dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

260 000 zł23,77 m² 10 938,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Umeblowana kawalerka, w estetycznym budynku po generalnej rewitalizacji w 2017 roku, budynek z 1923 roku przebudowany na nowoczesny blok, teren ogrodzony z parkingiem (ograniczona liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł86,92 m² 7 696,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowy dom! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc duży dom skrajny Z ogrodem 83m2- garaż / fotowoltaika / rekuperacja/ ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 m² 14 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania w zrewitalizowanej, zabytkowej kamienicy z 1938 roku. To połączenie historycznego ducha.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł300 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość Budynek mieszkalno-usługowy ok. 300m2 położony na działce usługowej o powierzchni 3161m2. Nieruchomość usytuowana w strategicznej lokalizacji, idealna pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44 m² 13 386,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jeśli szukasz mieszkania, do którego można wejść i urządzić je po swojemu bez konieczności wykonywania najtrudniejszych prac remontowych- ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł250 m² 1 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

| na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 124,50 m2 (pow. całkowitej ok. 250 m2) , zlokalizowany na działce o powierzchni 910 m2 w Łopusznie, pow. kielecki. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 380 000 zł16 800 m² 201,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest grunt inwestycyjny o powierzchni 1,68 ha usytuowany przy ulicy Bohaterów Warszawy w Nowogardzie. Przeznaczenie terenu: tereny budowy usługowej oraz mieszkalnej: 1) Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Ryglice

Ryglice,małopolskie

260 000 zł110 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom jak u babci Ryglice 110 m | 5,5 ara | 260 000 zł Wyobraź sobie zapach drewna, ciepło pieca, trzask palących się polan i ciszę, w której słychać jedynie śpiew ptaków Ten.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł106 m² 22 547,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Hlonda, na osiedlu Ostoja Wilanów. Nieruchomość wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł43,08 m² 6 267,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43,08 m na sprzedaż 2 pokoje + oddzielna kuchnia ul. 3-go Maja 21 , Bielsk Podlaski Powierzchnia: 43,08 m Liczba pokoi: 2 pokoje Oddzielna kuchnia z oknem Piętro: i Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 102 000 zł282 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 420 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

CO sprzedajemy? Działkę budowlaną o powierzchni 1420 m . Gdzie znajduje się działka? W środku miejscowości Białołęka, woj. dolnośląskie, powiat głogowski, gmina Pęcław.

Szczegóły ogłoszenia

612 300 zł2 041 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz działki pod budowę wymarzonego domu z dużym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 2041 m . Nieruchomość objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 096 m² 90,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość z drzewami i widokiem na wodę! Działka pod zabudowę nad jeziorem na obrzeżach miasta w Sułkowie, 6 km od miasta. Grunt o pow. 2096 m2, przyległy do linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł49 m² 22 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy z 1930 roku, po kapitalnym remoncie, oferuje wysokiej jakości wykończenie i komfortowe warunki mieszkania. Kluczowe cechy- 49 m , 2 pokoje - Parter.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł67 m² 12 238,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia: od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom z duszą na Pojezierzu Drawskim - idealny na wypoczynek lub całoroczne zamieszkanie. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej okolicy Pojezierza Drawskiego, zaledwie 9 km.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50,80 m² 6 279,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idalne dla obywateli Z poza unii europejskiej! Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym jednym z bloków przy ul. Grodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 339 m² 26,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery wyjątkowe działki o powierzchni. 3339 m każda (jedna 3338 m ), położone na lubianym osiedlu Owczarki w spokojnej, zielonej części miasta. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

156 240 zł1 116 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Dąbrówce Nowej. Działka o kształcie prostokąta, posiada projekt warunków zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny do dwóch kondygnacji naziemnych. Prąd na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł132,40 m² 4 750,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Uwaga obniżka wiosenna! "zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wysokim parterze - miasto Legnica" Lokal mieszkalny 5-pokojowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł8 400 m² 5,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Las Trzciana, powiat bocheński Prezentujemy ofertę sprzedaży działki leśnej o powierzchni 0,8455 ha , położonej w malowniczej miejscowości Trzciana, w gminie Trzciana, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 427 940 zł14 282 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w miejscowości Chrząstawa Wielka, gmina Czernica. Media: woda, prąd, gaz w drodze przy działce Oznaczenie w pzp - mn - Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

775 125 zł2 067 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2067 m2 na sprzedaż - Tuchom Opis działki: działka o powierzchni 2067m2 położona w Tuchomiu. Kształt działki prostokąt. Teren płaski. Nieogrodzona i niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł119,48 m² 7 532,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowy dwupoziomowy apartament os. Zdrojowe Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 119,48m2 w skład której wchodzą: parter: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł61,57 m² 11 775,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja 11 budynków w zielonej części Sulejówka, idealna dla osób ceniących ciszę, prywatność i wygodny dostęp do miasta. Zostały ostatnie 2 lokale ograniczona dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł27 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m , zakupiona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł288 m² 4 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2 pod Nadarzynem. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Emmerson prezentuje Dom wolnostojący z 2000 roku znajdujący się w miejscowości Żerosławice, budynek stoi na działce o powierzchni 40 arów , składa się z parteru, piętra.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł113,80 m² 6 063,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu przestronne, jasne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 113,80 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2008 oku zlokalizowanym na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł71,94 m² 8 201,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy, w pełni wykończony i gotowy do wprowadzenia dom całoroczny, położony w miejscowości Joniec w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy ścianie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł186 m² 6 989,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 548 m²

Budynek z wieloma możliwościami w centrum Oświęcimia wyjątkowa okazja inwestycyjna Na sprzedaż wolnostojący budynek o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położony w Oświęcimiu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł130 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 956 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką w malowniczym Lubiechowie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w miejscowości Lubiechów. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł1 680 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż nowoczesna hala usługowo -magazynowo-biurowa w Rybniku Powierzchnia użytkowa: 1680 m Powierzchnia działki: 2300 m Rok budowy: 2022 Na sprzedaż oferujemy nowoczesną halę.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 999 zł1 287,32 m² 7 768,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Hotel Świeradów to działający obiekt hotelowy w segmencie 3-gwiazdkowym, położony jest w samym sercu Świeradowa-Zdroju, renomowanego uzdrowiska w malowniczych Górach Izerskich. To.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł49,90 m² 10 420,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 3 pokoje z dużym balkonem i widokiem na las | Jędrzychów Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 1. piętrze nowoczesnego, niskiego budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48,30 m² 4 865,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie Konstantynów, ul. Janowska Oferuję na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,30 m , położone w Konstantynowie przy ul. Janowskiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

362 500 zł570 m² 635,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o pow.570m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, objęta jest mpzp. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Media przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł123 m² 23 170,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Położenie : Warszawa, k. Hotelu Hilton, ul.Łucka Mieszkanie 5 - pokojowe o powierzchnii 126 m (123 m + 3 m balkon). Ściany wykonane są z cegły. Typ mieszkania : spółdzielcze,.