dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 384 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 384 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - prosperujący obiekt pensjonatowy z ugruntowaną pozycją na rynku, zlokalizowany w malowniczym Karpaczu, na Osiedlu Skalnym. To doskonała inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olszowa

Halinów,mazowieckie

999 000 zł199 m² 5 020,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży segment o powierzchni 200 m2 (użytkowa 172) w Halinowie. Gotowe do odbioru. W skład nieruchomości wchodzą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

269 000 zł36 m² 7 566,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,55 m 2 w Pile. II piętro. Balkon. Piwnica. Nowa zabudowa kuchenna. Mieszkanie w 2018 roku przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dobra

Katowice,śląskie

499 000 zł54 m² 9 280,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja nowa niższa cena 499.000 zł! ul. Dobra 1 - doskonała lokalizacja Czteropokojowe, umeblowane mieszkanie z Ogródkiem Mieszkanie w bardzo dobrym stanie - nie wymaga wkładu finansowego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Skawina,małopolskie

333 000 zł36 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie do remontu posadowione na 2 piętrze blisko centrum Skawiny na ul. Kopernika Mieszkanie składa sie z dwóch pokoi ,jasnej kuchni ,łazienki , przedpokoju i dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

667 592 zł46 m² 14 611,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na parterze, posiada 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 799 900 zł195 m² 9 230,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 215 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 150,98 m , położony w cichej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy ścianie lasu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modra

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu całorocznego na działce rod w Gdańsku Olszynce! atuty wybudowany w 2025 roku tylko 4 min do centrum Gdańska 2 sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szerokie

Szerokie,lubelskie

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Uwaga Jeden został już sprzedany. Inwestycja składa się z dwóch domów Mam do zaoferownia 6 pokojową Willę premium o całkowitej powierzchni 240 m zlokalizowaną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Wilków

Nowy Wilków,mazowieckie

155 520 zł1 296 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana, leoncin, uzbrojona, droga gminna Cena: 155520 zł Cena za m2=120 zł Działka w Nowym Wilkowie k. Leoncina. Powierzchnia 1296 m2. Wymiary 20m X ok.60m. Prąd przyłączony. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł100 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu na sprzedaż przepiękny dwupoziomowy apartament w Warszawie, przy ul. Białołęckiej o powierzchni 100m2. ( i poziom to- 54m2, II poziom poddasze- 46m2). Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

493 609 zł50 m² 9 889,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów nie współpracujemy Z pośrednikami Ostatnie mieszkanie w gotowym budynku, wyprzedaż apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

143 000 zł41 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu mieszkanie w centrum Siemianowic Śląskich do własnej aranżacji. Dobra lokalizacja to niezaprzeczalny atut tej oferty. Własne pomysły do aranżacji lokalu jak najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

550 000 zł49 m² 11 153,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jastrzębia Góra 3-pokojowe mieszkanie z antresolą i balkonem - Bałtycka Oaza. Mieszkanie - przestrzeń do własnej aranżacji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Bałtycka Oaza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

699 000 zł60 m² 11 644,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie Z piwnicą W cenie! lokalizacja: nieruchomość położona na Os. Bohaterów Września (dzielnica Mistrzejowice). Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kalisz,wielkopolskie

299 000 zł34 m² 8 717 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Do kupna mieszkanie lub inwestycję na Wyszyńskiego Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż przy Osiedlu Dobrzec Świetna lokalizacja z możliwościami rozrywkowo usługowymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 500 000 zł1 010 m² 1 485,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości: działka budowlana z niezagrożonym i najpiękniejszym widokiem na całą Panoramę Tatr oraz Zakopane. Koncepcja zabudowy terenu: 2 budynki mieszkalne (I budynek ok. 122 m 2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

2 000 000 zł902 m² 2 217,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż kompleks trzech nieruchomości gruntowych zabudowanym budynkiem biurowym o łącznej powierzchni 900m2 stanowiącą funkcjonalną całość położoną w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasterska

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na Szczecin osiedle Ks. Pomorskich Oferujemy funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

959 900 zł154 m² 6 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 155m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

793 684 zł86 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w unikalnej inwestycji, otoczonej zielenią i zapewniającej ciszę oraz komfort. Bez podatku pcc! Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osiedle nad Stawem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 870 000 zł164 m² 11 402,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom w Mierzynie sprzedaż lub zamiana na mieszkanie 3-pokojowe. Osiedle zamknięte | 163 m | działka 680 m | 6 pokoi | garaż | rekuperacja | wysoki standard Na zamkniętym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

435 203 zł35 m² 12 470 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowy apartament W sercu zielonej góry Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu położonego na pierwszym piętrze w nowo powstającym elitarnym budynku Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jaroszowa Wola

Jaroszowa Wola,mazowieckie

155 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania pozostała ostatnia działka w tej cenie! Doskonała oferta pod inwestycję! Teren z sosenkami o powierzchni 1000 m.kw. w miejscowości Jaroszowa Wola. Oddalony zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Środa Śląska,dolnośląskie

1 690 000 zł543 m² 3 112,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Idealna dla inwestora! W centrum miasta! gotowy projekt I pozwolenie! Na sprzedaż działka budowlana w centrum Środy Śląskiej przy ulicy Kościuszki o powierzchni 543 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł70 m² 13 837,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Bulwar Ikara, wrocław Lokalizacja: bulwar Ikara, wrocław Cena: 970 000 zł Powierzchnia: 70,1 m Piętro: 1 z 6 (winda) Układ mieszkania 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

770 000 zł59 m² 13 050,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie generalnym otoczone zielenią z łatwym dostępem do mpk Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na ul. Fatimskiej o powierzchni 59m2 składające się z: w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

715 000 zł30 m² 23 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie, kawalerka 30 m2 w prestiżowym Osiedlu Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz. Wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 30 m2, zlokalizowane na 2. piętrze 6-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 390 000 zł143 m² 9 718,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:968 m²

Do sprzedaży skrajny lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym o zabudowie bliźniaczej w Ożarowie Mazowieckim. Powierzchnia użytkowa 143,02 m2 oraz ogródek 124m2 Adres: parkowa 2g Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Urocze

Kraków,małopolskie

540 000 zł31 m² 17 419,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy mieszkanie dwupokojowe w rejonie Starej Huty w osiedlu Uroczym. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka z toaletą oraz korytarz - do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piskórka

Piskórka,mazowieckie

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy niezmierną przyjemność Państwa zaprosić do sprzedaży kompleksu kilkudziesięciu działek w uroczej miejscowości Piskórka. Działki zaczynają się od głównej drogi asfaltowej, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szuwarowa

Kraków,małopolskie

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokoje do wejścia z parkingiem! Park Zakrzówek! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Szuwarowej w sąsiedztwie Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł48 m² 15 520,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w sercu warszawskiego Mokotowa, zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra Wierzbno oraz ok. 1 km od sgh.