dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Głogów,dolnośląskie

159 000 zł31 m² 5 179,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Oferta sprzedaży kawalerki o powierzchni 30,7 m2 w wieżowcu, na parterze w Głogowie. Mieszkanie wymaga remontu, co pozwala na własną aranżację. Funkcjonalny układ pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Łódź,łódzkie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-966 46 m.kw. / III piętro / 3 pokoje niski blok / do remontu Wolne od: do uzgodnienia, klucze w biurze, zapraszamy. Lokalizacja/otoczenie Łódź, dzielnica Górna, osiedle Dąbrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Poznańska

Jasin,wielkopolskie

9 066 770 zł19 291 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz działki dla swojej firmy? Nieruchomości gruntowej na cele inwestycyjne, magazyn, halę, biuro? Idealnej lokalizacji i czytenego adresu? Ta oferta jest dla Ciebie! : Charakterystyka oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goździkowa

Lublin,lubelskie

859 000 zł96 m² 8 983,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię! Segmentu o powierzchni użytkowej 95,62 m2 z dwoma zewnętrznymi miejscami w cenie 50 000 złotych. Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Topolowa

Niepołomice,małopolskie

669 000 zł77 m² 8 662,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją w podkrakowskich Niepołomicach przy ul. Topolowej , gdzie możecie Państwo nabyć bezczynszowe lokale z ogrodem i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 288 000 zł85 m² 26 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty: nowy, niezamieszkały apartament - gotowy do wprowadzenia od zaraz Zjawiskowy widok na morze i panoramę Gdyni z przestronnego, przeszklonego tarasu (14,3 m ) Luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 388 844 zł87 m² 15 899,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

590 596 zł58 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turystyczna

Dobczyce,małopolskie

333 557 zł28 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radiotelegrafistów

Legnica,dolnośląskie

457 000 zł42 m² 10 922,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupoziomowe wraz z miejscem parkingowym na ogrodzonej posesji (brama na pilota), umeblowane i wyposażone. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,84 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

439 000 zł50 m² 8 710,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania dwu pokojowego o powierzchni 50,40 m , położonego na trzecim piętrze w czteropiętrowej zadbanej, kamienicy przy ul. 1 maja w centrum Opola. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wakacyjna

Mielno,zachodniopomorskie

498 469 zł35 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Funkcjonalny, dwupokojowy apartament znajdujący się w nowowybudowanym obiekcie w Mielnie, ok. 10 minut spacerkiem do przepięknego wybrzeża Bałtyku. Inwestycja zakończona w III kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

314 000 zł31 m² 10 268,20 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż w formie cesji (przepisanie um. deweloperskiej ) posiadamy 3 mieszkania o identycznych układach na 4, 3, 2 piętrze. Inwestycja dewelopera okam zostanie ukończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż ostatnie trzy domy gotowe do odbioru w miejscowości Kłodawa. Powierzchnia budynku netto - 142 m2 ( 132 m2 pow. użytkowej ) Działka - około 500 m2 Nieruchomość: na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

419 000 zł39 m² 10 746 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

335 000 zł47 m² 7 141,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 4 Piętro Balkon Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie w Bytomiu przy ulicy Łużyckiej. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

984 778 zł64 m² 15 387,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sosnowa

Tychy,śląskie

679 000 zł79 m² 8 594,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zielone zacisze II budynek B - apartament B3 Już w sprzedaży ostatni budynek Inwestycji Zielone Zacisze. Ukończoną realizację pierwszego etapu ( 2 budynki - już zamieszkałe ) mogą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Łódź,łódzkie

390 000 zł56 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,5 m , położone na drugim piętrze bloku na Łodzi-Górnej przy ul. Mazurskiej. Nieruchomość wymaga remontu, co daje przyszłemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł25 m² 20 158,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, ta propozycja jest idealna dla Ciebie. Mieszkanie zlokalizowana jest w dobrze skomunikowanej okolicy w modernizowanej dzielnicy Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Skarlin

Skarlin,warmińsko-mazurskie

249 000 zł1 070 m² 232,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż klimatyczny, drewniany domek letniskowy położony nad jeziorem Skarlińskim idealne miejsce dla osób ceniących spokój, naturę i wypoczynek z dala od miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Starcza,śląskie

359 000 zł69 m² 5 202,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:147 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? ema Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę - osiedle ośmiu domów w zabudowie szeregowej przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

548 171 zł53 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Starcza,śląskie

527 000 zł120 m² 4 391,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? ema Nieruchomości ma dom, który spełni Twoje marzenia! Zlokalizowany na osiedlu przy ul. Polnej w miejscowości Starcza, oferuje połączenie nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sokola

Oława,dolnośląskie

1 999 000 zł408 m² 4 905,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Dom na sprzedaż Oława w zabudowie wolnostojącej, gotowy do wprowadzenia. Będzie to świetny wybór dla inwestora, pod gotowy biznes oraz dla rodziny z dziećmi. Charakterystyka nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powiśle

Niepołomice,małopolskie

619 000 zł77 m² 8 015,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją w podkrakowskich Niepołomicach przy ul. Powiśle, gdzie możecie Państwo nabyć bezczynszowe lokale z ogrodem i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turystyczna

Dobczyce,małopolskie

527 375 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 979 000 zł150 m² 13 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Emmerson prezentuje segment mieszkalny, zlokalizowany, w centrum Krakowa, o powierzchni 149,50 m kw. Realizacja inwestycji Budynek w trakcie realizacji, wznoszony metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

670 000 zł125 m² 5 339,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 125,47 m2 (powierzchnia użytkowa 109,94 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 634 m2 (wymiary działki około 22 m x 29 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złota Podkowa

Kraków,małopolskie

985 000 zł66 m² 14 976,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje W spokojnej okolicy lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na os. Złota Podkowa , dzielnica Bronowice. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turystyczna

Dobczyce,małopolskie

561 085 zł47 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Starcza,śląskie

527 000 zł120 m² 4 391,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:591 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

580 000 zł38 m² 15 081 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne dwa pokoje o metrażu 37,67m zlokalizowane IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł47 m² 10 256 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem! os. Wichrowe Wzgórze, winogrady, poznań Na sprzedaż oferujemy przestronne, jasne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni ok. 47 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łubno

Łubno,pomorskie

230 000 zł5 100 m² 45,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka W miejscowości łubno gmina wiskitki opis: przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w urokliwej części powiatu Żyrardowskiego w zacisznej jej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 590 000 zł155 m² 10 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stroma

Olecko,warmińsko-mazurskie

299 000 zł41 m² 7 362,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 40,61 m2, 2 pokoje, winda! Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,61 m2 położone na drugim piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej " Centrum Apartamenty".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podkowińskiego

Opole,opolskie

585 000 zł56 m² 10 444,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Expander prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości o powierzchni 56,01 m , położonej w jednej z najbardziej spokojnych dzielnic Opola - Czarnowąsach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Rzeszów,podkarpackie

710 000 zł58 m² 11 774,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,9 m (powierzchnia całkowita 85,9 m wraz z garażem i komórką lokatorską),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

273 000 zł29 m² 9 413,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Widok osiedle Widok. Nieruchomość mieści się na trzecim piętrze, czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 29m2 i składa się - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kleszczyn,kujawsko-pomorskie

619 000 zł140 m² 4 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom jednorodzinny wybudowany w 1965 roku, położony w urokliwej i spokojnej miejscowości Kleszczyn na Pojezierzu Dobrzyńskim, w okolicy jezior:.