dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 475 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wolności

Łuków Śląski,śląskie

114 000 zł2 715 m² 41,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w malowniczej części Łukowa Śląskiego o powierzchni całkowitej 2715 m2 Działka zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł28 m² 17 137,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia! Idealne dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 28,30 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Stare Czarnowo,zachodniopomorskie

154 000 zł1 476 m² 104,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1476 m2 położona jest na wzniesieniu z widokiem na puszczę bukową i zieloną okolicę, z dojazdem wydzieloną drogą, która łączy się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

168 000 zł34 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku z cegły położonym w dzielnicy Raków w rejonie Alei Pokoju. Mieszkanie ciche, wysokie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Polaszki

Nowe Polaszki,pomorskie

250 000 zł3 133 m² 79,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wstęp: działka w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych - Nowe Polaszki. 15 km do Kościerzyny 50 km do Bytowa 60 km do Gdańska Dla kogo?: -Dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Życzyńska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł46 m² 15 277,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Wawrze w budynku w zabudowie bliźniaczej. Budynek położony jest w spokojnej, willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

485 684 zł51 m² 9 499 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł75 m² 17 317,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zamieszkaj w apartamencie, który zachwyca klimatem oraz wygodą życia w topowej lokalizacji w Gdańsk! zaproponuj swoją cenę! Lokalizacja: zaspa to jedna z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 415 000 zł43 m² 32 907 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie położoną nieruchomość o powierzchni 43 m2 znajdującą się na warszawskim Powiślu - 3 minuty piechotą do Uniwersytetu Warszawskiego Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wincentego z Kielc

Kielce,świętokrzyskie

638 040 zł818 m² 780 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 818 m2 (przybliżone wymiary 29 m x 26 m) zlokalizowana przy ulicy Wincentego z Kielc. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Handlowa

Lębork,pomorskie

30 000 zł12 m² 2 608,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu handlowo- usługowego, znajdującego się w Lęborku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł46 m² 20 413 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,49 m , położone w samym centrum Warszawy w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji stolicy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turystyczna

Dobczyce,małopolskie

406 147 zł34 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uczniowska

Tychy,śląskie

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone w jednej z atrakcyjnych dzielnic Tychów oś.U ul. Uczniowska Osiedle U to jedna z tych dzielnic miasta, którą uważa się za zieloną okolicę sprzyjającą temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł46 m² 15 434,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie. Przytulne, pełne światła i przestrzeni. Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie zaledwie 5 lat temu przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kolejowa

Kartuzy,pomorskie

429 000 zł338 m² 1 269,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: wyjątkowa działka w centrum Kartuz z możliwością zabudowy budynkiem wielorodzinnym wraz z usługami. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi głównej. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł60 m² 14 405 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 - pokojowe mieszkanie na Gocławiu. 100 m w odległości od planowanej budowy stacji 3 linii metra i linii tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olsztyn

Olsztyn,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Starcza,śląskie

527 000 zł120 m² 4 391,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:589 m²

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? ema Nieruchomości ma dom, który spełni Twoje marzenia! Zlokalizowany na osiedlu przy ul. Polnej w miejscowości Starcza, oferuje połączenie nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł37 m² 17 162,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy Rondzie Wiatraczna gdzie powstanie 3 linia metra. Mieszkanie ma 37m2, mieści się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kamionki Małe,kujawsko-pomorskie

225 000 zł803 m² 280,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 2 działki budowlane - Kamionki Małe, gm. Łysomice (pow. toruński) Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki budowlane w miejscowości Kamionki Małe , w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł43 m² 16 431,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Pure Estates prezentuje 2 pokojowe mieszkanie przy metrze Natolin. Mieszkanie znajduje się na ostatnim 3 piętrze w bloku z lat 80 tych w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Nidzica,warmińsko-mazurskie

265 000 zł47 m² 5 639,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To mieszkanie na II piętrze jest jak 3-pokojowe królestwo! Klasyczny parkiet i miejska symfonia skuszą każdego kto lubi być w centrum! Lokalizacja Ulica Kościelna, nidzica, gmina Nidzica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 290 000 zł490 m² 2 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł36 m² 7 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy na sprzedaż 2 kawalerki przy operze nova o łącznej powierzchni 36m2. Mieszkania nie wymagają nakładu finansowego. Generalny remont całej oficyny był w 2019/2020 roku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pigwowa

Wola Podłężna,wielkopolskie

569 000 zł70 m² 8 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Oferujmy na sprzedaż estetyczny, wykończony z dbałością o detale dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

816 000 zł36 m² 22 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie położone w Śródmieściu, na Muranowie w zabytkowej kamienicy przy ul. Nowolipki 12. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 079 000 zł28 512 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Starcza,śląskie

527 000 zł120 m² 4 391,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

879 999 zł81 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,49m2 + ogród 16,38m2 +taras 20,71m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Chłopowo

Chłopowo,zachodniopomorskie

50 000 zł1 008 m² 49,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsce wśród natury? Polecamy działki rekreacyjne w Chłopowie w atrakcyjnej okolicy w sąsiedztwie dwóch jezior. ( jezioro Kościelne i Jezioro Paprzyca Średnia) Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Orle,pomorskie

569 000 zł238 m² 2 395,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Przestronny dom wolnostojący w Orlu do własnej aranżacji! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 164,51 m2 (powierzchnia całkowita 237,55 m2), położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez wzmożonego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Hel,pomorskie

1 100 000 zł58 m² 18 932,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem w zjawiskowej lokalizacji - sercu malowniczego Helu, zaledwie 200 metrów od plaży! Lokal wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piecowice

Piecowice,dolnośląskie

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! pompa ciepła kanalizajca miejska Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Starcza,śląskie

359 000 zł69 m² 5 202,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:147 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? ema Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę - osiedle ośmiu domów w zabudowie szeregowej przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Myślenice

Myślenice,małopolskie

286 653 zł27 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

479 000 zł71 m² 6 746,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokoje | 1 piętro | wsch-zach | komórka lokatorska | niski czynsz Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 71 m 2 , położone na pierwszym piętrze bloku zlokalizowanego w okolicy ulic.