dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rumiankowa

Stara Wieś,mazowieckie

675 000 zł1 500 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż przy ulicy Rumiankowej w Starej Wsi!, gmina Nadarzyn Działka oddalona od głównej ulicy, dlatego na jej terenie panuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

570 472 zł63 m² 9 083,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Pełnia życia w samym centrum! Wyjątkowe mieszkanie! 3 pokoje z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w nowo powstającym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł84 m² 11 724,50 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego - re/max Maraton Przestronne mieszkanie o powierzchni 83,5 m2, położone na 4 piętrze w 13-piętrowym budynku przy ul. Igańskiej 24/30. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł62 m² 13 488,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację przestronnego, trzypokojowego mieszkania z ogromnym potencjałem, położonego w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdańsku - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

543 900 zł37 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze niewielkie, ale całkiem przyjemne mieszkanie, idealne jako tzw startowe ;) lub jako inwestycja pod wynajem. W księdze wieczystej ujawniona jest powierzchnia 36,94 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

235 000 zł1 201 m² 195,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej. Szukasz działki z widokiem na góry pod swój wymarzony dom? Zapraszam na prezentację malowniczej działki położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batorego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie położone w kamienicy przy ul. Batorego w Giżycku. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia: 62 m Funkcjonalny układ pomieszczeń - Dwa ustawne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rakoszyce

Rakoszyce,dolnośląskie

205 000 zł1 300 m² 157,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1300 m , położoną w urokliwej miejscowości Rakoszyce, w bliskim sąsiedztwie Środy Śląskiej oraz z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łódź

Łódź,łódzkie

7 000 000 zł14 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży (własność gruntu) teren inwestycyjny położony we zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego w rejonie jednej z bardziej znanych i uczęszczanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

486 574 zł43 m² 11 421,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnobrzeg,podkarpackie

449 000 zł77 m² 5 829,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: mieszkanie o powierzchni 77,07m2 z zadaszonym balkonem 8m2, mieszczące się na piętrze w zabudowie szeregowej. Całe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł42 m² 14 406 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne poddasze z widokiem ponad dachami wyjątkowy klimat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

463 326 zł30 m² 15 516,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

**komfort codzienności. Potencjał inwestycyjny. Lokalizacja, która działa na Twoją korzyść.** Idealny balans między bliskością centrum miasta a spokojem nowoczesnej dzielnicy z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogórze,pomorskie

960 000 zł84 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prestige Location ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu "ogrody Tesoro" w miejscowości Pogórze, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

560 000 zł40 m² 14 177,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowanego przy ul. Podedworze 13 w Krakowie (dzielnica Piaski Nowe / Podgórze Duchackie). Powierzchnia: 39,37 m2 Rok budowy: 2025 r. Piętro: 2/11 Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

255 000 zł38 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,5 m - Łódź, ul. Łanowa Spółdzielcze własnościowe Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł63 m² 13 125,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3M pośród ciszy, zieleni - idealne miejsce dla rodziny. Serdecznie zapraszam do zakupu 3. pokojowego mieszkania o metrażu 63,16 m2 położonego w budynku oddanym do użytkowania w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nocznickiego

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł54 m² 13 596,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Bielany - przy stacji metro młociny. Mieszkanie na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku przygotowane do wynajęcia. Składa się z: 5 pokoi jednoosobowych, aneksu kuchennego w przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

120 000 zł560 m² 214,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:150 m²

W naszej ofercie Magazyn Towarowy o łącznej powierzchni 560 m2 położony w Gogolicach zaledwie 2,5 km od Wolina. Magazyn składający się z 4 kondygnacji - Podłoga "zdrowa" :) Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Częstochowa,śląskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj od zaraz! Komfortowe 2 pokoje na Północy - ul. Czecha - czekają! Szukasz mieszkania w sercu Częstochowy, gdzie spokój zieleni spotyka się z wygodami miasta? Biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Apartament W atrakcyjnej lokalizacji Marysin Wawerski kameralne zamknięte osiedle domów. Komunikacja mza 200m , szkoła i przedszkole w pobliżu. Do sprzedaży mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

715 000 zł76 m² 9 435,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z 2 tarasami i ogródkami Chojny, łódź Idealne dla rodziny z dziećmi parter, spokojne osiedle, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża,lubelskie

235 000 zł1 548 m² 151,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Niedrzwicy Dużej Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 11548m , położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

769 535 zł47 m² 16 425,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Pełna Własność nowa niższa cena - promocja październik! Funkcjonalny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulmierzycka

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł73 m² 14 292 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferuję do sprzedaży mieszkanie na parterze w budynku 4-ro piętrowym bez windy w warszawskich Włochach na pograniczu Ochoty. Budynek wybudowany w technologii mieszanej w 1998 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 130 000 zł85 m² 13 363,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja gotowa i oddana do użytkowania! Mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania. Wyposażone w meble w zabudowie, sprzęt agd, gotowe łazienki oraz klimatyzację! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Leszno,wielkopolskie

510 000 zł75 m² 6 480,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w malowniczych Wilkowicach, tuż obok Leszna. Ten nowoczesny lokal, znajdujący się na pierwszym piętrze eleganckiego domu z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 409 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni zabudowy całkowitej ok 200 m2(użytkowej ok. 120 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 9409 m2 w dzielnicy Zalesie. Wymiary działki około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Kraków,małopolskie

1 349 000 zł65 m² 20 626,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży mieszkania na Kazimierzu w Krakowie Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Przemyskiej, w sercu malowniczego Krakowskiego Kazimierza. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Motycz,lubelskie

395 000 zł3 000 m² 131,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż działkę w atrakcyjnej cenie w miejscowości Motycz. Działka znajduje się 100 m od drogi asfaltowej. Zgodnie z wydanymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zagnańsk

Zagnańsk,świętokrzyskie

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

754 000 zł55 m² 13 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnia taka okazja - wyjątkowa cena! Nowe, 3-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem, idealne dla rodziny, pary lub inwestora. Zamieszkaj od zaraz - lokal już oddany do użytkowania! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł39 m² 17 840,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Postaw na prestiż, doskonałą lokalizację, wygodę, funkcjonalność, wysoki standard budynku I bezpieczeństwo! Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Towarowa 45 to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Chojnów,mazowieckie

295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Chojnów. Powierzchnia 1000 m2. Wymiary około 33 x 30 m. Dostępne media: prąd, woda-ujęcie własne. Obszar objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ostoja

Ostoja,łódzkie

69 900 zł546 m² 128,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

290 000 zł100 m² 2 893,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 100,21 m , zlokalizowane w Wałbrzychu. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze stylowej, zadbanej kamienicy po modernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

370 000 zł64 m² 5 826,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie na 1 piętrze! Nieruchomość znajduje się w centrum dzielnicy Tysiąclecie cenionej za ciszę i spokój jakie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabłocie-Kolonia

Zabłocie-Kolonia,lubelskie

170 000 zł69 m² 2 463,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 667 m²

Zabłocie-Kolonia to miejscowość oferująca urokliwe krajobrazy i spokój, idealna dla osób pragnących uciec od codziennej rutyny. Jest to fantastyczne miejsce na inwestycję w nieruchomość,.