dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Sułków

Sułków,małopolskie

1 790 000 zł220 m² 8 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 715 m²

Dom z duszą, ogrodem pełnym zieleni i miejscem na rodzinne życie - Sułków Wyobraź sobie poranki z kawą w ogrodzie, gdzie śpiew ptaków zastępuje miejski zgiełk. Wieczory przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Komfort na koperniku! 2 pokoje Z klimatyzacją I garderobą | orbitalna Prezentujemy Państwu niezwykle komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

895 622 zł67 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe mieszkanie 2 -pokojowe z antresolą o pow. 26,03 m2 w bloku z windą w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakręt

Dębno,zachodniopomorskie

670 000 zł125 m² 5 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:301 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok 125m2, po kapitalnym remoncie wykonanym w oparciu o dbałość każdego szczegółu, posadowiony na przytulnej działce o powierzchni 301m2. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł73 m² 5 477,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atrium Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 72,87 mkw znajdującego się na 2 - piętrze 4-piętrowego bloku w ścisłym centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł57 m² 8 732,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja! Prezentujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,14m położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Dąbrówki w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sobieńczyce

Sobieńczyce,pomorskie

350 000 zł3 720 m² 94,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 156 o powierzchni 3720 m2 w miejscowości Sobieńczyce. Sobieńczyce - wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Kiełpin

Kiełpin,mazowieckie

890 000 zł145 m² 6 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu znajdującego się w malowniczej lokalizacji Kiełpinie. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł31 m² 17 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta Apartament położony jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł53 m² 6 442,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,63 m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Kaszubskiej, tuż obok Kaskady, w centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Głogów,dolnośląskie

799 900 zł200 m² 3 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom 200 m w Głogowie 5 sypialni, 3 łazienki, garaż, ogródek ul. Gnieźnieńska Twój nowy dom przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Wejherowo,pomorskie

860 000 zł91 m² 9 481,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestrzeń, komfort i kameralność - 3 - pokojowe ponad 90 metrowe mieszkanie z garażem w Wejherowie przy ul. Orzeszkowej! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Katowice,śląskie

458 262 zł36 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:9/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Dzień dobry, oferta ważna do Niedzieli. Jeżeli szukasz prestiżowego miejsca o rożnych metrażach zapraszam do kontaktu. Apartamenty prosto od Deweloperów bez prowizji! O Lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł27 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Luksusowy apartament na sprzedaż w centrum Warszawy Skwer Kard. Wyszyńskiego! Szukasz komfortowego i nowoczesnego mieszkania w sercu Warszawy? To idealna propozycja dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

319 000 zł59 m² 5 443,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne o powierzchni 58,60 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w przy ul. Piłsudskiego w Zawierciu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Chorzów,śląskie

300 000 zł46 m² 6 593,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Chorzowa przy ul. Wiosennej 14 - Idealna lokalizacja na Klimzowcu! Marzysz o własnym, nowoczesnym mieszkaniu, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kunic

Świdnica,dolnośląskie

244 000 zł36 m² 6 684,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat Nieruchomości poleca na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na popularnym i cenionym Osiedlu Młodych przy ul. Kunic w Świdnicy. Powierzchnia: 36,5 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Słonin,wielkopolskie

199 000 zł500 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z domkiem do zamieszkania okazja! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 500 m2. Cena sprzedaży wynosi 199,000 zł. Zabudowania na działce: budynek gospodarczo-magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł32 m² 19 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Mokotowie - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Racławicka 33, warszawa | 32 m | 1 pokój z oddzielną kuchnią Opis mieszkania: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 999 zł48 m² 6 249,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 48M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka z wc Czynsz - 700 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: C.H. Jagiellończycy Vendo Park Basen Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

563 824 zł54 m² 10 525 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rogóźnia

Rogóźnia,mazowieckie

290 000 zł2 050 m² 141,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 2050m2 położona w spokojnej i zielonej Rogóźni (w obrębie 0032), w gminie Ostrów Mazowiecka. W działce prąd oraz woda. Asfaltowa droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 045 zł32 m² 11 762,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Ozorków,łódzkie

278 500 zł48 m² 5 802 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz trzypokojowego mieszkania z balkonem, na niskiej kondygnacja, gdzie po odświeżeniu wnętrza będziesz mógł zamieszkać ze swoimi bliskim to mam dla Ciebie alternatywę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mszanka

Mszanka,małopolskie

439 000 zł17 000 m² 25,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składająca się z dwóch działek budowlanych z aktualnymi planem zagospodarowania mn ( zabudowa mieszkaniowa ) o powierzchni 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

656 796 zł45 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem | Wrocław, ul. Nowodworska Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,68 m położone na parterze nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Rzemieślnicza

Wąsosz,dolnośląskie

85 800 zł1 530 m² 56,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Wąsosz, zaledwie 15 minut jazdy od Rawicza. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do drogi ekspresowej S5 - tylko 10 minut samochodem, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł52 m² 9 068,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,38 m2 usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego. W cenie 2 miejsca postojowe. *Dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Uwieliny

Uwieliny,mazowieckie

190 000 zł1 100 m² 168,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1100 m.kw. w atrakcyjnym i cichym miejscu, znacznie oddalona od głównej drogi asfaltowej, co zapewnia prawdziwą ciszę i spokój na łonie natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Poznań,wielkopolskie

685 000 zł69 m² 9 913,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 69,10 m , położonego na 3. piętrze zadbanego bloku po kompleksowym remoncie, na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 495 000 zł214 m² 6 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:713 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą energooszczędnego domu wolnostojącego z garażem. Materiały, z których zbudowany jest dom sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 999 zł40 m² 7 089,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Makler poleca na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy w doskonałej lokalizacji - samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Choiny,mazowieckie

750 000 zł391 m² 1 918,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Oferta sprzedaży: budynek usługowo-mieszkalny Lokalizacja: poświętne Choiny, 7b, przy trasie Poświętne Wołomin Oferujemy na sprzedaż przestronny, funkcjonalny budynek usługowo-mieszkalny, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolonia Brużyca

Kolonia Brużyca,łódzkie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu o powierzchni 150 m2 w okolicach Aleksandrowa Łódzkiego Dom w stanie niemal deweloperskim-dalsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąkolowa

Łódź,łódzkie

484 999 zł58 m² 8 362,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wstęp: światło wpadające przez drewniane okna, widok zieleni i wnętrze zaprojektowane tak, by codzienność była wygodna i estetyczna. To przestrzeń, w której łatwo poczuć spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prawiedniki-Kolonia

Prawiedniki-Kolonia,lubelskie

796 969 zł125 m² 6 375,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja oferta deweloperska - rynek pierwotny! standard deweloperski bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! gmina głusk - prawiedniki-kolonia! Prestiżowe mini osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Turystyczna

Leszna Górna,śląskie

795 000 zł117 m² 6 794,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 979 m²

Leszna Górna - polecam do sprzedaży nietuzinkową nieruchomość w otoczeniu pięknej przyrody, gór, łąk i lasu. Leszna Górna to miejscowość blisko granicy z Czechami, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mikołajczyka

Sosnowiec,śląskie

11 014 000 zł26 548 m² 414,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:26 548 m²

Na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy o łącznej pow. użytkowej 2,6548 ha, zlokalizowany w Sosnowcu przy ul. Mikołajczyka! Nieruchomość stanowi zabudowany kompleks, objęty dwoma.