dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Steffena

Nidzica,warmińsko-mazurskie

169 000 zł78 m² 2 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 78 m (w Księdze Wieczystej 34,9 m ), położone przy ul. Steffena 5 w Nidzicy, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł48 m² 15 154,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 1970 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48.5m2 przy ul. Międzynarodowej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni otwartej na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Śląska

Kraków,małopolskie

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy 69m2 W okolicy ul cieszyńskiej, mazowieckiej, krowodrza Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

582 008 zł38 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Wrocław, ul. Nowodworska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,29 m zlokalizowane na parterze nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sybiraków

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

777 000 zł116 m² 6 698,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem, garażem i domowym klimatem - ul. Sybiraków Grudziądz - Osiedle Rządz Szukasz przestrzeni, komfortu i prywatności - jak w domu jednorodzinnym - ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

325 000 zł30 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 30,5 m na parterze 4-piętrowego bloku z lat 60. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. W skład nieruchomości wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 11 Listopada

Luboń,wielkopolskie

510 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż - komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe | 50 m | Balkon | Miejsce parkingowe | Luboń, ul. 11 Listopada Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radiowa

Warszawa,mazowieckie

849 900 zł61 m² 13 953,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na bemowie ul. Radiowa 9, 60,91 m ! Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem ogromny potencjał aranżacyjny i doskonała lokalizacja tuż obok wat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kilińskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

308 172 zł25 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia: 25 m2 | Liczba pokoi: 1 | Piętro: 3 | Cena: 308 172 pln Atuty inwestycji: okna typu francuskiego - jasne, przestronne wnętrza Mieszkanie od strony kanału Młynówka, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

93 000 zł1 004 m² 92,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka Bzie koło szkoły i Żabki, oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 10 Arów w świetnej lokalizacji Bzie Górne. Działka płaska, a wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

384 653 zł49 m² 7 795,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Wyprzedzamy black week! Tylko w tę niedzielę! turbo promocja Przyjdź i zgarnij rabaty na Black Week! dzień otwarty - czekamy na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,67m Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku z nową windą przy ul. Młynarskiej 20. Blok jest po termomodernizacji. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

239 000 zł64 m² 3 762,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa okazja! 2-pokojowe mieszkanie w pałacu Sokołowice, 6 km od Oleśnicy Zapraszamy do zakupu przestronnego, klimatycznego mieszkania o powierzchni 63,52 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł41 m² 22 113 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować słoneczne i ciche mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Saska. Mieszkanie z jednostronną ekspozycją na zachód z widokiem na zieleń. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Targowa

Łódź,łódzkie

215 000 zł43 m² 5 006,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zacznijmy od początku - przedstawione zdjęcia to wizualizacja możliwa do osiągniecia po samodzielnym przeprowadzeniu pełnego remontu mieszkania. Powyższe zdanie oznacza, że mieszkanie rzeczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

624 000 zł45 m² 13 820,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Dębica,podkarpackie

219 000 zł46 m² 4 802,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje | 45,60 m | ul. Księdza Konarskiego | Dębica Prezentowane 2-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 45,60 m . Znajduje się na 4. piętrze w budynku z lat 70-tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dębowa

Dębowa,podkarpackie

90 000 zł2 950 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja parcela w sercu natury - na sprzedaż działki budowlane w Parku Krajobrazowym Brzanka Marzysz o życiu w otoczeniu dziewiczej przyrody, a jednocześnie cenisz sobie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych

Ciechanów,mazowieckie

257 000 zł45 m² 5 711,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kotowskie

Kotowskie,wielkopolskie

1 599 000 zł80 m² 19 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:26 400 m²

Twój Azyl w Sercu Lasu - Dom ze Stawem na Sprzedaż! Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, gdzie czas zwalnia, a ciszę przerywa jedynie szum drzew i śpiew ptaków? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Domaszowice

Domaszowice,świętokrzyskie

390 000 zł2 184 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w drugiej linii zabudowy o powierzchni 2184 m2 zlokalizowana w miejscowości Domaszowice. Wymiary działki: około 19 m x około 107 m. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 850 000 zł120 m² 15 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej około 120 m2 (całkowitej około 238 m2) położony w Kielcach w dzielnicy Niewachlów Drugi. Dom składa się 2 kondygnacji: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

2 140 000 zł250 m² 8 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Dom na sprzedaż Adres: szczepankowo 62D, poznań Rok budowy: 2001 Powierzchnia domu: 250 m Powierzchnia działki: 1200 m Rodzaj budynku: dom wolnostojący Cena: 2 140 000 Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

321 195 zł28 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Malawa

Malawa,podkarpackie

695 000 zł141 m² 4 912,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową oferta domu wolnostojącego o powierzchni 141,49m2 usytuowanego na 5,5-arowej działce w Malawie, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

564 000 zł54 m² 10 475,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta W rezerwacji! Na sprzedaż - jedno z najlepszych trzypokojowych mieszkań na osiedlu neo Jasień Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Koraszewskiego

Gliwice,śląskie

74 500 zł109 m² 683,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:249 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie syndyka masy upadłości barbary dylskiej-olszańskiej (pesel:, będącego osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej Syndyk masy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rolnicza

Rzakta,mazowieckie

157 920 zł1 128 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w rzakcie/wiązowna Grunt o pow. 1128 mkw. z wydaną decyzją o Warunkach Zabudowy na jednorodzinny budynek mieszkalny przy ul. Rolniczej w miejscowości Rzakta/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

299 900 zł55 m² 5 433,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży udziałów ze wskazaniem konkretnego mieszkania z widokiem na miasto w kamienicy przy ul. Piekary w Poznaniu. Mieszkanie W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubelska

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 450 000 zł188 m² 7 707,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Uwaga! ostatni wolny dom W tej inwestycji! Na sprzedaż dom B1.02 w zabudowie bliźniaczej, położony w Jakubowicach Konińskich, w pobliżu ul. Lubelskiej. Powierzchnia 188,12 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

627 572 zł34 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Ostatnie mieszkanie w tej cenie, w tej inwestycji! Mieszkania w tej lokalizacji szybko znajdują swoich Właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wodniaków

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł138 m² 10 076,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 137,94 m , zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym osiedlu Zaciszne Ogrody. Inwestycja obejmuje sześć bliźniaków, w każdym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

650 000 zł59 m² 11 017 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ballada o Czerwonym Parasolu Na Bałutach, w nowym apartamentowcu, czeka mieszkanie świeże, pachnące, bez lokatorów w opowieści końcówce. To nowe M3 58,5 m , ukochane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

602 061 zł60 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Jasło,podkarpackie

319 900 zł51 m² 6 272,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjne mieszkanie z dwoma dużymi pokojami o łącznej powierzchni 51m2 przy ul. Szkolnej w Jaśle może być Twoje! To przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

992 000 zł43 m² 22 984,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie | mokotów, ul. Cybernetyki 17 | 43,16 m Najważniejsze atuty: - gotowe do zamieszkania - bez nakładów finansowych - wykończone naturalnym drewnem dębowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Różana

Łysiec,śląskie

609 000 zł120 m² 5 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz komfortowego, nowego domu w spokojnej okolicy, gotowego do wykończenia według własnego gustu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: łysiec, ul. Różana Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie 7 lat temu, położone na 1 piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ulicy Ruckemanna w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Huta Stara B,śląskie

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ema Nieruchomości prezentuje naa sprzedaż przytulne mieszkanie w Hucie Starej B, w gminie Poczesna - ul. Mickiewicza 2. Lokal znajduje się na 1. piętrze w bloku i jest gotowy do.