dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

2 100 000 zł184,40 m² 11 388,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom w sercu Mazur prywatna oaza nad jeziorem z pomostem! Marzysz o porankach z widokiem na taflę jeziora i śpiewem ptaków? Ten klimatyczny dom w stylu mazurskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 113 m² 1 212,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na wawrze Idealne wymiary | Bliskość natury i miasta | Komplet mediów | Potencjał inwestycyjny | Asfaltowy dojazd | Niebawem kanalizacja | Blisko centrum To wyjątkowa okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł117 m² 9 316,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 117 m , zlokalizowane przy ul. Filipińskiej w Górze Kalwarii. Nieruchomość znajduje się na 2. i 3. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł1 502 m² 238,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce ciszy pod Warszawą działka 1502 m z całorocznym domkiem 50m! Są miejsca, do których przyjeżdża się tylko na chwilę i takie, z których nie chce się wracać. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 216 m² 92,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3216 m kw. położonej w malowniczej spokojnej okolicy, to jest w miejscowości Werdun.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł133 m² 6 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z 1984 roku, o powierzchni użytkowej 133 m, po modernizacji. Opis: parter to przestronny salon o powierzchni 33 m z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

761 200 zł34,60 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - 2 pokoje - stan deweloperski - 34,6 m2 - piwnica! Do zaoferowania mamy mieszkanie o powierzchni 34,6 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 000 zł33,57 m² 24 009,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa Marzysz o własnym miejscu w samym centrum miasta? Mieszkanie zlokalizowane w sąsiedztwie Placu Biskupiego to idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 250 m² 2 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

działka w centrum Dziwnowa 200 m do plaży , na działce posadowiono 10 domków letniskowych na wynajem. dla działki wydane są warunki zabudowy dla budynku czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 236 m² 98,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł170 m² 6 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:26 953 m²

Na sprzedaż piękne siedlisko położone w miejscowości Wola Blizocka o łącznej powierzchni 2,6953 ha. Nieruchomość posiada dogodny dojazd drogą asfaltową z drogi głównej. Siedliko.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł112,60 m² 5 239,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Cię serdecznie na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania w centrum Jeleniej Góry. Układ mieszkania Lokal, który pragnę.

Szczegóły ogłoszenia

264 480 zł1 824 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek w Lipianach - Osetna, nad Jeziorem Będzin Działki z dostępem do wody, idealne pod inwestycję na przyszłość. Dla działki została wydana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

285 442 zł34,81 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż ciche i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w mościcach o pow. 34,81 m2 przy ul. Kasztanowej. Mieszkanie składa się z: oddzielnej sypialni z oknem (wschód) niezależnego.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł650 m² 146,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Dobrzeniu Wielkim przy ulicy Kopernika. Media - 80 m. Od dzialki. I będą dociągnięte wspólnie przez wszystkich trzech właścicieli, łącznie. Wszystkie szczegóły przez.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł62,92 m² 7 597 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne M dla Twojej Rodziny! Przestronne, słoneczne 3 pokoje przy ul. Giełdowej obok lasu i Góry Chełmskiej. Doskonała lokalizacja z dostępem do przedszkola, politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł689 m² 941,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w spokojnej okolicy, w miejscowości Opacz-Kolonia, gmina Michałowice. Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 812 mkw., składa się.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł3 465 m² 159,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mpzp, duża działka bez pcc, pod zabudowębliźniaczą lub wolnostojącą Powierzchnia 3465m2 Kształt działki zbliżony do trapezu o wymiarach 66m,55m,67m,37m.Teren płaski o bardzo delikatnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł150 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Sopotu - przy ul. gen. Kazimierza Pułaskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych punktów kurortu. Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł128 m² 5 859,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu nowy dom w zabudowie bliźniaczej - położony kilka minut od miasta - Siedlęcin gmina Jeżów Sudecki. Dom wybudowany w 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Poznań,wielkopolskie

759 000 zł94 m² 8 074,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Bez podatku pcc Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający. Jeżeli szukasz nowej nieruchomości w zabudowie szeregowej w Poznaniu mam dla Ciebie świetną inwestycję w cenie mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

807 672 zł36,88 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny. Inwestycja Młyny Mogilska od noho Investment powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 464 m² 177,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1464 m , zlokalizowana w Kościerzynie przy ul. Małej Kolejowej. Działka znajduje się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł118,18 m² 8 884,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

1 050 000 zł I Sprzedaż I Dom bliźniak 118,18 m2 I Wólka Pracka | Gm. Piaseczno bez podatku pcc! 0% prowizji! Wpłaty na rachunek powierniczy - opłata rezerwacyjna 1%! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 000 zł63 m² 11 365,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 63 m | ostatnia kondygnacja | słoneczna ekspozycja | spokojne otoczenie Brak prowizji | zakup bez pcc Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł37,07 m² 15 241,44 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na I piętrze nowoczesnego budynku znajdującego się w ścisłym centrum Wrocławia. Klucze już za kilka miesięcy. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 200 m² 383,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Twój dom marzeń w Jakubowicach Konińskich Gmina Niemce | Powiat lubelski |mpzp: mn zabudowa jednorodzinna Miejsce, w którym możesz naprawdę odetchnąć Marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 500 zł122,60 m² 5 297,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:764 m²

Na sprzedaż dom parterowy położony w miejscowości oddalonej 7 km od Głogowa w kierunku Sławy na nowym Osiedlu "dębowy Park". W pierwszym etapie osiedla wybudowanych i sprzedanych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł962 m² 414,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- ogólnie: kształtna narożna działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, media - woda, prąd - dostępne z ulicy, aktualna decyzja wz - można od razu wystąpić.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł276 m² 2 228,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż duży lokal handlowo - usługowy o powierzchni 276 m2, położony w ścisłym centrum Olecka przy ul. Armii Krajowej. Odległość do Jeziora Oleckiego Wielkiego wynosi jedynie 250 m.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł58,48 m² 26 504,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament premium | brabank | gdańsk śródmieście Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Trójmiasta - Brabank, zlokalizowany nad samą Motławą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 100 zł64,20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,2 m2, wykończone pod klucz znajdujące się w inwestycji Klonova Park w Olecku w sercu Mazur Garbatych - jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy

Pasym,warmińsko-mazurskie

920 000 zł410,94 m² 2 238,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wybudowany w 2024 roku budynek z przeznaczeniem na usługi lub mieszkania. Nieruchomość sąsiaduje z jeziorem Kalwa. Cena zawiera podatek vat 23%. Budynek dwukondygnacyjny, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

752 800 zł31,60 m² 23 823 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w sercu Krakowa przy ul. Starowiślnej w prestiżowej dzielnicy Kazimierz, stare Miasto. Lokal o powierzchni 31,6 m z dodatkową antresolą ok. 9.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37,90 m² 9 234,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu, ul. Rydygiera dzielnica Rubinkowo I Ta nieruchomość została zaprojektowana tak, aby.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w Lubniewicach - miasto w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Wymiary: szer 33 m; dł. 60.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 812 m² 92,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki w doskonałej lokalizacji - Bądków gm. Zgierz. Działka o powierzchni 2812 m2 ,w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł920 m² 445,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 920 m | Sadków k. Wrocławia | Media w drodze. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 920 m położona w miejscowości Sadków, gmina Kąty Wrocławskie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł3 300 m² 390,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 1660/70 o powierzchni 33 arów (3300 m ), położona przy ul. Rucianej w Bielsku-Białej, w dzielnicy kamienica, sąsiedztwo uporządkowane zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł32 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz wygody dla siebie czy dla swojego Najemcy? Jest tu wszystko czego potrzeba młodym ludziom. Z przyjemnością przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m zlokalizowane.