dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

949 000 zł68 m² 13 955,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mint Property prezentuje na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m , położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 2008 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł300 m² 8 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:932 m²

Sprzedam dom położony w Lublinie w dzielnicy Szerokie. Nieruchomość z 2007 roku - znajduje się na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 932 m2. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45 m² 11 088,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 45 m Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 45 m , przeznaczony pod szeroki wachlarz działalności gospodarczych,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 578 m² 195,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca. Na sprzedaż działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł10 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* tylko u nas - umowa na wyłączność * Działka produkcyjno - usługowa o powierzchni ok. 1ha Działka znajduje się w gminie Kobierzyce w miejscowości Pustków Żurawski. Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł384 m² 1 559,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży niezwykłego domu położonego na działce mierzącej 1277 m2 w dzielnicy Kończyce, w Zabrzu. Dom ten to nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jego objętość.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł114 m² 20 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

To miejsce ma w sobie coś, czego nie da się podrobić przedwojenny charakter, światło, przestrzeń i historię zapisaną w detalach. Kamienica przy ulicy Rozbrat 20 to adres, który od lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 719 m²

Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający! transakcja sprzedaży domu wolnostojącego o pow. całkowitej ok. 250 mkw. i użytkowej ok.180 mkw. Lokalizacja Ul. Romanowska (w pobliżu S-14) cena.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł56,13 m² 8 658,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko u nas w biurze. Znakomity lokal usługowy, położony na Ursynowie / Kabaty z bardzo dobrą komnikacją miejską w tym 5 min do stacji metra Kabaty. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 630 zł43,40 m² 14 438,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż | mieszkanie | 43,40 m2 | józefosław I 626 630 pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł416,76 m² 3 563,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Działka 1 380 m z zabudową usługowo-mieszkalną | ul. Żaboklickiego, siedlce Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1 380 m , zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz zabudową usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 077 m² 203,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w gorzowie z wszystkimi mediami - gotowa do budowy W ofercie prezentujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1077m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43,79 m² 19 410,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,79m2, usytuowane na 1. piętrze w niskim budynku z windą, wybudowanym w 2003 roku przy ulicy Bluszczańskiej na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 700 m² 882 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dębicki Park Przemysłowy - teren wraz z budynkami i pnb na Halę! Lokalizacja: dębicki Park Naukowy Północno zachodnia część miasta Dębica położona przy ul. Metalowców w Dębicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 517 275 zł101,95 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 4-pokojowego apartamentu o pow. 101,95 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł310 m² 4 835,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta dostępna tylko U nas! O nieruchomości: budynek usługowo-mieszkalny wybudowany w 2003r w ścisłym centrum Sulechowa przy ul. Szkolnej 7. Powierzchnia zabudowy liczy 99,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł55,60 m² 14 550,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - 5 pokoi - Mokotów okolice Warszawianki Mieszkanie wykorzystywane inwestycyjnie - dobra stopa zwrotu Jak najbardziej można wykorzystywać na własne potrzeby - możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 008 000 zł54,97 m² 18 337,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł501 m² 219,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam piękną, dużą działkę zlokalizowaną na rod im. J. Kłapczyka w Żorach. Powierzchnia 501m2 Na działce posadowiony jest murowany budynek z salonem i aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

723 600 zł1 206 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca w którym widok na góry zapiera dech w piersiach? - Mam coś dla Ciebie! na sprzedaż widokowa działka W miejscowości sierockie | 1206M2 podstawowe informacje: - działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł119,70 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Trzcinna w powiecie myśliborskim. Oferta stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł291,54 m² 3 426,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do zakupu poleca się 2- kondygnacyjny dom (lokal mieszkalny).

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 460 m² 174,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1460m2 położona około 3 km od centrum Pogorzelicy. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł628 m² 428,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki rod w cenionym kompleksie Przedmiotem oferty jest odstąpienia prawa do użytkowania dwóch działek rod w cenionym kompleksie ogródków działkowych na poznańskiej Ławicy. Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 743 500 zł1 000 m² 1 743,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 956 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w Topolanach w Gminie Michałowo. Są to budynki, które obecnie można wykorzystać pod działalność produkcyjną, magazynową itp. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,23 m² 6 701,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze nowego bloku znajdującego się przy ul. Bałtyckiej. Ogrzewanie miejskie, budynek docieplony, okna pcv, rolety zewnętrzne. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł280,50 m² 2 459,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, położony w Błoniu na działce o powierzchni 1168 m. Inwestycja realizowana jest według projektu Anna Maria IV -powierzchnia użytkowa 204 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego opypy (okolice grodziska mazowieckiego) Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 100 m² 109,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja ul. Sasankowa, obszar miejski Człuchów Działka budowlana 4100 m2, teren uzbrojony, blisko centrum i infrastruktury ( szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, galeria, itp) Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

733 203 zł11 922 m² 61,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę działki komercyjnej, objętej aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość położona jest w miejscowości kikorze, powiat goleniowski,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,16 m² 8 139,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum | 2 sypialnie | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w samym sercu miasta - ul. Niemcewicza. Świetna lokalizacja, która gwarantuje wygodę życia na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł35 900 m² 153,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Pólku, w gminie Niemce. Na całą oferowaną nieruchomość składają się trzy działki o nr ewidencyjnych 92, 93 i 94,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 980 zł43,35 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

431 000 zł62,40 m² 6 907,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Położone na I piętrze w Bolesławcu przy ul.Cichej. Pow. 62,40 m2, pokoje duże, kuchnia spora, standard podstawowy. Instalacje sprawne. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł40,50 m² 11 234,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,50 m z dużym tarasem i prywatnym miejscem parkingowym, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł48 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z wydzieloną kuchnią. W skład mieszkania wchodzi: - salon - Sypialnia - Łazienka - Kuchnia wydzielona otwarta na salon - Przedpokój z szafami Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 375 zł28,43 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mamy przyjemność zaprezentować rumiankowe zacisze! Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w Lublinie, w eleganckim trzy piętrowym budynku mieszkalnym, który zapewnia komfortowe warunki życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 336 zł43,74 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bronowice Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 położone na 4 piętrze 5 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

251 490 zł1 010 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka granicząca z lasem o powierzchni 1010m2 we wsi Brudzewo , w gminie Puck,w odległości ok 7 km od Zatoki lokalizacja: niekwestionowanym atutem działki jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji, zlokalizowany w Niemodlinie. Szukasz domu w kameralnym miejscu z dobrym dojazdem do ścisłego centrum Niemodlina? Sprawdź tę ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł88,38 m² 5 985,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Nowoczesne Domy w Orlu - Komfort i Spokój w Zielonej Okolicy! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta Nasza nowa inwestycja przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij