dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bony

Gliwice,śląskie

679 000 zł105 m² 6 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięknego mieszkania usytuowanego w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Królowej Bony w Gliwicach. Aby uzyskać szczegóły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

569 000 zł61 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia odbiór na zaraz! Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bądź pierwszy, poczuj zapach nowego wnętrza. To nie jest kolejne mieszkanie po remoncie, to zupełnie nowe, pachnące wnętrze, w którym nikt jeszcze nie mieszkał. Wykończone od podstaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

1 299 000 zł260 m² 4 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Dom na sprzedaż Oborniki Śląskie, będzie to świetny wybór pod gotowy biznes (przychodnia), pod inwestycje na wynajem, oraz dla rodziny z dziećmi. Charakterystyka nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

634 272 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na sierpień 2025 rok! Bud 2 = 2 mieszkania gotowe na sierpień 2025 rok. Bud 3 = 18 mieszkań gotowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Babia Wieś

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł66 m² 7 521 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m , mieszczące się przy ul. Babia Wieś. Lokal znajduje się na drugim piętrze w pięknie wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

597 000 zł26 m² 23 112,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka w legendarnym miejscu Gdańska, na dawnym terenie Stoczni Gdańskiej. Doskonała do celów inwestycyjnych lub jako pierwsze mieszkanie na start. 1 pokój z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siewierz

Siewierz,śląskie

99 900 zł967 m² 103,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złocieniowa

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł80 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane na 3. piętrze w spokojnej i świetnie skomunikowanej dzielnicy Kraków - Złocień. Lokal jest jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

390 000 zł48 m² 8 057,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strzelecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 090 000 zł104 m² 10 450,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim , usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca przy ul. Strzeleckiej 55 w Bydgoszczy (dzielnica Górzyskowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

290 290 zł26 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! 135 mieszkań na I/II kwartał 2027 rok Wszystkie możliwe metraże mieszkań! - zapytaj o mieszkania z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł28 m² 15 536,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest z podpisaną umową najmu, 2400 brutto na rok. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

294 000 zł50 m² 5 880 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta - dzielnica Stare Miasto, ul. Nadrzeczna, w Częstochowie - możliwość wprowadzenia od zaraz! Mieszkanie: - powierzchnia: 50 m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł62 m² 10 928,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,13 m , zlokalizowanego przy ul. Łączności, w bliskim sąsiedztwie placu Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jabłonna,mazowieckie

609 000 zł65 m² 9 369,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie trzypokojowe dwustronne, widna kuchnia, osobno łazienka i wc. Układ pomieszczeń wschód - zachód. Lokal mieszkalny, do odświeżenia. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł53 m² 15 735,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w ośmiopiętrowym apartamantowym budyku z 2010 r. z duża loggią, zlokalizowany nad rzeką w centrum Wrocławia. Cena: 839 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Złota

Łódź,łódzkie

169 000 zł23 m² 7 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie położone w ścisłym centrum Łodzi, przy ulicy Złotej. Lokalizacja ta zapewnia komfort codziennego życia oraz doskonałą komunikację z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Porzeczkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

Oferta z klauzulą wyłączności. Na sprzedaż dom do generalnego remontu (rozbiórki) na osiedlu Bielany (działa św.Józefa) przy ul.Porzeczkowej w Toruniu. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zwardoń

Zwardoń,śląskie

780 000 zł441 m² 1 769,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wypoczynkowego w miejscowości Zwardoń , gmina Rajcza ,powiat żywiecki. Zwardoń leży przy granicy polsko-słowackiej , znajduje się tutaj przejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 000 zł61 m² 5 759,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Jeśli chcesz uciec od zgiełku miasta, zaproponuję Ci mieszkanie na parterze w Cieplicach które urzeka zielonym otoczeniem. Mieszkanie położone w ładnym, ocieplonym budynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dąbrówka Nowa

Dąbrówka Nowa,kujawsko-pomorskie

311 000 zł3 100 m² 100,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra oferta! Do sprzedaży bardzo ładna duża działka budowlana w miejscowości Dąbrówka Nowa w gminie Sicienko o powierzchni ok 3100m2 położona w malowniczym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Północna

Głogów,dolnośląskie

490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowy biznes I nowy dom W jednym! zamieszkaj I zarabiaj od zaraz! Prezentujemy Państwu absolutny ewenement na rynku - jedyną taką nieruchomość na sprzedaż! To oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

506 484 zł32 m² 15 744 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł56 m² 12 576,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Partynice/3pok./balkon/garaż/dwupoziomowe/schowek/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 55,66 m na Wysokiej. Nieruchomość z 2016 roku znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

311 948 zł52 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł42 m² 14 834 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż przestronne 2 niezależne pokoje z osobną kuchnią! Mieszkanie: * 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój o łącznej powierzchni 42,47 m2 * ul. Dworska, gdańsk Brzeżno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł64 m² 13 234,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej Wyjątkowy apartament gotowy do zamieszkania, z dużym tarasem o powierzchni ponad 17m2 w wielokrotnie nagradzanym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarocka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem ul. Jarocka, olsztyn Z przyjemnością prezentujemy komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

507 995 zł58 m² 8 758,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowa cena! 507995pln**** nie zwlekaj umów prezentację już teraz*** Nowoczesne 3 pokoje po generalnym remoncie Polkowice, ul. Skalników Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 58 m w Polkowicach, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świętojańska

Pisz,warmińsko-mazurskie

850 000 zł280 m² 3 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom jednorodzinny sprzedam. Bardzo blisko do jeziora i rzeki. blisko do lasu. bisko do centrum miasta. za dzialka teren zielony (bez prawa do zabudowy- dawne pastwiska- teren chroniony ptactwa) Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania z szybkim dojazdem do Poznania? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Powierzchnia użytkowa: 45,25m2 Powierzchnia przynależna: 3,75m2 Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

685 000 zł240 m² 2 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:432 m²

Oferta na wyłączność 685 000 zł Lokalizacja: tarnów, ul. Kasprzyków - Powierzchnia domu: 240 m - Powierzchnia działki: 432 m (działka ogrodzona) - Dom z lat 90-tych - Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tumska

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł59 m² 13 166,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w pięknie odrestaurowanej kamienicy na Warszawskich Włochach Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czeska

Warszawa,mazowieckie

6 700 000 zł218 m² 30 787,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2016

Unikalny Apartament z Ogrodem na Saskiej Kępie - 217 m Przedstawiamy wyjątkową ofertę dwupoziomowego apartamentu w sercu jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

945 000 zł130 m² 7 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:918 m²

Wyjątkowa oferta domu na sprzedaż w super cenie i lokalizacji! Dom wolnostojący, znajdujący się w popularnej, północnej dzielnicy Szczecina jaką jest Warszewo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł51 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Aluzyjnej 23e. Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, składa się z salonu, sypialni, kuchni, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

2 999 000 zł215 m² 13 948,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Józefów | dom wolnostojący | ogród zimowy | prestiżowa lokalizacja Piękny dom wolnostojący, wybudowany w 2010 roku (po generalnym remoncie w 2024 r.) Reprezentacyjny budynek z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

829 000 zł91 m² 9 109,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Zakup od dewelopera - bez podatku pcc i prowizji - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domów o powierzchni 91m2, położonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

490 000 zł55 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kredyt na 100% Mieszkanie bez wkładu własnego, czyli w ramach rodzinnego kredytu mieszkaniowego Sprzedam funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe (54,88m2) z balkonem, zlokalizowane przy ulicy.