dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 876 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 876 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

498 000 zł71 m² 6 970,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Okazja! Na sprzedaż połowa bliźniaka położona w Rogowie, zaledwie 10 km od Stargardu, w bardzo atrakcyjnej, cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łukasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:742 m²

Na sprzedaż działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z budynkiem gospodarczym, ogrodem zimowym i warunkami zabudowy. Lokalizacja: w Mierzynie, na styku z Bezrzeczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kalisz,wielkopolskie

334 000 zł48 m² 6 958,33 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48 m , położone w Kaliszu przy ul. Widok. Nieruchomość znajduje się na V piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wolności

Dziwnówek,zachodniopomorskie

710 000 zł45 m² 15 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży urządzony apartamentu nad morzem w miejscowości Dziwnówek. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze budynku w kompleksie Porta Mare - Słoneczne Tarasy - ok. 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mączna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

345 000 zł45 m² 7 624 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie w centrum | 1. piętro | 2 balkony | ul. Mączna Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji takiego, z którego wszędzie masz blisko, a jednocześnie po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osła

Osła,dolnośląskie

120 000 zł1 056 m² 113,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1057 m , położona w miejscowości Osła gmina Gromadka, w spokojnej i zielonej okolicy. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 797 000 zł268 m² 6 705,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:714 m²

Jeśli chcesz stworzyć dom, który nie podąża za modą, tylko za Tobą - koniecznie zobacz tę ofertę. Tą unikatowa nieruchomość możesz wykorzystać zarówno jako stylowy dom rodzinny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejscem postojowym Gdańsk Jasień Opis mieszkania: *powierzchnia: 55,8 m *piętro: 1 z 3 Układ pomieszczeń: *przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł57 m² 12 295,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę 3 pokojowe mieszkanie z 74m2 ogródkiem w otoczeniu zieleni w Zaczerniu k. Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

607 809 zł73 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne I gotowe do nabycia Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

535 000 zł52 m² 10 233,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Sonata Park, ul. Transportowa, os. Nowe Miasto Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,28 m , zlokalizowane na 6. piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł19 m² 11 333 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Film z mieszkania: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 18,53 m2 zlokalizowane na IV piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Żeromskiego. Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Sosnowa

Kąck,mazowieckie

100 000 zł2 850 m² 35,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedlisko - zalesiona, dojazd od stron ul. sosnowej. Do działki wydane są warunki zabudowy Decyzja nr 593/w/03 Wójta Gminy Wiązowna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

606 700 zł84 m² 7 251,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w pod Poznańskiej miejscowości. Bez pcc prowizja 0% Inwestycja znajduje się na kameralnym, spokojnym osiedlu w miejscowości pod Poznaniem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niemcewicza

Zduńska Wola,łódzkie

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

NA sprzedaż Dom bliźniak w Zduńskiej Woli 180 m , działka 1054 m , stan surowy zamknięty. Lokalizacja: zduńska Wola, ul. Niemcewicza 13 Typ nieruchomości: dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

530 880 zł55 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Śródmieście - serce miasta! Wyjątkowe mieszkanie! 3 pokoje + balkon, usytuowane na 2 piętrze w nowo powstającym kompleksie mieszkaniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Turkusowej na Poznańskich Winiarach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wierzbowa

Czerlejnko,wielkopolskie

269 000 zł1 423 m² 189,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka O powierzchni 1423M2 - czerlejnko, gmina kostrzyn - blisko poznania! Nowe standardy reklamy: film: wirtualny spacer: więcej zdjęć: lokalizacja: czerlejnko to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Korfantego

Opole,opolskie

9 500 000 zł6 467 m² 1 469 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 696 m²

Opole - na sprzedaż duży budynek w centrum miasta, ul. Korfantego. Opis: nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 696 m2. Działka jest zabudowana kompleksem budynków biurowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Floriana

Libertów,małopolskie

749 000 zł57 m² 13 140 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na granicy Krakowa i Libertowa. Rok budowy: 2013 r. Forma własności: odrębna własność z Księgą Wieczystą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kaczki,pomorskie

580 000 zł104 m² 5 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zakup i kredyt zrealizujesz w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny stanowiący połowę domu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szczęścia

Słupno,mazowieckie

300 000 zł812 m² 369,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Słupnie koło Marek przy ul. Szczęścia (droga prywatna) w cichej i spokojnej okolicy. W niedalekim sąsiedztwie: żłobek, przedszkole, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Astrów

Żory,śląskie

5 000 000 zł506 m² 9 881,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Oferta dla osób, które poszukują domu wraz z miejscem dla własnej działalności - centrum żor! Na sprzedaż działka 1489 m2 na której usytuowany jest 2-poziomowy dom z 1976 r. 9 lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrocław,dolnośląskie

494 151 zł29 m² 16 848 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka przy Sky Tower | Wrocław - Krzyki. Oferta bezpośrednio od dewelopera Szukasz nowoczesnej kawalerki w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

2 550 000 zł268 m² 9 518,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Uwaga - zapraszam do kontaktu, udostępnię większą ilość zdjęć oraz wideo. D O M Dom, w którym wreszcie wszystko ma swoje miejsce. Gdzie dzieci mają własne piętro i łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Główna

Marzęcino,pomorskie

480 000 zł142 m² 3 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom położony w centrum miejscowości Marzęcino przy skrzyżowaniu ulicy Głównej z Brzozową. Nieruchomość znajduje się w odległości 100 metrów od głównej drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

324 900 zł33 m² 9 887,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż przytulne, położone na trzecim piętrze studio w inwestycji okam progress. Idealne na wynajem jako inwestycja kapitału. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strzelce Górne

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

250 000 zł5 406 m² 46,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry. Zapraszamy na rowijające się osiedle domów jednorodzinnych w Strzelcech Górnych, 20 minut od centrum Bydgoszczy. Na sprzedaż oferujemy ostatnie kilka działek budowlanych (wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

550 578 zł39 m² 14 117,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa niższa cena! 550 578,45 zł (poprzednio: 616 963,45 zł) Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką! Mieszkanie na sprzedaż Targówek, ul. Oliwska Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerbera

Piaseczno,mazowieckie

997 000 zł70 m² 14 283,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ciche, świeżo wyremontowane i urządzone 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku. Pełne światła, z widokiem na zieleń. 5 minut spacerem do centrum miasta, 10 minut do lasu. Zalety: +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

675 924 zł73 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Otwock

Otwock,mazowieckie

650 000 zł8 170 m² 79,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Teren wyrównany i oczyszczony. Według mpzp ustala się typy zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej:budynki wolno stojące lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

660 000 zł68 m² 9 734,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni ok 67,8 mkw. Świetna lokalizacja- węglin, bezpieczna okolica, blisko przystanek mpk, sklepy, szkoła. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 000 zł55 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Makler nieruchomości poleca: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnym 3 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

385 000 zł51 m² 7 549,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł53 m² 16 603,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Westate Wola ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość przy ul. Adama Mickiewicza 25. Świetna propozycja dla wielbicieli niepowtarzalnego klimatu warszawskiego Żoliborza. Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Czarna Białostocka,podlaskie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Czarnej Białostockiej przy ulicy Prusa 5 w ocieplpmym 3 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze. Stan do remontu. Powierzchnia 46m - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogorzelska

Poznań,wielkopolskie

579 900 zł53 m² 10 962,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż wygodne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,9 m2,położone na 4 piętrze czteropietrowego bloku przy ulicy Pogorzelskiej na poznanskim Grunwaldzie /junikowo,na spokojnym ,zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Baborów,opolskie

349 000 zł125 m² 2 792 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie z ogródkiem i garażem w cenie! na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie - usytuowane w niskim, zadbanym budynku, gdzie mieszka jeszcze tylko dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł54 m² 10 720,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

54 M / 3 pokoje / oddzielna kuchnia / balkon / komórka lokatorska / popowice Idealne także pod inwestycję! Do sprzedaży 3-pokojowe , w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem, położone.