dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł150 m² 3 313,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem - Oświęcim, zaborze Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 110 m , położony w spokojnej i zielonej części dzielnicy Zaborze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł130 m² 9 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ekskluzywny Dom w Bieszczadach z Dostępem do Rzeki Solinki Gotowy dom całoroczny (ok. 130 m) w sercu Bieszczadzkiego Parku Krajobrazowego. To unikalna okazja dla osób szukających azylu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł210 m² 2 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Na sprzedaż duży, dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 210 m2 , położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Dom po kapitalnym remoncie, został.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 762 m² 39,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jest to prawdziwa leśna polana, położona przy drodze gminnej prowadzącej na przełęcz Klekociny, w wyjątkowo malowniczej okolicy .Bezpośrednio przy szlakach turystyki pieszej i rowerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łoś,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

300 000 zł I Działka budowlana 1000 m2 I Łoś I gm. Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod dom jednorodzinny o powierzchni 1000 m2, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł200 m² 12 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyjątkowy, przepięknie urządzony dom 200 m2 na działce 536 m2 w Łomiankach Kiełpinie. Tylko 20 km do Centrum Warszawy. Malownicza, zielona i cicha okolica. Nowe domy w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł709 m² 4 499,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Narożna perełka inwestycyjna Poznań, dzielnica Starołęka Wyobraź sobie inwestycję, która już przyciąga wzrok owalna bryła budynku, echo fortów w architekturze i narożnikowa działka 1.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł38,90 m² 3 830,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji pomiędzy Goleniowem, a Stargardem, tuż przy Maszewie. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł160 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Majdanu Królewskiego (powiat kolbuszowski, woj. podkarpackie), przy gminnej drodze asfaltowej, w zacisznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł94,91 m² 13 591,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czy zdarzyło Ci się pomyśleć, że już nic w Poznaniu nie zachwyca? Szukasz domu, który łączy nowoczesne budownictwo z niebanalnym stylem? Miejsca, gdzie nie musisz się martwić.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna pod usługi blisko centrum dębicy. Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 10 ar, położoną w Dębicy przy ul. Fabrycznej. Działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł81 m² 19 506,17 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Czteropokojowy apartament na Mokotowie | 81 m2 | ostatnie piętro : Dla kogo? - Dla rodziny z dziećmi, pary prowadzącej aktywny tryb życia lub inwestora. - dla tych, którzy cenią wygodę miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 380 zł49,70 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 675 m² 95,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka na obrzeżach Nałęczowa o powierzchni około 1700 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 13,00 m szerokość x 129,00.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł84,80 m² 8 360,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 89,98 m (wraz z piwnicą o pow. 5,18 m ) Nieruchomość zlokalizowana jest w Oleśnicy przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł61,06 m² 7 861,10 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane w Jeleniej Górze - Zabobrze III Nieruchomość położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł186 m² 10 209,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość Przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni 903 m2 Na parterze znajduje się wiatrołap, hol, kotłownia oraz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Piaskowa

Lubawa,warmińsko-mazurskie

455 000 zł112 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:428 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Lubawie przy ul. Piaskowej 2a, zabudowana budynkiem mieszkalnym z garażem oraz dwoma dodatkowymi budynkami o funkcji handlowo-usługowej /.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł844 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność! Działka w trakcie wydzielania. Do sprzedania działka budowlana oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mnu- teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

** ** ** Piękna okolica, raj dla wędkarzy i grzybiarzy ** Oferta tylko w biurze knc city Lublin ul. Krótka 4. Nowy orzechów gm. Sosnowica - polecam do zakupu atrakcyjny domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł994 m² 145,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę położoną w sąsiedztwie lasu w dzielnicy Zielonej Góry - Zawada, w niezwykle malowniczej okolicy. Znajduje się tu przystanek autobusów mzk, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 500 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż cztery sąsiadujące ze sobą działki położone w miejscowości Mokre, gm. Zamość, w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Zamość. To propozycja dla osób, które chcą wybudować dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł698 m² 5 945,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Do sprzedaży duży piętrowy niepodpiwniczony dom z ogromnym potencjałem. W bryle budynku zlokalizowany duży garaż o powierzchni 142 m2 i wysokości 3,1 m, który pomieści kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 152 000 zł156 m² 7 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam, połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 156m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce 550m2, ogrodzony, garaż w bryle budynku. Rozkład domu: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł806 m² 35,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 806 m w Korbielowie w otoczeniu lasu Szukasz wyjątkowego miejsca, które może stać się Twoją oazą spokoju lub doskonałą lokatą kapitału? Ta działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom szeregowy | Grodzisk Mazowiecki | wysoki standard | 150 m potencjału Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł63,50 m² 11 165,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Krzyżanowskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł171,06 m² 4 238,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:811 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 128 m położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 811 m zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł7 155 m² 21,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch działek położonych na południowym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dawny kiosk spożywczy przy ul. Kościuszki 29a w Sulęcinie na przeciwko Sądu. Działka o pow. 113 m2 zabudowana kioskiem spożywczym o pow. 50m2. Możliwość budowy większego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

434 999 zł31 m² 14 032,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok Sky tower/gajowicka/piwnica/balkon Loggia! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 826 zł41,46 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej w Pile, na osiedlu Lotników II, przy ul. Kołobrzeskiej 10. Mieszkanie o powierzchni 41,46 m obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

859 500 zł57,30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1966

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,3 m zlokalizowane na Dolnym Mokotowie. Lokal przeszedł generalny remont w 2020 roku. W 2023 wymieniono lodówkę i mikrofalówkę.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł150 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowo wybudowanego domu jednorodzinnego, zaprojektowanego na bazie projektu Miś , w funkcjonalnej wersji z użytkowym poddaszem - koniaczów.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 400 m² 113,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Bardzo ładna działka wśród nowo powstających domów jednorodzinnych o pow ok 1400m2 w miejscowości dobromierz otoczonej lasami w gminie Nowa Wieś Wielka Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł3 749 m² 294,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena promocja Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o powierzchni 3749 m2 usytuowana w otoczeniu lasu i luksusowych rezydencji na prestiżowym Osiedlu Redykajny w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 028 zł68,52 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 3. piętrze z panoramicznym widokiem na rzekę Motławę. Inwestycja klasy premium: prywatna siłownia z sauną, parking podziemny z systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł144,82 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 276 600 zł10 922 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę magazynowo - produkcyjną oraz zabudowę usługową! Teren administracyjnie położony w Bieruniu w okolicy fabryki Fiata. - idealny pod budowę hali na własne potrzeby lub pod.