dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 475 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł65 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 65m2 4 pokoje Kuchnia z oknem Łazienka wc osobno. Do generalnego remontu. Do wymiany drzwi , okna , podłogi , instalacje Mieszkanie w ładnej okolicy. Dużo zieleni dookoła. Nadaje to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Kraków,małopolskie

572 912 zł47 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji przy ul. Bukowej/śliwiaka w Krakowie (podgórze - rybitwy/północ). Mieszkanie: powierzchnia użytkowa: 46,96 m Liczba pokoi: 2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świętopełka

Chmielno,pomorskie

2 500 000 zł4 200 m² 595 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

: na skróty : przepiękna działka nad jeziorem || 4 200 m || Sprzedaż Duża działka budowlana w malowniczej miejscowości nad jeziorem. : sprawdź, czy to dla ciebie : Działka idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł70 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania jest rozkładowe, przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy w kamienicy przy ul. Ignacego Daszyńskiego. Świetne jako zakup inwestycyjny ale też zapewni komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

749 000 zł72 m² 10 349,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesny komfort i funkcjonalny układ To mieszkanie od razu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

962 625 zł56 m² 17 067,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 56,40 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego, na piątym piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemienna

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z lat 80-tych po modernizacji. Położony w cichej części prawobrzeża przy ulicy Krzemiennej. Parking przed budynkiem ogólnodostępny. Widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

969 000 zł86 m² 11 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania duże, przytulne mieszkanie położone na terenie zadbanego osiedla w Wysokiej; miejscowości przyległej do osiedla Ołtaszyn. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Młynarska

Wrocław,dolnośląskie

1 499 350 zł89 m² 16 846,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu 4 pokojowego, znajdującego się w nowym budynku z 2024r. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w inwestycji "nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

688 975 zł64 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 zlokalizowane na I piętrze nowego, trzypiętrowego bloku na osiedlu ksm. W budynku znajduje się winda. Mieszkanie składa się z: komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Minoga

Minoga,małopolskie

1 364 025 zł141 m² 9 673,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom wolnostojący premium W super cenie | 140 m2 | 5 pokoi | Stan deweloperski w wysokim standardzie | bez prowizji i pcc Oferta tylko dla wymagającyc h. Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

815 679 zł45 m² 18 260,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Centralne biuro sprzedaży mieszkań. - zakup bezpośredni - 0% prowizji - 0% podatku pcc I speak English. If you prefer to communicate in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł55 m² 9 013,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,36 m , położone na 2. piętrze nowego bloku z windą, zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Projektant przy ul. Czudeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym, przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 60 m , posiadającym łazienkę, garderobę, 2 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł50 m² 12 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Westate gdańsk - mieszkanie W inwestycji zielony południk Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 49,96 m , zlokalizowanego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

1 660 800 zł173 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

Sprzedaż bezpośrednia od pierwszego właściciela - więcej zdjęć na portalu Morizon. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z działką 346m2 na warszawskiej Białołęce, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

699 000 zł61 m² 11 384,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w kapitalnej lokalizacji w Zielonce, zapewni spokój i ciszę oraz wygodny dostęp do komunikacji miejskiej i stacji pkp. Opis Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

821 000 zł68 m² 12 073,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokojowe w zielonej i spokojnej części Ursynowa - na Natolinie przy ul. Kazury. Zalety: + mieszkanie dwustronne + rozkładowe, 3 osobne pokoje + obszerna loggia z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł39 m² 19 304,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Озмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: my zaczynamy black friday już teraz. Nowa cena po rabacie 50,000 zł tylko do końca miesiąca. Taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

817 740 zł78 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Czteropokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 23,6m2 z wyjściem na balkon. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

545 009 zł56 m² 9 775,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

869 000 zł66 m² 13 167 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pięknie wykończony Apartament tuż przy Lasku Marcelińskim! Zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej nieruchomości w wysokim standardzie znajdującej się w Poznaniu przy ulicy Ptasiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

184 730 zł1 421 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy państwu bardzo ładną działkę z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy o powierzchni 1421 m2 znajdującą się atrakcyjnej lokalizacji we wsi Grabówiec, gm. Pułtusk. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łęcze

Łęcze,warmińsko-mazurskie

165 000 zł3 053 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ziemia Marzeń w Łęczu. Twój Azyl, blisko Natury. W malowniczej wsi Łęcze, zaledwie 11 km od tętniącego życiem Elbląga, czeka na Ciebie działka o powierzchni 3053 m miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wojska Polskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

140 000 zł139 m² 1 007,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Oferujemy Państwu przedwojenny dom posadowiony na dużej działce w odległości 10 min jazdy samochodem do centrum Nowogardu. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży dochodowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 54 m2 skałda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

1 149 000 zł141 m² 8 150,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie w Brzegu Dolnym Opis Nieruchomości: oferuję na sprzedaż elegancki, czteropokojowy apartament o powierzchni 140,97 m , zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 252,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Gogolin,opolskie

465 722 zł61 m² 7 669,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

** oferta od dewelopera** zero % prowizji brak podatku pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję Dębowa Park realizowaną na Osiedlu Dębowym w Gogolinie. Przedmiotem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Częstochowa,śląskie

235 000 zł30 m² 7 859,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 12. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł52 m² 13 173,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji) mieszkanie 3-pokojowe o pow. 52m kw. na Bielanach al. Reymonta 21. Znajduje się ono na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku z lat 70-tych.(wielka płyta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 520 000 zł76 m² 19 947,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po generalnym remoncie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, na dobrze zagospodarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Marki,mazowieckie

1 399 000 zł136 m² 10 286,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Stylowy dom w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy w podwarszawskich Markach pow. wołomiński na ul. Głównej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Złotowska

Poznań,wielkopolskie

10 800 000 zł914 m² 11 816,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 756 m²

Poznań, ławica, okolice lotniska Polecam na sprzedaż budynek komercyjny (914m2) o dużym potencjale inwestycyjnym! Idealny pod szpital, klinikę, salon sprzedaży, biura, lokale usługowe lub cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pola Karolińskie

Warszawa,mazowieckie

748 670 zł44 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym nowoczesnym osiedlu, na warszawskich Włochach, na ulicy Pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

488 000 zł60 m² 8 174,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie 59,70 m2 idealne do własnej aranżacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego, jasnego mieszkania o powierzchni 59,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,małopolskie

1 450 000 zł183 m² 79,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cena: 1 450 000 zł | Pow. całkowita: 182,7 m | Pow. użytkowa: 122,1 m | Działka: 10 arów Cześć, jestem nowoczesnym domem w Morawicy i właśnie czekam na Ciebie Mam 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karłowicza

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł52 m² 15 412,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej przy ul. Karłowicza - w jednej z najbardziej klimatycznych części Gdańska, na pograniczu Strzyży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Pogodno. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze ocieplonego IV piętrowego niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

256 000 zł31 m² 8 352,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa do zamieszkania kawalerka - parter - Górzyskowo Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30,65 m położone na parterze w zadbanym budynku na spokojnym osiedlu Górzyskowo. To.