dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

8 890 000 zł3 500 m² 2 540 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 512 m²

Do sprzedaży hala produkcyjna o powierzchni ok. 3500m2 Działka we własności o powierzchni 4512m2 z możliwością zakupu większej powierzchni terenu do 1 ha Konstrukcja murowana 2 suwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Góreckiego

Katowice,śląskie

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament premium z widokiem na panoramę Katowic - Pierwsza Dzielnica, pierwsza Linia Cena: 1 400 000 zł (dodatkowo: garaż 80 000 pln, komórka 20 000 pln)| Powierzchnia: 79,33 m | Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

459 000 zł48 m² 9 536,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Płatność rozłożona na kilka rat, dogodna forma dla Kupującego. Mieszkanie trzypokojowe. Przestronny, narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł53 m² 10 486,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku- bródno. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1975 r. Osiedle ciche i spokojne z dużą ilością zieleni. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Siercza,małopolskie

1 739 000 zł6 493 m² 267,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość o pow. 6493 m położona w Siercza Gmina Wieliczka. Pum ok. 1890 m . Działka znajduje się na terenach zabudowy jednorodzinnej 88mn.1 Została sporządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

551 719 zł34 m² 16 015,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Duża Góra w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa: 34,45 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeczyca

Rzeczyca,lubelskie

1 150 000 zł244 m² 4 713,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż piękny dom w miejscowości Rzeczyca! Odległość do najbliższych miast: międzyrzec Podlaski - 1.5 km (3 minuty) Radzyń Podlaski - 21.2 km (28 minut) Biała Podlaska - 25.7 km (25 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

795 000 zł94 m² 8 457,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Marzysz o własnym, nadmorskim azylu? A może myślisz o inwestycji, która pozwoli uzyskać zwrot na poziomie 10% rocznie? Oto miejsce, które spełni Twoje oczekiwania! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

155 000 zł3 902 m² 39,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 3902 m2, położonej w Wodzisławiu Śląskim, w dzielnicy Jedłownik. Ponad 12 arów działki, stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Rozbarska

Chorzów,śląskie

690 000 zł84 m² 8 197,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** dwupoziomowe po generalnym remoncie ** kompletnie umeblowane ** 700 m od rezerwatu Żabie doły - perełki przyrodniczej Miasta Chorzów ** niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Działkowa

Radom,mazowieckie

279 000 zł121 m² 2 305,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:346 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w Radomiu, przy ul. Działkowej 24. Powierzchnia działki: 346m (składa się z dwóch działek) Budynek mieszkalny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł99 m² 13 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam parterowy dom w zabudowie szeregowej, położony w okolicach Wrocław - Jagodno, iwiny komfortowy funkcjonalny z dużym potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leśna

Hel,pomorskie

1 385 000 zł70 m² 19 740,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament Z widokiem na morze ostatni dostępny W inwestycji! Z przyjemnością prezentujemy ostatni dostępny apartament w prestiżowej inwestycji Kaszubska Bryza III,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł32 m² 14 123,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Miejski start-pack: balkon, winda, słońce i zero dojazdowych dramatów Szukasz mieszkania, w którym życie miejskie jest podane na tacy, a codzienność staje się trochę prostsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł55 m² 13 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry Polecam komfortowe mieszkanie znajdujące się we Wrocławiu przy ul. Wojaczka. Atuty lokalizacji: - spacerem kilka minut do Lasu Sołtysowickiego - szkoła podstawowa ok 100m - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł38 m² 17 078,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa / śródmieście / Muranów Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 38 metrów posadowione w budynku w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

676 000 zł34 m² 19 668,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W naszej ofercie mamy ponad 100 lokali w tej inwestycji - zadzwoń i zapytaj o dostępność! Zapraszam do zapoznania się z apartamentem inwestycyjnym na Warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

590 000 zł53 m² 11 153,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w centrum Legionowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

419 000 zł47 m² 8 991,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie , zaledwie niecały kilometr od morza! Lokalizacja: blisko centrum, w otoczeniu pełnym udogodnień liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, aquapark, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

560 283 zł66 m² 8 476,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 2 piętrze w nowym budynku o podwyższonym standardzie. Mieszkanie posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł56 m² 10 270,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wielka afera krasnali nad siedmioma rzekami Wrocławia. Krasnale zaczynają Remont! Za siedmioma rzekami Odrą, oławą, ślęzą, bystrzycą, widawą, dobrą i Zieloną w mieście, gdzie mosty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

349 000 zł47 m² 7 359,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Kopernika w Stargardzie. Powierzchnia nieruchomości wynosi 47,42 m2 i składają się na nią: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko W the estate warsaw Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m zlokalizowane na parterze 4-piętrowego budynku przy ul. Doryckiej w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł47 m² 13 377,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

47 m 3 pokoje centrum Wrocławia po generalnym remoncie 400 m od Rynku, 200 m od Dworca pkp Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

718 000 zł72 m² 9 972,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

### Nowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku - Osiedle Pastelowe - gotowe do odbioru! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 71,88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł57 m² 13 919,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje 57,4 m Grochowska Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,4 m , zlokalizowane przy ul. Grochowskiej 56 w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł50 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkania do remontu, które mają w sobie coś wyjątkowego - spokój przedwojennej zabudowy, solidność dawnych lat i funkcjonalność, którą trudno dziś znaleźć. Takie właśnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

1 199 900 zł156 m² 7 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przedsprzedaż ; Parterowy Dom Wolnostojący z Basenem w Malowniczej i Zielonej Okolicy Leśnej. Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego domu parterowego o pow. ok. 156.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaworzno,śląskie

879 000 zł220 m² 3 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:957 m²

Na sprzedaż dom dwupiętrowy na pięknej zagospodarowanej działce w miejscowości Jaworzno dzielnica Jeleń. Lokalizacja: jaworzno, dzielnica Jeleń Powierzchnia domu: 220 m plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ostróda,warmińsko-mazurskie

896 940 zł91 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w biurze nieruchomości M2 Olsztyn mamy przyjemność zaprezentować przestronne dwu pozimowe mieszkanie położone w Ostródzie przy ul. Jana Sobieskiego. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczowa

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

328 438 zł30 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Słoneczna Polana to nowoczesne i prestiżowe mieszkania w wyjątkowej lokalizacji - w samym sercu Gór Stołowych w Kudowie-Zdroju. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne by cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferta tylko w poter Nieruchomości. Nowoczesny bliźniak w Ślęzie - gotowy do zamieszkania, tuż obok Zamku Topacz, tylko 3 km do granicy Wrocławia Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lgota Wielka

Lgota Wielka,łódzkie

58 900 zł705 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.