dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 389 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Drzewce

Drzewce,kujawsko-pomorskie

1 693 000 zł8 465 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 8465 m2. Działka ma wydane warunki zabudowy z dnia 24.09.2024 roku na 8 domów jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł50 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim na 1 piętrze o powierzchni 49,83 m2 w nowopowstałym osiedlu przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Dzięki świetnej infrastrukturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajska

Warszawa,mazowieckie

133 351 650 zł65 m² 2 047 470 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,13 m w nowoczesnej inwestycji przy ul. Mikołajskiej 51 53 w Warszawie (stare Włochy). Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Młyńska

Rokocin,pomorskie

549 000 zł92 m² 5 967,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom bliźniak - Rokocin, wysoki standard! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 92 m , wybudowany w 2024 roku, położony na działce 500 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

306 800 zł26 m² 11 984,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę z balkonem w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

344 900 zł46 m² 7 465,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 pokojowe, oddzielna widna kuchnia, piwnica, miejsca parkingowe pod blokiem (karta parkingowa do uzyskania w administracji osiedla)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

7 450 000 zł125 m² 59 552,40 zł/m²

 

Piętro:18/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atuty Niepowtarzalny, jedyny na rynku apartament o powierzchni 125,1 m2 położony na 18 piętrze prestiżowego wieżowca See Towers- najbardziej rozpoznawalnej inwestycji mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Baczyńskiego

Żary,lubuskie

329 000 zł51 m² 6 457,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w odremontowanej i zadbanej kamienicy z ogródkiem w Żarach przy ulicy Baczyńskiego. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana. W pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

469 000 zł26 m² 18 038,50 zł/m²

 

Piętro:6/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta od właściciela - proszę o kontakt chętnych do zakupu Luksusowe mieszkanie 27 m z balkonem Global Apartments, katowice, ul. Zabrska 15 Do sprzedaży nowoczesne, świeżo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

581 000 zł184 m² 3 149,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:332 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną numer 102/31, obr. 3-13-22 o powierzchni 332 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

727 767 zł65 m² 11 196,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Węgierska

Kraków,małopolskie

659 000 zł28 m² 23 535,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję mieszkanie typu studio zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnicy Stare Podgórze. Dokładna lokalizacja: ul. Węgierska. Mieszkanie ma metraż 28 m2 plus dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Przypki

Przypki,mazowieckie

609 000 zł2 436 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 2436 mkw. położona we wsi Przypki. Lokalizacja na terenie zadrzewionym o luźnej, niskiej zabudowie gwarantuje spokój. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Sopot,pomorskie

849 000 zł53 m² 16 019 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Kamienny Potok w Sopocie to dzielnica położona nieopodal plaży, otoczona drzewami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, idealna dla osób ceniących kameralność, jednocześnie pozostając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

44 900 zł511 m² 87,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żużlowa

Rybnik,śląskie

699 000 zł214 m² 3 268,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko w naszym biurze. Przestronny dom w atrakcyjnej lokalizacji - idealny dla rodziny* Brak możliwości kredytowania* Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł42 m² 20 028,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | Jana Kazimierza | Wola - funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 42,44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lutyńska

Wróblowice,dolnośląskie

1 150 000 zł165 m² 6 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:858 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiam państwu dom wolnostojący jednorodzinny,dwumieszkaniowy z pięknym zadbanym ogrodem pełnym róż oraz dużym tarasem z tyłu domu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Zagrodno

Zagrodno,dolnośląskie

120 000 zł1 597 m² 75,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 16 arów znajdującą się w Zagrodnie koło Złotoryi przy głównej drodze przebiegającej na trasie Złotoryja - Bolesławiec. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł75 m² 5 683,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze z użytkowym poddaszem w nowej inwestycji w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej ( blisko Tyczyna) - przedsprzedaż. Największym atutem inwestycji jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kowalowce

Kowalowce,podlaskie

114 000 zł1 280 m² 89,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Przedstawiamy atrakcyjną działkę z możliwością uzyskania Warunków Zabudowy, położoną we wsi Kowalowce, między Białymstokiem a Zabłudowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Jeszkowice,dolnośląskie

349 000 zł2 100 m² 166,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Jeszkowice, położonej w bliskim sąsiedztwie Jelcza-Laskowic oraz Oławy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem, usytuowane na 2. piętrze 4-piętrowego bloku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 289 000 zł218 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Dom nowoczesny, parterowy, bez barier, z podwójnym garażem I Z dodatkowym mieszkaniem. Piękny i funkcjonalny dom w Józefowie, który oferuje mnóstwo możliwości: - do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

195 000 zł1 014 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż doskonale zlokalizowana działka budowlana, położona w Pniewie, wśród domków jednorodzinnych. Grunt prostokątny, o powierzchni 1014 m2., objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

509 000 zł47 m² 10 829,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferta W przygotowaniu - jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń i umów się zanim inni zobaczą tą ofertę. W naszej ofercie mieszkanie w świetnie zlokalizowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowskiego

Rybnik,śląskie

479 000 zł195 m² 2 456,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Dom z potencjałem w spokojnej części Rybnika ul. Porucznika Ogrodowskiego. Solidny dom do własnej aranżacji z piwnicą i garażem Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

719 000 zł54 m² 13 207,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w wysokim standardzie, które łączy nowoczesne rozwiązania z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Grunwaldzka

Krzeszowice,małopolskie

110 000 zł1 379 m² 79,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest usługowa działka U6 w Krzeszowicach, usytuowana w cichej i spokojnej okolicy. Działka graniczy tylko z jednym domem. Nieruchomość o powierzchni 13,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

200 000 zł51 m² 3 921,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - os. Pionierów, jastrzębie-Zdrój. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 51 m , usytuowanego na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

421 325 zł40 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania 2 pokojowe - kilka sztuk ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10700zł/m2! Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

655 606 zł44 m² 15 047,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, ul. Posag 7 Panien Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Cena: 655 605,86 pln Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 497 000 zł239 m² 10 447,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego dwulokalowego, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina - na osiedlu Głębokim w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

404 073 zł42 m² 9 690 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym + sypialnia , usytuowane na 1wszym piętrze w nowoczesnym Apartamentowcu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

422 000 zł35 m² 12 057,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - gotowy lokal usługowy na start Twojego biznesu! Szukasz idealnej przestrzeni na rozwój własnej działalności? Zatrzymaj się na chwilę - ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słupsk,pomorskie

399 000 zł60 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 60,5 m + balkon 10 m - os. Niepodległości, 0% prowizji Oferujemy przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60,5 m zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

399 999 zł30 m² 13 337,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam na prezentację w czwartek 27/11 pomiędzy 16.30-18.00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: powstańców śląskich 8/ Bemowo 2 pokoje/ piwnica Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł61 m² 12 279 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2019 roku, położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, ukrainian and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Katowice,śląskie

749 000 zł83 m² 9 051,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Katowic przy ulicy Reymonta - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 82,75 mkw, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Gliwice,śląskie

735 000 zł80 m² 9 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż prywatna bez prowizji od kupującego. Możliwa zamiana na inną nieruchomość Do sprzedaży oferujemy pięknie wykończone przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łodygowice,śląskie

1 080 000 zł154 m² 7 012,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zamieszkaj za 3 miesiące w domu wykończonym zgodnie z twoim gustem i Twoimi wymaganiami. Możesz wybrać jeden z czterech domów, które właśnie są wykańczane. Dom będzie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij