dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

Rynek pierwotny

511 700 zł30,10 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,10m2 jedyne w kameralnej inwestycji we Wrocławiu na Krzykach Klecinie. Mieszkanie jest 1 pokojowe ma pow. 30,10 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł306 m² 21 241,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesnydom Z dużym ogrodem W sąsiedztwie asw Parterowy dom wolnostojący | W pełni umeblowany i wyposażony | Najwyższy standard wykończenia | Zewnętrzne jacuzzi | Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 320 m² 98,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Urokliwie położone, w sąsiedztwie lasów, działki budowlana w Łazach Wielkich, gmina Krośnice koło Milicza.Oferta obejmuje kilkanaście działek o powierzchni od 1319mkw do.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł240 m² 5 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:552 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kolbud przy ul. Spacerowej. To ulica kameralna, nieprzelotowa, otoczona zielenią i zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki budowlane, które powstają w wyniku podziału większej powierzchni terenu. Miejscowość: radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski, w wyniku podziału.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł59,12 m² 12 432,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atuty: * Spółdzielczo Własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą, * Przestronne , słoneczne mieszkanie, * Dwustronna ekspozycja wschód- zachód, * Niesamowity widok na Park Oruński oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł1 356 m² 1 659,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę położoną w Poznaniu przy ul. Siewnej 15, na osiedlu domów jednorodzinnych, 200 m od Centrum Handlowego Plaza. Dla działki zostały wydane Warunki Zabudowy pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,65 m² 11 377,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

NA sprzedaż apartament Zaprojektowany sercem, malowany słońcem o pow. 52,65 m2, piła , Al. Powstańców Wielkopolskich. Przepięknie zaprojektowane wnętrze 3-pokojowego apartamentu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 742 zł38,01 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Partynicka to nowoczesny kompleks trzech eleganckich budynków położonych na wrocławskich Partynicach. W budynkach nr 1 i 2 powstaje 154 mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dzikowo

Dzikowo,kujawsko-pomorskie

87 000 zł1 160 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczych działek położonych w Dzikowie, gmina Obrowo, widok na Wisłę. - sąsiedztwo terenów zielonych, lasu; -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 394 zł52,24 m² 17 140,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 755 zł35,10 m² 14 722,36 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie kawalerka 35,1m2 (możliwe 2 pokoje), znajdujące się na 9.piętrze w inwestycji premium Dodatkowo - balkon. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

349 990 zł42,07 m² 8 319,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie Gliwice, ul. Kolberga Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze w dobrze skomunikowanej części Gliwic. Lokal po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 987 zł43 m² 27 464,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa na dni sprzedażowe w dniach 15-17.05.2026 roku, każda zainteresowana osoba proszona jest o kontakt w sprawie umówienia prezentacji na konkretną godzinę. Na dniach.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ul. Andersa. Salon stanowi serce całej strefy dziennej. Przestronny, jasny i urządzony z wyczuciem, łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł209,80 m² 12 149,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

2 549 000 zł I sprzedaż I 209,8 m2 I dom wolnostojący I walendów I gmina nadarzyn Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 209,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł57 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Kraków, bronowice, ul. Armii Krajowej english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie z loggią o całkowitej powierzchni około 57m2. Zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł708,88 m² 9 804,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:13 466 m²

Luksusowa rezydencja z basenem (19m), sauną i malowniczymi ogrodami na działce 1,35ha english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł57 m² 20 877,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Żurawiej, w samym centrum Warszawy. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł327,90 m² 4 269,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Czy szukasz klasycznego i funkcjonalnego domu w wyjątkowym leśnym otoczeniu? i ekonomicznego zarazem? i lokalizycyjnie blisko Szczecina i Stargardu? Jeśli odpowiedziałeś 3xtak to.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł75 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Marzysz o ciszy? Chcesz uciec od zgiełku miasta i odpocząć wśród natury? Mamy idealne miejsce! Miejscowość Nowa Łuka, położona około 1 km od Zalewu Siemianówka, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 347 zł39,65 m² 16 149,99 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Rakoczego, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł46,65 m² 15 434,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena niższa niż u dewelopera! Kupując 3 lokale przygotowaliśmy atrakcyjny rabat! Lokalizacja: ul. Mostek 2, inwestycja portovo - Gdańsk Śródmieście Cena brutto z vat 23% (dotyczy jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 678 000 zł220 m² 16 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Wolnostojący nowoczesny, energooszczędny dom 220 m2 na działce 572 m2 w prestiżowej lokalizacji na Bielanach. Kilkanaście minut od Centrum Warszawy, w pobliżu Parku Młocińskiego. Kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł34 m² 16 470,59 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bezpośrednio! pośrednikom dziekuję! Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bemowo - Jelonki Północne ( 33,8 m2) Położone w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Metra Lazurowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 078 000 zł143 m² 14 531,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament 143 m z tarasem na dachu tylko dla Ciebie! Prywatny garaż w bryle budynku. Przestrzeń, lokalizacja blisko wszystkiego i technologie, które obniżają rachunki. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 549 zł46,27 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: przestronne 2pok. na osiedlu koniec budowy: gotowe Industrialny charakter w standardzie premium-to się opłaca :).

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł83 m² 6 746,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:234 m²

Wolnostojący dom w centrum Oświęcimia po generalnym remoncie! Na sprzedaż niewielki, wolnostojący, częściowo podpiwniczony dom jednorodzinny, położony w samym centrum Oświęcimia.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł165 m² 3 448,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł7 028 m² 14,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena sprzedaży! Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną w Konarzewie. Działka o powierzchni: 0,7028 ha. Nieruchomość położona jest na terenie płaskim, niezalewowym.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 901 m² 119,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania piękna działka budowlana połozona na jurze W miejscowości rodaki Działka ma 1901 m2 powierzchni i ma ok 21 m szerokości i ok. 88,5 m długości. Kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł3 749 m² 306,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę bliźniaczą, porosły! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej w Porosłach (gm. Choroszcz). To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł164 m² 24 390,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:46 000 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna posiadłość o powierzchni 4,6 ha, położona w cichej i malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł59 m² 5 406,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 59m2. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł72,30 m² 6 210,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Dwupoziomowe niezależne mieszkanie 72,3 m Z ogrodem I garażem warka, ul. Mostowa Na sprzedaż oferuję unikalną nieruchomość położoną w samym sercu Warki przy ul. Mostowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł196,20 m² 6 065,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:791 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny z garażem, o powierzchni użytkowej 132,70 m (całkowita 196,20 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł70 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m , położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Międzyborskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł942 m² 279,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na szlaku wjm, pow. 942 m2, kalinowo, mazury, sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjna i bardzo ładnie położona działka budowlana na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, w niewielkiej.