 19 m2, w bardzo dobrym stanie. Po remoncie, dobrze utrzymane i zadbane. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł48 m² 9 811,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowego, 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie z oddzielną kuchnią Idealne dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zwycięstwa

Zawidów,dolnośląskie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 50 m , położone przy Placu Zwycięstwa 4 w Zawidowie, na 1. piętrze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

458 000 zł48 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 48 m2 usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Lokal obecnie w trakcie generalnego remontu, bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

320 548 zł25 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Katowice, ul. prof. Jana Mikusińskiego Planowane zakończenie budowy: III kwartał 2027 Planowany odbiór mieszkań: IV kwartał 2027 Zielona enklawa w sercu Katowic Mikusińskiego 25 to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sanok

Sanok,podkarpackie

279 000 zł48 m² 5 788,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,2 m zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Sanoka osiedlu Wójtostwo. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł118 m² 6 755,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji przy ul. Myśliwskiej Oferta wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Domy w zabudowie szeregowej znajdujące się w doskonale skomunikowanej.