dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubinowska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł64 m² 15 590,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Wilanów Lokalizacja: wilanów, jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy Cicha, zielona i kameralna okolica Blisko sklepy, szkoły, przedszkola, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spokojna

Stargard,zachodniopomorskie

79 000 zł39 m² 2 049,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka) położone na poddaszu kamienicy w okolicach centrum miasta. Lokal składa się z pokoju z możliwością wykonania aneksu kuchennego, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jankowicka

Tychy,śląskie

850 000 zł88 m² 9 611,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokojowe M W nowym budownictwie - niskie koszty utrzymania Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 88,44 m2 , zlokalizowane przy ul.Jankowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

409 000 zł54 m² 7 551,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** do własnej aranżacji *** *** 3 pokoje *** *** antoniuk *** Polecam dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk w Białymstoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Monte Cassino

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe i przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Usytuowane w Wałbrzychu w cichej i spokojnej części Białego Kamienia. Niedaleko przychodnia zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wałbrzych,dolnośląskie

949 000 zł110 m² 8 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej(czworak) - Wałbrzych, poniatów Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 110 m (89 m użytkowej) z 2022 roku, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

380 000 zł2 181 m² 174,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka o powierzchni 2182m dodatkowo droga służebność 262m.Lokalizacja bardzo dobra widok z działki na tereny zielone, działka na skarpie. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pomlewo

Pomlewo,pomorskie

870 000 zł191 m² 4 554,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu natury - zestaw dwóch domów drewnianych, idealny zarówno do zamieszkania całorocznego, jak i pod wynajem rekreacyjny. Położona na spokojnej, zielonej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

428 999 zł25 m² 17 153,10 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

479 000 zł48 m² 10 041,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiam państwu na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.7 m2 z widokiem na zieleń i dużym balkonem, zlokalizowane w centrum. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Dziekana

Czeladź,śląskie

379 000 zł64 m² 5 894,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie w Czeladzi - Osiedle Dziekana, dzielnica Piaski Przedstawiamy przestronne i urządzone z niepowtarzalnym stylem mieszkanie o powierzchni 64,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waflowa

Warszawa,mazowieckie

4 970 000 zł293 m² 16 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 008 m²

Luksusowa willa o powierzchni 293 m2 położona w cichej, zielonej okolicy będąca częścią kameralnej inwestycji w podwarszawskim Powsinie, będącym częścią Wilanowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łomnicka

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł64 m² 13 109,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Perła stabłowic! 3 Pokoje, 64 m po Remoncie (2022) + prywatny taras 29,23 m ! Parter Przedstawiamy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie. Zlokalizowane przy ul. Łomnickiej we Wrocławiu. Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kochanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł85 m² 12 412,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż przestronne i pełne słońca mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 84,51 przy Al. Jana Kochanowskiego we Wrocławiu. Idealna propozycja dla inwestora! roi około 8% cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rynek

Złotoryja,dolnośląskie

2 500 000 zł510 m² 4 903,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:119 m²

Kamienica W centrum na sprzedaż Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Złotoryi w ciągu handlowym. Budynek całkowicie odnowiony (oryginalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł47 m² 8 029,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (47,2 m2) oraz piwnica (4,8 m2). Ze względu na układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Hel,pomorskie

729 000 zł57 m² 12 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesny apartament w Helu tylko 300 m od plaży! Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57 m? w nadmorskiej miejscowości Hel, przy ul. Admirała Steyera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galenowa

Kielce,świętokrzyskie

420 000 zł54 m² 7 786,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w homelia Nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o pow. 54 m2 na osiedlu Podkarczówka, przy ul. Galenowej 3. Mieszkanie składa się z: pokój z balkonem (loggia) pokój łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

979 000 zł119 m² 8 226,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Prezentujemy na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny położony na 11 arowej działce w Polanicy Zdrój na Sokołówce. Dom podpiwniczony, w piwnicy kotłownia centralne ogrzewanie piecem gazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotowo

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł63 m² 10 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Serock

Serock,mazowieckie

1 199 000 zł2 800 m² 428,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferujemy wyjątkową inwestycję deweloperską z rozpoczętą budową dwóch przestronnych domów bliźniaczych, zlokalizowanych w malowniczej, cichej okolicy tuż nad brzegiem rzeki Narwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

899 800 zł101 m² 8 908,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Proponuję do sprzedaży dom wolnostojący po kapitalnym remoncie piwnica - jedno pomieszczenie parter: salon z wyjściem na ogród otwarta kuchnia w zabudowie łazienka z wc przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł62 m² 10 715,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferuję na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Gajowej (huby), blisko Dworca Głównego. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze kamienicy z 1905 roku z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w pełni wyposażone. W sprzęt i meble Pokój dzienny z aneksem kuchennym i dużym balkonem z widokiem na Park 2 pokoje i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Zakrzewo,wielkopolskie

399 000 zł59 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Unikat: 3 pokoje 50 m z niezależnym garażem, piwnicą i ogrodem 340 m do wyłącznego użytku. Zielone Zakrzewo, szybki dojazd do Poznania (s11/a2). Zakrzewo (gm. Dopiewo), ul. Poznańska 10a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł38 m² 9 649,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią o powierzchni 38,24 m , położone na 3 piętrze w spokojnym, ceglanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , usytuowane na 8 piętro w 8-piętrowym bloku z 2007 roku zlokalizowane w Warszawie, nowodwory, ul. Pasłęcka. Aktualnie mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł64 m² 12 886,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W pełni wyposażone, jasne mieszkanie z narożnym balkonem i widokiem na zieleń! Wrocław - ul. Jodłowicka | 2. piętro | Nowe budownictwo Marzysz o mieszkaniu, w którym od rana budzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł61 m² 8 993,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w bardzo spokojnym i dobrze skomunikowanym punkcie osiedla Górzyskowo. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Sobków

Sobków,świętokrzyskie

2 510 200 zł25 102 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 29092 m2 zlokalizowana w miejscowości Sobków. Działa o nieregularnych wymiarach około 220x83x227x143x135x178 m (szerokość od ulicy 220 m). Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

118 000 zł1 238 m² 95,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Nowe Dąbie (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni 1238 m2 położona w malowniczym terenie wśród nowo powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

2 900 000 zł651 m² 4 458,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nowoczesny budynek o funkcji handlowo-usługowo-biurowej zlokalizowany przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Budynek składa się z 3 kondygnacji: parter: klatka schodowa 18,52 m2 sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

970 000 zł100 m² 9 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.100 m2 usytuowany na działce 1000m2. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

620 000 zł58 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż parter w domu dwurodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Salon z aneksem kuchennym przestronne wnętrze o powierzchni ok. 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

574 912 zł55 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowoczesne i nowe 3 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł44 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

2-pokojowe mieszkanie położone w świetnie skomunikowanej dzielnicy - na Przedmieściu Oławskim. Bezpośrednie połączenie tramwajowe m.in. z Rynkiem. - nowa instalacja elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ustanów

Ustanów,mazowieckie

765 000 zł85 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji telefon bezpośrednio 697 *887*105. Budynek w zabudowie bliźniaczej o pow. 85 m2 w ustanowie - oddany do użytkowania Parter: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

49 000 zł18 m² 2 722,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedaży garaż w bardzo dobrym stanie w ciągu garaży za firmą "batcar" na ul.Warszawskeij 164. Garaż ma 18m2, kanał, jest po remoncie w 2023r. Szybki termin przekazania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ćmińsk

Ćmińsk,świętokrzyskie

52 000 zł984 m² 52,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 984 m | Prąd w działce, gaz w drodze | Ćmińsk. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 984 m , położona w miejscowości Ćmińsk (gm. Miedziana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Orzechowa

Rogoźnik,śląskie

2 995 000 zł358 m² 8 375,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny dom w sercu Rogoźnika - Przestrzeń, komfort i natura w jednym miejscu. Marzysz o domu, który łączy nowoczesność z ciszą i przestrzenią, jakiej nie daje żadne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Białystok

Białystok,podlaskie

329 000 zł26 m² 12 654 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Białystok, os.Nowe Miasto, ul. Transportowa- 26.38m2/VIIp. Polecamy Państwu 1-pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto przy ul.Transportowej- nowy blok z 2015 roku. Mieszkanie sprzedawane jest.