dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 389 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

757 458 zł45 m² 16 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić wyjątkowy lokal ,u38 biurowo-usługowy o powierzchni 44,82 m , zlokalizowany na II piętrze prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

84 900 zł697 m² 121,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

709 000 zł39 m² 18 212,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie dwupokojowe do generalnego remontu w świetnej lokalizacji - Stare Miasto, przedmieście Warszawskie, kraków Na sprzedaż oferuję funkcjonalny mieszkanie o powierzchni 38,93 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Michalów,lubelskie

329 000 zł10 391 m² 31,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dobrze utrzymane siedlisko z dużą działką na malowniczym Roztoczu idealne miejsce dla miłośników natury! Michalów, gmina Sułów oferta na wyłączność bez prowizji Kupując tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 968 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne już od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Turek,wielkopolskie

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, budowany z cegły około lat 70-tych na ogrodzonej ponad 5-arowej działce w mieście Turek przy ul Chopina. Blisko basen , szkoły, centrum handlowe, sklepy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

580 000 zł39 m² 14 720,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - nowoczesny lokal w prestiżowym apartamentowcu, usytuowanym w ekskluzywnej lokalizacji tuż przy luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

714 000 zł52 m² 13 699,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Gdyni w stanie deweloperskim, które znajduje się na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku. Nieruchomość o powierzchni 52,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

536 000 zł73 m² 7 382,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 72,6 m2 położone na 4. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy ul. Świtycz-Widackiej na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł45 m² 13 854,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne, doskonale utrzymane 2 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim budynku z 2012 roku, znajdujące się na zamkniętym osiedlu z ochroną. Komfort mieszkańców podnosi doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł47 m² 15 074,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na pograniczu Ochoty i Włoch 47,1 m , idealne do zamieszkania lub inwestycji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

490 000 zł34 m² 14 557 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament 33,66 m2, 2 pokoje, blisko morza I strefy uzdrowiskowej! Przedstawiamy apartament do wykończenia, którego głównym atutem jest bardzo dobra lokalizacja. Opis lokalizacji: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jana III Sobieskiego

Częstochowa,śląskie

254 000 zł38 m² 6 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie typu M2 o powierzchni 38m , usytuowane na II piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły w dzielnicy Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

956 956 zł56 m² 16 988,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Podstawowe informacje : Kameralny blok, zielona i spokojna okolica - brzmi kusząco? Zapraszam do zapoznania się z urokliwym mieszkaniem na Warszawskim Wilanowie, zawady. 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bienia

Częstochowa,śląskie

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

***** rezerwacja ***** Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje, 65mkw, z potencjałem w dzielnicy Błeszno. 3-pokojowe mieszkanie na otoczonym zielenią osiedlu Błeszno przy ul. Bienia. Mieszkanie ma 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lompy

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

649 000 zł667 m² 973,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 540 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dworek Witczakówka Jastrzębie-Zdrój 667 m 3 kondygnacje + poddasze 2540 m działki sąsiedztwo parku pełne media Zamieszkaj lub zainwestuj w miejscu z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Storczyków

Katowice,śląskie

1 069 000 zł170 m² 6 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oddany do użytkowania w 2024r dom z garażem w Katowicach - Podlesie ul. Storczyków w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji publicznej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 787,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ważne: ta nieruchomość sprzedawana jest w formule otwartego ofertowania. Podana cena to jedynie punkt wyjścia - to Ty decydujesz, ile jest dla Ciebie warta. Umów się na spotkanie, obejrzyj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

634 272 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na sierpień 2025 rok! Bud 2 = 2 mieszkania gotowe na sierpień 2025 rok. Bud 3 = 18 mieszkań gotowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kolonia Pliszczyn

Kolonia Pliszczyn,lubelskie

3 500 000 zł29 915 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oznaczona jako mn - Tereny zabudowy jednorodzinnej z dopuszczeniem usług. Nieruchomość w szybko rozwijającej się miejscowości Kolonia Pliszczyn gmina Wólka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

590 000 zł26 m² 22 306,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 26,45 m2, położony na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2024 roku. Nieruchomość gotowa do użytkowania od zaraz. To idealna propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sułków

Sułków,małopolskie

1 790 000 zł220 m² 8 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 715 m²

Dom z duszą, ogrodem pełnym zieleni i miejscem na rodzinne życie - Sułków Wyobraź sobie poranki z kawą w ogrodzie, gdzie śpiew ptaków zastępuje miejski zgiełk. Wieczory przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Komfort na koperniku! 2 pokoje Z klimatyzacją I garderobą | orbitalna Prezentujemy Państwu niezwykle komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

895 622 zł67 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe mieszkanie 2 -pokojowe z antresolą o pow. 26,03 m2 w bloku z windą w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakręt

Dębno,zachodniopomorskie

670 000 zł125 m² 5 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:301 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok 125m2, po kapitalnym remoncie wykonanym w oparciu o dbałość każdego szczegółu, posadowiony na przytulnej działce o powierzchni 301m2. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł73 m² 5 477,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atrium Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 72,87 mkw znajdującego się na 2 - piętrze 4-piętrowego bloku w ścisłym centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł57 m² 8 732,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja! Prezentujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,14m położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Dąbrówki w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sobieńczyce

Sobieńczyce,pomorskie

350 000 zł3 720 m² 94,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 156 o powierzchni 3720 m2 w miejscowości Sobieńczyce. Sobieńczyce - wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Kiełpin

Kiełpin,mazowieckie

890 000 zł145 m² 6 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu znajdującego się w malowniczej lokalizacji Kiełpinie. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł31 m² 17 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta Apartament położony jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł53 m² 6 442,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,63 m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Kaszubskiej, tuż obok Kaskady, w centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Głogów,dolnośląskie

799 900 zł200 m² 3 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom 200 m w Głogowie 5 sypialni, 3 łazienki, garaż, ogródek ul. Gnieźnieńska Twój nowy dom przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Wejherowo,pomorskie

860 000 zł91 m² 9 481,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestrzeń, komfort i kameralność - 3 - pokojowe ponad 90 metrowe mieszkanie z garażem w Wejherowie przy ul. Orzeszkowej! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Katowice,śląskie

458 262 zł36 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:9/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Dzień dobry, oferta ważna do Niedzieli. Jeżeli szukasz prestiżowego miejsca o rożnych metrażach zapraszam do kontaktu. Apartamenty prosto od Deweloperów bez prowizji! O Lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł27 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Luksusowy apartament na sprzedaż w centrum Warszawy Skwer Kard. Wyszyńskiego! Szukasz komfortowego i nowoczesnego mieszkania w sercu Warszawy? To idealna propozycja dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

319 000 zł59 m² 5 443,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne o powierzchni 58,60 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w przy ul. Piłsudskiego w Zawierciu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Chorzów,śląskie

300 000 zł46 m² 6 593,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Chorzowa przy ul. Wiosennej 14 - Idealna lokalizacja na Klimzowcu! Marzysz o własnym, nowoczesnym mieszkaniu, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kunic

Świdnica,dolnośląskie

244 000 zł36 m² 6 684,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat Nieruchomości poleca na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na popularnym i cenionym Osiedlu Młodych przy ul. Kunic w Świdnicy. Powierzchnia: 36,5 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Słonin,wielkopolskie

199 000 zł500 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z domkiem do zamieszkania okazja! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 500 m2. Cena sprzedaży wynosi 199,000 zł. Zabudowania na działce: budynek gospodarczo-magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł32 m² 19 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Mokotowie - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Racławicka 33, warszawa | 32 m | 1 pokój z oddzielną kuchnią Opis mieszkania: na sprzedaż.