dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 200 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 200 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2 sypialnie .Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł47 m² 14 936,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie (46,53 m2) częściowo wykończone, zlokalizowane na piątym piętrze w sześciopiętrowym budynku mieszkanlnym z 2021 r. Cena mieszkania - 695 000 pln gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Maków Mazowiecki

Maków Mazowiecki,mazowieckie

69 900 zł955 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Rybnik,śląskie

249 000 zł1 917 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

oferta na wyłączność biura Działka budowlana w dzielnicy Rybnika - Zebrzydowice Szukasz miejsca na budowę swojego domu w zacisznym i spokojnym miejscu? A zarazem cenisz sobie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Celestynów

Celestynów,mazowieckie

124 900 zł522 m² 239,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17). Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

DO sprzedaży nowoczesny, słoneczny apartament na zamkniętym osiedlu - tarnowskie góry - ścisłe centrum miasta! apartament O powierzchni 112 m2 + 70 m2 tarasów! Na sprzedaż unikalny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

790 000 zł56 m² 14 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 56 m | Gdańsk Żabianka Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łask

Łask,łódzkie

57 900 zł681 m² 85,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł73 m² 12 636,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dwustronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie 73,3m z garażem, położone w zielonej, spokojnej części Mokotowa na ul. Konstancińskiej, przy Parku Stanisława Dygata. Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł46 m² 13 631,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W bezkresnych dolinach Dzikiego Zachodu biegał Spirit mustang, którego nie dało się oswoić. Kochał wolność, przestrzeń i wiatr, który opowiadał mu historie miejsc, do których jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Barbarka,małopolskie

1 598 192 zł155 m² 10 310,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 178 m²

Nowoczesny dom wolnostojący premium W super cenie | 155 m2 | 5 pokoi | Stan deweloperski w wysokim standardzie | bez prowizji i pcc Oferta dla wymagającyc h. Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Straszyn,pomorskie

480 000 zł44 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Młody Straszyn Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, narożne mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,19 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

410 000 zł24 m² 17 083,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka W super okolicy! fajna opcja inwestycyjna! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce - os. Kalinowe. Dzielnica cechuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Katowice,śląskie

425 000 zł50 m² 8 510,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Świetna lokalizacja + komfortowy dojazd - ul. Rolna, katowice. Wyobraź sobie codzienność, w której nie tracisz czasu na stanie w korkach. Wychodzisz z mieszkania przy ul. Rolnej i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! dom wykończony pod klucz wysokiej klasy materiałami budowanymi, gotowy do zamieszkania! pierwsze zasiedlenie! Gorąco polecam domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Częstochowa,śląskie

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sowińskiego w dzielnicy Tysiąclecie. Trzy ustawne pokoje z ekspozycją okien na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

440 978 zł56 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Warszawa,mazowieckie

1 079 999 zł50 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie z tarasem 50 m i widokiem na panoramę Warszawy Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokoje do wejścia z parkingiem! Park Zakrzówek! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Szuwarowej w sąsiedztwie Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filipowicza

Kraków,małopolskie

489 000 zł34 m² 14 382,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania jednopokojowego na krakowskim osiedlu Kurdwanów przy ul. Filipowicza. Mieszkanie: - duży pokój, kuchnia jasna z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł57 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Szczepinie przy ul.Czarnieckiego we Wrocławiu Mieszkanie w niskiej zabudowie na 4 pietrze/4p składa się z : salonu z wyjsciem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

399 000 zł59 m² 6 722,83 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na parterze wysokiego bloku, o pow. 59,35 m2, na spokojnym osiedlu w Policach. W jego skład wchodzą: - pokój dzienny o pow. 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 352 zł44 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie deweloperskie, gotowe do wykończenia i wprowadzenia. Lokal składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ostrowiec

Ostrowiec,zachodniopomorskie

390 000 zł5 219 m² 74,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 5 219 m położona w spokojnej i zielonej miejscowości Ostrowiec, gmina Dębno, woj. zachodniopomorskie. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bociania

Adamów,śląskie

100 000 zł4 900 m² 20,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży nieruchomość gruntową , niezabudowaną położoną w miejscowości Adamów przy ulicy Bocianiej .( Gmina Kłomnice ) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Figowa

Sobótka,dolnośląskie

1 000 000 zł144 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w Sobótce - widok na Ślężę Przestronny lokal w zabudowie szeregowej o powierzchni 143,53 m2, położony w kameralnej inwestycji przy ul. Figowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

733 788 zł74 m² 9 880 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia bezczynszowe przestronne czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem w miejscowości Marki pod Warszawą. Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

682 000 zł57 m² 11 988 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Super oferta! Ciekawa propozycja dla Klientów wymagających, poszukujących klimatycznego, nowoczesnego designu. Wysoki standard wykończenia, wszystko wysokiej klasy, przytulne, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Siemianowice Śląskie,śląskie

289 000 zł50 m² 5 784,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Centrum Siemianowic Śląskich przy ul. Jana Pawła II. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Dostępne również domy z wiekszą działką Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł566 m² 1 148,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 566 m , zlokalizowanej na prestiżowym Osiedlu Skalnym. Ta przestronna parcela o prostokątnym kształcie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

363 209 zł47 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Poznaj naszą propozycję mieszkań w Skarbimierzycach, które są idealne dla osób szukających spokoju z dala od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnej bliskości do atrakcji Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł34 m² 13 070 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,43 m2 po generalnym remoncie w kamienicy po rewitalizacji przy ulicy Daszyńskiego we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: - duży pokój - Przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

1 270 000 zł155 m² 8 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż ostatni dom w tej inwestycji! Zaoszczędź stresu i nerwów na proces budowy domu, kup gotowy dom, wykończ i wprowadź się już za chwilę. Działka ponad 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Poraj

Poraj,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

 

 

Lubartów,lubelskie

499 000 zł61 m² 8 226,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w nowo wybudowanym domu wielorodzinnym. Nieruchomość budowana z nowoczesnych i solidnych materiałów. Teren ogrodzony, wjazd na pilota. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

884 000 zł79 m² 11 218,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Dzień dobry, miło, że tu jesteś. Posiadamy dostęp do wielu inwestycji deweloperskich w całym Wrocławiu, zapytaj - może mamy coś pasującego właśnie Tobie. Na sprzedaż nowe, czteropokojowe.