dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 875 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

182 000 zł765 m² 237,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Przyłęk o powierzchni ok 765m2! Działka położona w cichej, spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zuchów

Zdzieszowice,opolskie

434 535 zł74 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Budowa zakończona. Inwestycja deweloperska "apartamenty na Zuchów" składa się z siedmiu budynków jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

471 559 zł29 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura promocyjna cena -ostatnie dostępne kawalerki Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 28,93 m2 ,mieszczący się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

776 882 zł55 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 54,71 m2 ,mieszczący się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

818 424 zł76 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,78 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 032 962 zł65 m² 15 879,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Nowa Niższa cena! Promocja Październik! Przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

755 773 zł46 m² 16 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Nowa niższa cena! Promocja Pażdziernik! Przestronny , ustawny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł27 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27 metrów kwadratowych, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku w spokojnej części Starego Fordonu. Lokal składa się z oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

249 000 zł43 m² 5 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe, 43 m2- radom ul. Żeromskiego Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 43 m2, położone na 2 piętrze w bloku 10-piętrowym z dwiema windami w Radomiu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Daleszycka

Kielce,świętokrzyskie

1 900 000 zł10 186 m² 186,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 10 186 m2 zlokalizowana przy ul. Daleszyckiej w Kielcach. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 26 m x 350 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

437 088 zł56 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł76 m² 9 156,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,34 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym III piętrowym budynku z 2011 roku przy ul. Szajnowicza (os. Ślichowice). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł50 m² 7 964,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż oferujemy przestronne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50,1 m , zlokalizowane na spokojnym osiedlu- górzyskowo. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł48 m² 13 254,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części miasta, przy ul. Gromskiego. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł44 m² 10 911,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,90 m , położone przy ul. Leskiego 20 w Gdańsku (dzielnica Jasień), na parterze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zgłobice,małopolskie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w Tumbergiach3 to dom jednorodzinny dwulokalowy, w którym znajdziesz dwa przestronne apartamenty o powierzchni aż 99,94 m . To idealne rozwiązanie, jeśli szukasz czegoś bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hirszfelda

Gdańsk,pomorskie

345 500 zł26 m² 13 288,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Atuty: - urocza, bezczynszowa kawalerka z ogródkiem - idealna dla singla lub pary - Pełna własność z księgą wieczystą (niski roczny podatek - tylko 60 zł) - W pełni wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

1 199 000 zł240 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 240 m usytuowany na działce o powierzchni ok. 1200 m . Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Lublin,lubelskie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą ul. Młodzieżowa 4, lublin (dziesiąta) Oferujemy komfortowe i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53,31 m (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zalezianka

Zalezianka,świętokrzyskie

121 500 zł1 215 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1215 m2 zlokalizowana w miejscowości Zalezianka (gm. Łączna). Działka w kształcie trapezu o wymiarach około 48x21x58x12x12 (48 m szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

346 940 zł42 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł74 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, gotowe do wprowadzenia, urządzone w ciepłych i przyjemnych barwach, emanujących ciepło i spokój. To idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł38 m² 8 815,78 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie 38 m Bydgoszcz, ul. Zygmunta Moczyńskiego | 1 piętro | Winda | Balkon Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

456 109 zł26 m² 17 542,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 25,41m2 + balkon 4,96m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem wkd 15 minut komunikacją/autem - śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

864 000 zł64 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje z wielkim balkonem na Nowym Prokocimiu - zrób wow po wejściu i uff po lokalizacji Szukasz mieszkania, w którym od razu widzisz sens układu, miejsce na życie i zieleń za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

599 000 zł144 m² 4 157,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:735 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w stanie surowym otwartym zrealizowany według projektu o nazwie Dom w Arletach 2 pracowni Archon+. Dom o powierzchni 144,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

526 530 zł60 m² 8 826,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubinowska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł64 m² 15 590,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Wilanów Lokalizacja: wilanów, jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy Cicha, zielona i kameralna okolica Blisko sklepy, szkoły, przedszkola, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spokojna

Stargard,zachodniopomorskie

79 000 zł39 m² 2 049,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka) położone na poddaszu kamienicy w okolicach centrum miasta. Lokal składa się z pokoju z możliwością wykonania aneksu kuchennego, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jankowicka

Tychy,śląskie

850 000 zł88 m² 9 611,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokojowe M W nowym budownictwie - niskie koszty utrzymania Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 88,44 m2 , zlokalizowane przy ul.Jankowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

409 000 zł54 m² 7 551,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** do własnej aranżacji *** *** 3 pokoje *** *** antoniuk *** Polecam dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk w Białymstoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Monte Cassino

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe i przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Usytuowane w Wałbrzychu w cichej i spokojnej części Białego Kamienia. Niedaleko przychodnia zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wałbrzych,dolnośląskie

949 000 zł110 m² 8 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej(czworak) - Wałbrzych, poniatów Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 110 m (89 m użytkowej) z 2022 roku, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

380 000 zł2 181 m² 174,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka o powierzchni 2182m dodatkowo droga służebność 262m.Lokalizacja bardzo dobra widok z działki na tereny zielone, działka na skarpie. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pomlewo

Pomlewo,pomorskie

870 000 zł191 m² 4 554,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu natury - zestaw dwóch domów drewnianych, idealny zarówno do zamieszkania całorocznego, jak i pod wynajem rekreacyjny. Położona na spokojnej, zielonej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

428 999 zł25 m² 17 153,10 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

479 000 zł48 m² 10 041,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiam państwu na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.7 m2 z widokiem na zieleń i dużym balkonem, zlokalizowane w centrum. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Dziekana

Czeladź,śląskie

379 000 zł64 m² 5 894,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie w Czeladzi - Osiedle Dziekana, dzielnica Piaski Przedstawiamy przestronne i urządzone z niepowtarzalnym stylem mieszkanie o powierzchni 64,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waflowa

Warszawa,mazowieckie

4 970 000 zł293 m² 16 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 008 m²

Luksusowa willa o powierzchni 293 m2 położona w cichej, zielonej okolicy będąca częścią kameralnej inwestycji w podwarszawskim Powsinie, będącym częścią Wilanowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łomnicka

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł64 m² 13 109,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Perła stabłowic! 3 Pokoje, 64 m po Remoncie (2022) + prywatny taras 29,23 m ! Parter Przedstawiamy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie. Zlokalizowane przy ul. Łomnickiej we Wrocławiu. Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kochanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł85 m² 12 412,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż przestronne i pełne słońca mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 84,51 przy Al. Jana Kochanowskiego we Wrocławiu. Idealna propozycja dla inwestora! roi około 8% cena do.