dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 575 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 649 998 zł210 m² 7 857,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Ożarowie Mazowieckim - idealny dla rodziny! Powierzchnia całkowita: 210 m Powierzchnia użytkowa: 121 m + 70 m poddasze użytkowe Powierzchnia ogrodu: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 365 000 zł65 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Zabłocie. Mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego, siedmiokondygnacyjnego budynku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł30 m² 19 133,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja dobrachata prezentuje: nowe, przytulne mieszkanie zlokalizowane w doskonałym miejscu przy ul. Komitetu Obrony Robotników 54 na warszawskich Włochach. To całkowicie wyremontowane, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

689 000 zł78 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w sercu Szczecina po generalnym remoncie! Na sprzedaż luksusowe, jasne i przestronne mieszkanie położone w pięknej, zadbanej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępińska

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł72 m² 30 769,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy Łazienkach Królewskich. Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 71,5 m , położone na drugim piętrze kamienicy z 1937 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł112 m² 6 229,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. Porąbki, blisko ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. ** przedsprzedaż** Dom z 6 pokojami o powierzchni 111,56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł36 m² 16 574,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Nie szukaj dalej - to jest to! Mieszkanie, które od pierwszej sekundy mówi: hej, tu będziesz szczęśliwy. Ma w sobie światło, spokój i ten rodzaj energii, który sprawia, że wszystko zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Makler Nieruchomości poleca: bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na ostatnim, 4 piętrze w bloku z 2013 roku, na malowniczym osiedlu Bajka w Fordonie. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

429 000 zł67 m² 6 402,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:153 m²

Dostępne oba lokale o pow. 67m2 w nowym budynku 21g (w cenie 429.000zł i 449.000zł) oraz OSTATNI lokal o pow. 70m2 w budynku 21f w cenie 429.000zł. Na sprzedaż również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Walentego

Jastrowo,wielkopolskie

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnej działce pod zabudowę w urokliwej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przy zakupie tej nieruchomości kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji ani podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rudna Wielka,podkarpackie

509 000 zł60 m² 8 498,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przy ul. Myśliwskiej, rzeszów - przedsprzedaż. W niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej dostępne są mieszkania 3- pokojowe z ogrodem na parterze oraz 4- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiśniowa

Kazimierz,łódzkie

569 000 zł160 m² 3 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 971 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni ok. 160m2 położony na bardzo dużej działce o powierzchni ok. 3000m2. Dom składa się z 6 pokoi, 3 łazienek, dużej kuchni i garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wąwolnica

Wąwolnica,lubelskie

269 000 zł4 064 m² 66,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż świetnie położona działka w miejscowości Zarzeka , gmina Wąwolnica. Nieruchomość znajduje się zaledwie 2,5 km od centrum Nałęczowa! Grunt o łącznej powierzchni 4064m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

393 859 zł52 m² 7 525 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Junoszy

Lublin,lubelskie

640 000 zł76 m² 8 374,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państw dom w systemie szeregowym do własnej aranżacji(remont) w centrum miasta, doskonałym miejscu dla studenta a następnie dla jego rodziny. Dom składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

430 185 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec/lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

259 000 zł48 m² 5 371,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania typu szwedzkiego stanowiącego odrębną nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą (brak obciążeń). Mieszkanie mieści się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

512 295 zł49 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

215 000 zł33 m² 6 515,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu mieszkanie w kamienicy o powierzchni 33m2 w Inowrocławiu. Nieruchomość niezamieszkała, dostępna od zaraz. Kamienica przeszła gruntowną rewitalizacje, dzięki której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nasturcji

Gołębiewo Wielkie,pomorskie

160 000 zł1 004 m² 159,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wstęp: 3 działki budowlane w Gołębiewie Wielkim - Możliwość postawienia domu wolnostojącego lub bliźniaka. Dla kogo?: -Dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku -dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł103 m² 28 136,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie, o powierzchni 103 m2 zlokalizowane w sercu Starego Mokotowa. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

2 178 736 zł222 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bez prowizji! Rynek pierwotny! Przedstawiamy lokal usługowy do sprzedania z rynku pierwotnego o powierzchni 222,32 m2 (dostępne także inne metraże). Nowoczesny 5-cio kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

899 000 zł111 m² 8 128,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Polecam na sprzedaż parterowy nowy dom z 2021 r. postawiony na działce 1050 mkw. z zadbanym ogrodem. Dom położony jest w spokojnej okolicy , otoczonej niską zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pietrzykowice

Pietrzykowice,dolnośląskie

1 990 000 zł160 m² 12 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Komfortowy dom w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Wrocławia - Pietrzykowice Powierzchnia: 159,82 m2 + garaż 18,97 m2 + pom. gosp. 183,91 m2 Działka: 1117 m2 Ogrzewanie gazowe - piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

561 146 zł54 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

6 750 000 zł2 501 m² 2 699,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum handlowe w Stroniu Śląskim - w bardzo dobrym stanie. Galeria usytuowana w świetnej lokalizacji zaraz przy osiedlach mieszkaniowych. W tle ukazują się góry wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

330 000 zł53 m² 6 273,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, gorzów Wlkp., os. Staszica, ul. Kochanowskiego. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mysłowicka

Katowice,śląskie

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m , zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Giszowiec w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dyboskiego

Zabrze,śląskie

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m2 usytuowane na II piętrze w niskim 3-piętrowym budynku z cegły przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

789 000 zł160 m² 4 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Przedstawiam do sprzedaży komfortowy Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni ok.160 m2, położony na bardzo ładnej działce w cichej okolicy o powierzchni 1016 m2 To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność przedstawić Państwu w pełni wyremontowane mieszkanie do wprowadzenia przy Anielewicza. Lokal ma 37m2 i znajduje się na wysokim parterze z widokiem na urokliwe otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kuźnica Głogowska

Kuźnica Głogowska,lubuskie

123 360 zł1 028 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 10 arów położoną w miejscowości Kuźnica Głogowska. Miejscowość Kuźnica Głogowska leży w samym sercu jezior. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Józefowo

Józefowo,mazowieckie

300 000 zł25 600 m² 11,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka rolna 2,56 ha - Józefowo, gm. Joniec, pow. płoński, woj. mazowieckie Powierzchnia: 25 600 m (2,56 ha) Lokalizacja: józefowo, gm. Joniec, pow. płoński, woj. mazowieckie Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zabrze

Zabrze,śląskie

169 000 zł50 m² 3 400,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 49,7 m2 usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Modrzewskiego 8 naprzeciw Centrum Przesiadkowego zabrze-rokitnica. Sąsiedztwo dworca oraz szkoły otwiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

290 000 zł1 848 m² 156,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1848 m2. Według planu zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Działka znajduje się w pięknej malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarżyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł78 m² 13 448,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie | Gdańsk Zaspa ul. Skarżyńskiego, osiedle Hynka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane na 4. piętrze budynku z windą na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł59 m² 14 350,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, swojczyce Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie z prywatnym ogródkiem - idealne dla rodziny, pary lub osób ceniących sobie spokój, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

205 000 zł53 m² 3 867,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima Zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania do remontu. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy w okolicy Małej Poczty. Powierzchnia mieszkalna wynosi 53m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł31 m² 17 460,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kompaktowe, zadbane mieszkanie 30,87 m - idealne pod inwestycję. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon (19,4 m ), osobnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

426 775 zł38 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malskiej

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł60 m² 7 537,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Malskiej (os. Słoneczne Wzgórze). Mieszkanie składa się z 3.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij