dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

** ** ** Piękna okolica, raj dla wędkarzy i grzybiarzy ** Oferta tylko w biurze knc city Lublin ul. Krótka 4. Nowy orzechów gm. Sosnowica - polecam do zakupu atrakcyjny domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł994 m² 145,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę położoną w sąsiedztwie lasu w dzielnicy Zielonej Góry - Zawada, w niezwykle malowniczej okolicy. Znajduje się tu przystanek autobusów mzk, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 500 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż cztery sąsiadujące ze sobą działki położone w miejscowości Mokre, gm. Zamość, w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Zamość. To propozycja dla osób, które chcą wybudować dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 152 000 zł156 m² 7 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam, połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 156m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce 550m2, ogrodzony, garaż w bryle budynku. Rozkład domu: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł806 m² 35,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 806 m w Korbielowie w otoczeniu lasu Szukasz wyjątkowego miejsca, które może stać się Twoją oazą spokoju lub doskonałą lokatą kapitału? Ta działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł698 m² 5 945,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Do sprzedaży duży piętrowy niepodpiwniczony dom z ogromnym potencjałem. W bryle budynku zlokalizowany duży garaż o powierzchni 142 m2 i wysokości 3,1 m, który pomieści kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom szeregowy | Grodzisk Mazowiecki | wysoki standard | 150 m potencjału Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł63,50 m² 11 165,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Krzyżanowskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł171,06 m² 4 238,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:811 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 128 m położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 811 m zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł7 155 m² 21,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch działek położonych na południowym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dawny kiosk spożywczy przy ul. Kościuszki 29a w Sulęcinie na przeciwko Sądu. Działka o pow. 113 m2 zabudowana kioskiem spożywczym o pow. 50m2. Możliwość budowy większego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

434 999 zł31 m² 14 032,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok Sky tower/gajowicka/piwnica/balkon Loggia! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 826 zł41,46 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej w Pile, na osiedlu Lotników II, przy ul. Kołobrzeskiej 10. Mieszkanie o powierzchni 41,46 m obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

859 500 zł57,30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1966

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,3 m zlokalizowane na Dolnym Mokotowie. Lokal przeszedł generalny remont w 2020 roku. W 2023 wymieniono lodówkę i mikrofalówkę.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł150 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowo wybudowanego domu jednorodzinnego, zaprojektowanego na bazie projektu Miś , w funkcjonalnej wersji z użytkowym poddaszem - koniaczów.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 400 m² 113,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Bardzo ładna działka wśród nowo powstających domów jednorodzinnych o pow ok 1400m2 w miejscowości dobromierz otoczonej lasami w gminie Nowa Wieś Wielka Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł3 749 m² 294,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena promocja Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o powierzchni 3749 m2 usytuowana w otoczeniu lasu i luksusowych rezydencji na prestiżowym Osiedlu Redykajny w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 028 zł68,52 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 3. piętrze z panoramicznym widokiem na rzekę Motławę. Inwestycja klasy premium: prywatna siłownia z sauną, parking podziemny z systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł144,82 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 276 600 zł10 922 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę magazynowo - produkcyjną oraz zabudowę usługową! Teren administracyjnie położony w Bieruniu w okolicy fabryki Fiata. - idealny pod budowę hali na własne potrzeby lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł224 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom 224 m | 6 pokoi | Duży ogród | Widawa Wrocław Przedstawiam Państwu atrakcyjny dom przy ul. Sułowskiej, w położonej na północy Wrocławia dzielnicy Widawa. Bardzo dobra propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 403 m² 241,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność Państwu zaprezentować działkę w podkrakowskiej Rudawie w Gminie Zabierzów. W obecnym mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł320 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferuję do sprzedania dom piętrowy, wolnostojący usadowiony na działce 650m2 w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Bałuty, na Os. Pojezierska. Dom o powierzchni całkowitej 320m2.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł23,77 m² 10 938,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Umeblowana kawalerka, w estetycznym budynku po generalnej rewitalizacji w 2017 roku, budynek z 1923 roku przebudowany na nowoczesny blok, teren ogrodzony z parkingiem (ograniczona liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł86,92 m² 7 696,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowy dom! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc duży dom skrajny Z ogrodem 83m2- garaż / fotowoltaika / rekuperacja/ ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 m² 14 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania w zrewitalizowanej, zabytkowej kamienicy z 1938 roku. To połączenie historycznego ducha.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł300 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość Budynek mieszkalno-usługowy ok. 300m2 położony na działce usługowej o powierzchni 3161m2. Nieruchomość usytuowana w strategicznej lokalizacji, idealna pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44 m² 13 386,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jeśli szukasz mieszkania, do którego można wejść i urządzić je po swojemu bez konieczności wykonywania najtrudniejszych prac remontowych- ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł250 m² 1 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

| na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 124,50 m2 (pow. całkowitej ok. 250 m2) , zlokalizowany na działce o powierzchni 910 m2 w Łopusznie, pow. kielecki. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 380 000 zł16 800 m² 201,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest grunt inwestycyjny o powierzchni 1,68 ha usytuowany przy ulicy Bohaterów Warszawy w Nowogardzie. Przeznaczenie terenu: tereny budowy usługowej oraz mieszkalnej: 1) Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Ryglice

Ryglice,małopolskie

260 000 zł110 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom jak u babci Ryglice 110 m | 5,5 ara | 260 000 zł Wyobraź sobie zapach drewna, ciepło pieca, trzask palących się polan i ciszę, w której słychać jedynie śpiew ptaków Ten.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł106 m² 22 547,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Hlonda, na osiedlu Ostoja Wilanów. Nieruchomość wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł43,08 m² 6 267,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43,08 m na sprzedaż 2 pokoje + oddzielna kuchnia ul. 3-go Maja 21 , Bielsk Podlaski Powierzchnia: 43,08 m Liczba pokoi: 2 pokoje Oddzielna kuchnia z oknem Piętro: i Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 102 000 zł282 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 420 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

CO sprzedajemy? Działkę budowlaną o powierzchni 1420 m . Gdzie znajduje się działka? W środku miejscowości Białołęka, woj. dolnośląskie, powiat głogowski, gmina Pęcław.

Szczegóły ogłoszenia

612 300 zł2 041 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz działki pod budowę wymarzonego domu z dużym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 2041 m . Nieruchomość objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 096 m² 90,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość z drzewami i widokiem na wodę! Działka pod zabudowę nad jeziorem na obrzeżach miasta w Sułkowie, 6 km od miasta. Grunt o pow. 2096 m2, przyległy do linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł49 m² 22 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy z 1930 roku, po kapitalnym remoncie, oferuje wysokiej jakości wykończenie i komfortowe warunki mieszkania. Kluczowe cechy- 49 m , 2 pokoje - Parter.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł67 m² 12 238,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia: od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł73 m² 10 957,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Pragniemy zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 1. piętrze zadbanego, 4-piętrowego budynku zlokalizowanego przy ul. Bairda.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij