dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

Działka

Siedliska,mazowieckie

669 000 zł1 012 m² 661,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja 669 000 zł | sprzedaż | 1012 m2 | działka |siedliska | gmina piaseczno Atrakcyjna działka w spokojnej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej. Przedmiotem sprzedaży jest działka pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 781 250 zł2 375 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora w Toruniu wielkości 2375 m2. Przy ruchliwej drodze z bezpośrednim dojazdem. Działka wielkości 2375 m2 w Toruniu. Dzielnica Rubinkowo przy ruchliwej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

358 997 zł51,30 m² 6 997,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

NA sprzedaż: 2-pokojowe Mieszkanie 51,3m do Remontu (łódź, marysin-Doły) Idealne pod własną Aranżację lub Inwestycję Mieszkanie mieści się na 5. piętrze bloku z cegły z 1955 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł61,36 m² 13 184,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja westate z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku, na nowoczesnym osiedlu Biotura dewelopera Budner Inwestycje. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 460 000 zł137,77 m² 10 597,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkanie! 0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o pow. 137,77m2, zlokalizowane w Krakowie - Prądnik Biały. Apartament usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł71,24 m² 20 339,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowy apartament - ul. Wrocławska 15, stara Krowodrza, kraków Na sprzedaż komfortowy, nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 71,24 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł228 m² 7 013,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 590 m²

Oferta Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość o powierzchni 228 m , usytuowana na przestronnej działce o powierzchni 2590 m . To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł33 200 m² 6,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękny las o powierzchni 3,32 ha, znajduje się w okolicy miejscowości Soce. Gatunkiem dominującym jest sosna (90%) wiek ok 60 lat Brzoza (10%) Szczegóły oferty: powierzchnia: 3,32.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Poszukujesz działki pod zabudowę mieszkalną lub usługowo-mieszkalną. Mamy właśnie taką nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł202,80 m² 4 137,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do indywidualnego wykończenia - Leśniaki Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, położony na działce o powierzchni 1740m , w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 712 m² 75,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane Grabanów Kolonia Oferujemy do sprzedaży 18 atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Grabanów Kolonia, z dostępem do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł47,50 m² 6 629,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie | nowe agd | balkon | 47,4 m | Puławy Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł7 768 m² 218,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka budowlana objęta w 60% powierzchni Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (około 4.900 m2). Malownicza miejscowość położona w powiecie wołomińskim,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 124 m² 97,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1124m2 w Laskach Małych gm. Gąsawa z wydanymi warunkami pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd drogą asfaltową i następnie drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł963 m² 142,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Powierzchnia działki wynosi 963 mkw. Działka w kształcie trapezu prostokątnego o wymiarach: 24,80x38,80 metra.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł3 050 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w naszym biurze. Na sprzedaż działka siedliskowa z wz na dwa domy jednorodzinne Oferuję na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 3052, położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł106,30 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji położonej przy ul. Sikorskiego w Głogowie Małopolskim. Oferta dotyczy mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 684 zł67,60 m² 24 862,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

115 999 zł860 m² 134,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki o powierzchni 860 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położonej w miejscowości Zławieś Mała.

Szczegóły ogłoszenia

104 900 zł1 038 m² 101,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dziś na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ponad 1000 m2, położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, z pięknym widokiem na dolinę rzeki Samy. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł17 304 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwie zlokalizowana działka o powierzchni ponad 17 tys. m2, położona w miejscowości Tomaszew, 5 minut od węzła A2 - Wiskitki Działka złożona z części budowlanej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Obrzycko,wielkopolskie

569 000 zł180 m² 3 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

Na tej wyjątkowej ofercie kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji! Dodatkowo, zapewniamy bezpłatne wsparcie w zakresie doradztwa kredytowego, dzięki czemu proces zakupu będzie jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł3 783,40 m² 5 286,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

XVIII wieczny pałac W sercu wrocławia na sprzedaż (english descripction below) Z przyjemnością oferujemy nietuzinkową, historyczną nieruchomość położoną w samym sercu wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom na sprzedaż Reda, ul. Okrężna Na sprzedaż funkcjonalny, odświeżony dom położony w spokojnej części Redy przy ul. Okrężnej. Idealny dla dużej rodziny, jak i pod inwestycję (np. dwa.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,28 m² 4 763,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

**2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 maja świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

78 990 zł1 500 m² 52,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 położonej w miejscowości Skorzynice, gmina Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 028 m² 82,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3028 m , położona w miejscowości Laski Wielkie, w gminie Kalinowo, powiat ełcki.To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 000 zł83,63 m² 6 983,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 4 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, położoną w malowniczej miejscowości Mójcza, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł231 m² 16 450,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom bliźniak Mokotów Służew 23 m2 | duża działka 451 m | garaż | 5 sypialni | metro Wilanowska Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 998 m² 55,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - Lubraniec Parcele, nr ewid. 137/9 Najważniejsze informacje: numer ewidencyjny: 137/9 Powierzchnia: 1998 m Wydane warunki zabudowy - pozwalają na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł142,20 m² 15 822,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie blisko centrum gdyni oraz plaży, dwie księgi wieczyste, są to dwa połączone mieszkania na tym samym piętrze. Lokalizacja: gdynia Orłowo Powierzchnia: 142,19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 554 000 zł444 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Promocyjna cena_lokale inwestycyjne lub pod własną działalność biuro, magazyn, produkcja oferta właściciela nie pobieramy prowizji Pozostało już tylko kilka lokali Istnieje możliwość zakupu lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł500 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania zadbany i solidnie wykonany dom na pięknie zagospodarowanej ok.12 arowej zacisznej działce z ogrodem stwarzającym wyjątkowe warunki do prywatności z dojazdem asfaltowym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł43,16 m² 14 596,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Bilcza,świętokrzyskie

889 000 zł143 m² 6 216,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5