dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąkolowa

Łódź,łódzkie

484 999 zł58 m² 8 362,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wstęp: światło wpadające przez drewniane okna, widok zieleni i wnętrze zaprojektowane tak, by codzienność była wygodna i estetyczna. To przestrzeń, w której łatwo poczuć spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperów

Tarnowskie Góry,śląskie

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Cena: 310.000 zł do negocjacji Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m na osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł450 m² 711,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkową działke budowlaną w prestiżowej lokalizacji Rzeszów, ul. Władysława Warneńczyka (nr 729/10) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł62 m² 9 967,79 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie własnościowe, położone we Wrocławiu na osiedlu Nowy Dwór przy ul. Zemskiej. Mieszkanie o pow. 62,10 m.kw. 3 pokojowe, rozkładowe, z dużym balkonem. Przestronny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 070 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

115 000 zł1 062 m² 108,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż bardzo ładną i słoneczną działkę położoną na granicy Kunice - Siodło o pow. 1062 m2 w cenie 115 tys. Nieruchomość ma kształt prostokąta. Przy jej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

345 000 zł57 m² 6 059,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zakupu klimatycznego mieszkania w kamienicy o powierzchni 56,94 m2 z ogródkiem i garażem oraz piwnicą o powierzchni 6,3m2. Mieszkanie składa się: -trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

624 900 zł46 m² 13 584,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cena: 624 900 pln Powierzchnia: 64 m Piętro: 4/5 Lokalizacja: boczna ul. Partynickiej, partynice Stan prawny: pełna własność Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Partynicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rembertów

Rembertów,mazowieckie

320 000 zł1 477 m² 216,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Rembertów w gminie Tarczyn. Działka o powierzchni 1477 m2 ma wymiary 31 x 48 m. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Telefon jest srebrem, a decyzja złotem. Każda ulica ma swoją legendę. Warszawa ma Złotą, paryż ma Pola Elizejskie, a Łódź ma Rawską. Nie błyszczy marmurem, nie pachnie luksusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

590 000 zł72 m² 8 157,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 72,33 m , położone na parterze w zadbanym bloku na osiedlu przy ul. Bolesława Chrobrego w Siedlcach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strawczyn

Strawczyn,świętokrzyskie

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł54 m² 27 052,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Perła inwestycyjna lub idealne na start 53,6 m . Po generalnym remoncie w kamienicy z reprezantacyjną klatką schodową w samym sercu Warszawy - Puławska 1 ( śródmieście/mokotów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

820 000 zł64 m² 12 850,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygoda w zasięgu ręki! Przestronny salon, odbiór już w grudniu! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego osiedla w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Turowola-Kolonia

Turowola-Kolonia,lubelskie

195 000 zł1 800 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlano-usługowa (1800m2) w miejscowości Turowola-Kolonia tuż przy samej drodze krajowej nr 82 Łęczna Włodawa, gm. Puchaczów w pow. łęczyńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł67 m² 5 949,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1780

Mamy przyjemność zaprezentować pięciopokojowe mieszkanie na sprzedaż w jednej z bielskich kamienic! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 67,07 m 2 oraz powierzchni użytkowej 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Marzanny

Lewin Brzeski,opolskie

759 000 zł220 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Duży wielorodzinny dom z niezależnymi dwoma mieszkaniami idealny do zamieszkania przez większą rodzinę, która chce cieszyć się z mieszkania z rodzicami/dziadkami. Dom z 1987 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 952 705 zł138 m² 21 350 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

- 0% pcc - brak prowizji - centralne biuro sprzedaży mieszkań Luksusowe apartamenty w Wilanowie - cisza, zieleń, prestiż! Opis inwestycji: oferujemy wyjątkowe apartamenty w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

819 000 zł140 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Ofertą sprzedaży jest komfortowo wykończony, bardzo słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej położony 10 min od centrum Goleniowa. Praktycznie urządzony, w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Leszno,wielkopolskie

539 000 zł98 m² 5 487,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 w budynku z 2015r, nieopodal parku Klecińskiego - ul. Przyjaźni 105a. Nieruchomość składa się z: - salonu (20m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Letnia

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł39 m² 14 040,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Warszawa, ul. Letnia. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

540 000 zł37 m² 14 594,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje do własnej aranżacji! lokalizacja: os. Tysiąclecia (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty usługowe, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stary Bógpomóż

Stary Bógpomóż,kujawsko-pomorskie

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Przytulny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Stary Bógpomóż - gm. Bobrowniki Nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

499 999 zł40 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5m2, zlokalizowane w budynku z 2006r, przy ulicy Sosnowej na Bielanach Wrocławskich. Będzie to dobra inwestycja dla rodziny czy pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkowice,śląskie

1 080 000 zł154 m² 7 012,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zamieszkaj za 3 miesiące w domu wykończonym zgodnie z twoim gustem i Twoimi wymaganiami. Możesz wybrać jeden z czterech domów, które właśnie są wykańczane. Dom będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

1 370 000 zł97 m² 14 123,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż bezczynszowy apartament o pow. 97 m na 1. piętrze (z II) w Lublinie przy ul. Dożynkowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 040 000 zł37 m² 28 108,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Hampton Home oferuje na sprzedaż inwestycyjny, widokowy i cichy Apartament z balkonem - 7 pietro - ostatnie w kamienicy z 1958 roku z cegły, konstrukcja rama H. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Mielno,wielkopolskie

4 150 000 zł200 m² 20 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 416 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość: jest to lokalizacyjna perełka w otulinie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, mielno, powiat poznański, gm. Czerwonak, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Połczyńska

Koszalin,zachodniopomorskie

608 000 zł81 m² 7 548,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wspaniały stylowy domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczony malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, pól i łąk. Prezentujemy dom w rejonie ul.Połczyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Józefów

Józefów,mazowieckie

255 800 zł1 038 m² 246,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17).Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł30 m² 16 214,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego przy ul. Strumykowej. Lokal ma powierzchnię 30,22m2. Budynek położony na spokojnym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł57 m² 16 344,50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 3 pokojowe, przytulne, idealnie doświetlone mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Modzelewskiego - okolice stacji metra Wilanowska. Mieszkanie: po generalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Osowiec,mazowieckie

989 000 zł151 m² 6 549,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dla wymagających ekonomiczny w użytkowaniu dom 151 m2 w zabudowie bliźniaczej w Osowcu obok Grodziska Maz. Słoneczne lokale z dużymi oknami ( w salonie okno przesuwne), pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzemienica,podkarpackie

389 000 zł100 m² 3 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom wolnostojący w Krzemienicy koło Łańcuta (gm. Czarna) o powierzchni użytkowej ok. 83m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 14 arów w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Częstochowa,śląskie

184 000 zł34 m² 5 380,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

***** rezerwacja ***** Oferta dostępna wyłącznie w wgn! Na sprzedaż ustawne mieszkanie typu M-2 o powierzchni 34,2 m2, położone przy Alei Niepodległości, w dzielnicy Ostatni Grosz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Nowe Wągrodno

Nowe Wągrodno,mazowieckie

826 000 zł32 500 m² 25,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż świetna działka inwestycyjna o pow. 32 510 m.kw. w miejscowości Nowe Wągrodno. Działka znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, w sąsiedztwie kilku nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Milejowice

Milejowice,mazowieckie

299 000 zł1 367 m² 218,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka w Milejowicach. Dookoła buduje się wiele nowoczesnych domów, dzięki czemu okolica staje się bardzo rozwojowa. Idealne miejsce dla dewelopera na budowę czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł50 m² 11 302,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,90 m , położone w Rzeszowie przy ul. Jacka Malczewskiego. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

596 068 zł79 m² 7 512,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.