dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 919 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

331 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1882

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w Centrum Kielc w pięknej odremontowanej kamienicy na rogu ul. Wesołej i Mickiewicza! Mieszkanie w stanie deweloperskim! - Powierzchnia: 26,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Golęczewo,wielkopolskie

2 199 000 zł290 m² 7 582,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 245 m²

Na sprzedaż piękny i wygodny dom położony w malowniczej okolicy, w miejscowości Golęczewo, niedaleko Poznania. Ta urocza nieruchomość położona jest przy spokojnej, ślepej uliczce, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

1 550 000 zł63 m² 24 720,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Wysoki standard wykończenia | Gotowy do zamieszkania | Wygodna komunikacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

579 500 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| 3 pokoje | słoneczne | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | cisowa | lokalizacja Mieszkanie położone jest w jednej z najlepiej rozwiniętych i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Kielce,świętokrzyskie

839 000 zł66 m² 12 809,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami 65,5 m , inwestycja Nowy Stok, kielce Powierzchnia: 65,5 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 z 5 (winda) Ogrzewanie: miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 563 zł37 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Runowska

Głosków,mazowieckie

499 000 zł1 500 m² 332,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedawana działka znajduje się w miejscowości Głosków k. Piaseczna, dokładnie przy zbiegu ulic Runowskiej i Wczasowej w powiecie Piaseczyńskim. Przeznaczenie działki : Budowlana (pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

378 999 zł23 m² 16 471,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

! na sprzedaż kawalerka o ogromnym potencjale inwestycyjnym! z dojazdem do Rynku , Placu Grunwaldzkiego , czy Dworca Głównego pkp możliwym w 5 minut! *** gwarantuje stały dochód pasywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dobczyce,małopolskie

260 000 zł2 790 m² 93,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlano - rolną o powierzchni 27,95a (2795m2 ) zlokalizowaną w mieście Dobczyce. Działka nasłoneczniona, lekko nachylona. Idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł64 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 64 m , zlokalizowane na 3. piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą, wybudowanym w 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 170 000 zł144 m² 8 125,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w inwestycji Przystanek Płochocin. Powierzchnia: 143 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 170 000 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

705 000 zł47 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i klimatyzacją - ul. Strumykowa, białołęka, warszawa Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Strumykowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Okuninka,lubelskie

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:461 m²

Na sprzedaż domek letniskowy blisko centrum i plaży - Okuninka, ul. Rekreacyjna | domek 50 m2 | działka 461 m2 Szukasz miejsca do wypoczynku nad Jeziorem Białym - z dala od zgiełku, ale wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daleka

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł59 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,8m2, zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł780 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprawdź ofertę zakupu działki 780m2. Działka kształtna, warszawa Nowe Włochy. Aktualnie na działce stoi dom, nadający się do wyburzenia. Dane techniczne: media na działce: prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

940 000 zł125 m² 7 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:250 m²

Chcesz mieszkać przy lesie ? dobrze trafiłeś ? Do sprzedaży. Dom jednorodzinny 5 pokojowy w Osielsku o powierzchni 125m2 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

783 171 zł44 m² 17 742,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 21.72 m2 Pokój 13.57 m2 Łazienka 4.05 m2 Duży balkon Cena m.p. w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

689 000 zł79 m² 8 746,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie (78,77m2). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

607 688 zł38 m² 15 903,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowo powstającym osiedlu Południk 17 to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort życia i bliskość natury. Lokalizacja zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Cyrulików

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł78 m² 6 313,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy 78,4 m Warszawa Rembertów, ul. Cyrulików. Kwota w ogłoszeniu 495 000zł jest kwotą brutto. Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 78,4 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 069 000 zł186 m² 5 756,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom wolnostojący, stan idealny! Śródmieście | Dąbrowa Górnicza ul.Hutnika ZADZWOŃ: Współpracując z HomeOn nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

399 000 zł51 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko tu! Nietuzinkowe mieszkanie z garażem i widokiem na park przy samej Manufakturze w kameralnym budynku z 2001 roku. . wyobraź sobie, że kino, teatr i restauracje masz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bibice,małopolskie

1 890 000 zł159 m² 11 886,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż nowoczesny wolnostojący dom położony kilka kilometrów od Krakowa w miejscowości Bibice. Lokalizacja: bibice to miejscowość położona nieopodal Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

160 000 zł29 m² 5 498 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego na 2. piętrze w budynku z cegły, zlokalizowanego w Bystrzycy Górnej( na początku miejscowości), a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł62 m² 17 052,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowe, ciche mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na parterze budynku z 2011 r. Położona na terenie spokojnego osiedla z niską zabudową. Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Cieklin

Cieklin,podkarpackie

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker piekarnia I lokal usługowo-gastronomiczny na wynajem cieklin (powiat jasielski, woj. Podkarpackie) gotowy biznes Z tradycją I możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Barciach

Kraków,małopolskie

620 000 zł35 m² 17 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji z 2020 r. Magna Apartamenty przy ulicy Na Barciach 4 w Krakowie (prądnik Czerwony). To właśnie lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Turka

Turka,lubelskie

415 000 zł46 m² 9 061,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45.80 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Blok po termomodernizacji położony w Turce na osiedlu Borek. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Panieńszczyzna

Panieńszczyzna,lubelskie

350 000 zł1 439 m² 243,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1439 m2. Panieńszczyzna, gmina Jastków. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej gminnej. Wymiary - 18m szerokości, 80m długości. Media : prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł33 m² 15 694 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis! Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

260 000 zł24 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam prywatne mieszkanie z pięknym widokiem na miasto na 11 piętrze, przy ulicy Dworcowej w Olsztynie. Mieszkanie dla pary, singla, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

855 900 zł91 m² 9 368,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jest to nowoczesne osiedle położone w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Błonia, stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie balans między naturą a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

795 000 zł181 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 180m2, usytuowany w Pięknej zielonej okolicy w Milanówku. W skład nieruchomości wchodzą : - 2 x kuchnia - salon - główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jawczyce

Jawczyce,mazowieckie

6 152 500 zł5 350 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana o powierzchni 5350 m z przeznaczeniem usługowo-produkcyjnym, położona na granicy Warszawy i Ożarowa Mazowieckiego. W odległości niespełna 5 kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

495 000 zł39 m² 12 614,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przedstawiam ciekawe mieszkanie (39,24m2) z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Gdyni. Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

759 000 zł61 m² 12 442,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

! rezerwacja do 29.11.2025! Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni ponad 61 m , położonego w nowym budynku w sercu Poznania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

291 000 zł29 m² 10 041,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dzień otwarty 16.11 NIEDZIELA 10-14 PRZYJDŹ, OBEJRZYJ, KUP SPECJALNE RABATY TYLKO NA DZIEŃ OTWARTY - KUP BEZ PROWIZJI! Biuro sprzedaży dewelopera - NIE POBIERAMY PROWIZJI od klienta! Pomagamy bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębowiec

Dębowiec,podkarpackie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker atrakcyjny dom W dębowcu, pow. Jasieslki, z zieloną działką 11,5ar (jasielski, dębowiec) piękny dom W sercu dębowca! komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kurantów

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł1 150 m² 868,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 1150 m w zielonej części Warszawy, ul. Kurantów, tuż przy lesie! > to działka, która łączy wszystko, co ważne lokalizację, spokój, funkcjonalność.