dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redzikowo,pomorskie

330 000 zł44 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 44,32 m , położone na 4. piętrze w spokojnej części Redzikowa. Nieruchomość jest w pełni umeblowana, po remoncie, z dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

250 000 zł38 m² 6 563,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

- mieszkanie 2 pokoje 38m2 na 1 piętrze w Wieżowcu Do sprzedaży mieszkanie, o powierzchni 38,09m2, z balkonem. Stan własności : spółdzielcze własnościowe bez księgi wieczystej Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

685 150 zł87 m² 7 836,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w pod Poznańskiej miejscowości. Bez pcc prowizja 0% Dom jest ogrzewany pompą ciepła, a na całej jego powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

916 427 zł53 m² 17 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe mieszkanie 3-pokojowe w inwestycji przy ul. Rydlówka 31 Zakup bez prowizji i podatku pcc oferta dotyczy lokalu 4.A.1.07 Piętro 1/3 Metraż 52,82 m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Cena do indywidualnej negocjacji! Zapraszamy do obejrzenia i zakupu przestronnego, trzypokojowego mieszkania, usytuowanego w urokliwej kamienicy w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Fajsławice,lubelskie

240 000 zł2 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działki budowlane położona w Fajsławicach w gminie Fajsławice, w powiecie krasnostawskim. Każda o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

529 900 zł40 m² 13 415,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż - ekskluzywne mieszkanie w stylu premium w topowej lokalizacji w Bielsku-Białej, u podnóża Szyndzielni, w bezpośrednim sąsiedztwie gór oraz wyciągu narciarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł41 m² 13 507 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń - wysoki standard wykończenia, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, jasne i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gutowo

Gutowo,kujawsko-pomorskie

2 700 000 zł350 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 628 m²

Duży dom - sześć sypialni - idealny dla dużej rodziny. Możliwość podziału budynku na dwa niezależne mieszkania - idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowe. Dzięki dużej instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Świdnica,dolnośląskie

539 999 zł83 m² 6 506,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

MS To mieszkanie ma w sobie wyjątkowy rytm. Wysokie, prawie 3-metrowe sufity dają poczucie przestrzeni i świeżości, a oryginalne deski podłogowe i drzwi opowiadają historię dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Konin,wielkopolskie

127 000 zł1 030 m² 123,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Koninie przy ul. Mazowieckiej na osiedlu Łężyn Powierzchnia:1030mkw, kształt: regularny o wymiarach ok. 37m x 28 Dojazd: gruntową drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miedziana Góra

Miedziana Góra,świętokrzyskie

134 800 zł1 661 m² 81,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych przy lesie, tylko 15 minut do Kielc - ,sypialnia` stolicy województwa. Zakup bezpośrednio od właściciela - brak prowizji. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

810 000 zł47 m² 17 234 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 2 pokojowego mieszkania wykończonego w standardzie Premium. Mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Toruń,kujawsko-pomorskie

282 000 zł27 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Ta przytulna kawalerka o powierzchni 27 m na 9. piętrze wieżowca z windą. Z balkonu rozpościera się widok na Wisłę, stare Miasto i panoramę Torunia. Wnętrze: ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł65 m² 10 043,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

3 pokoje | 64,62 m2 | ul. Hetmańska | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 64,62 m2. Znajduje się na drugim piętrze w niskim 2-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem

Kraków,małopolskie

730 000 zł70 m² 10 417 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatni apartament na sprzedaż! merus deweloper oferuje mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej w Libertowie przy ul. Św. Floriana. Libertów Zacisze to prestiżowa inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzybów

Grzybów,świętokrzyskie

575 000 zł120 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 964 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom, na unikalnej działce, w kapitalnym położeniu Kapitalne położenie: nieruchomość położona zaledwie 3 km od granic Staszowa (zaledwie 3 minuty jazdy autem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Spokojna

Drużyna,wielkopolskie

210 000 zł681 m² 308,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kształtna działka budowlana o powierzchni 681 m , położona w Drużynie, przy ul. Spokojnej, sąsiadująca z lasem, z dostępem do mediów (prąd, woda, kanalizacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głusino

Głusino,pomorskie

400 000 zł198 m² 2 020,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 024 m²

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: millennium Nieruchomości prezentuje: przedstawiamy Państwu urokliwą nieruchomość na sprzedaż, usytuowaną w malowniczej i spokojnej wsi Głusino na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

479 000 zł50 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Niepodważalnym atutem inwestycji , Nowa Przystań' jest jej lokalizacja, która zapewnia sprawny dojazd do centrum oraz największych miast aglomeracji trójmiejskiej. To idealne miejsce zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł41 m² 13 625,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja! Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Barniewice,pomorskie

499 000 zł805 m² 619,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż narożna działka budowlana, zlokalizowana na granicy Barniewic i Gdańskiej Osowy. Działka: narożna działka budowlana, przeznaczona pod budowę jednorodzinną/bliźniaczą, jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starzyńskiego

Częstochowa,śląskie

220 000 zł33 m² 6 606,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,3 m , położona na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Starzyńskiego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka

Rumia,pomorskie

399 000 zł51 m² 7 799,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie W zabudowie szeregowej Kameralne ogrodzone osiedle | Miejsce parkingowe | Balkon | Komfortowy i funkcjonalny układ ***** rozkład pomieszczeń: poziom 0: * Korytarz + klatka schodowa (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

431 904 zł38 m² 11 511,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kaborno,warmińsko-mazurskie

399 000 zł75 m² 5 344,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szukasz domu dla siebie i rodziny? Marzysz o własnym ogródku i pięknej okolicy? Ten dom będzie idealny dla ciebie! Biuro Północ Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom na Warmii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

355 000 zł48 m² 7 397 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Jaśminowej w Elblągu. W dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zielonej okolicy, która od lat cieszy się uznaniem mieszkańców, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Olesin,mazowieckie

210 000 zł900 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie ostatnie działki budowlane o powierzchni od 900 m2 każda. Szerokość działki 25m od drogi. Woda z wodociągu, prąd i kanalizacja w drodze. Odległość od Warszawy 30 km, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

306 500 zł37 m² 8 292,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w zielonej, przyjaznej części Starogardu Gdańskiego. To miejsce idealne zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trzeszkowice

Trzeszkowice,lubelskie

170 000 zł1 200 m² 141,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki w miejscowości Trzeszkowice koło Mełgwi zlokalizowane w pierwszej i drugiej linii zabudowy. Przeznaczone są pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

340 000 zł66 m² 5 182,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie, zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, w cichej i zielonej części Szubina. W skład mieszkania wchodzą: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

799 900 zł89 m² 8 957 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Bardzo Ładna Okolica. Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Starej Wsi Domy w zabudowie szeregowej - lokale o powierzchni ok 89,3 m2, w bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

532 608 zł49 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin - wrotków bez prowizji i bez podatku pcc Ostatnie wolne mieszkania bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku szybki termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

1 360 000 zł74 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż- ul. Piltza, kraków Na sprzedaż komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o świetnym rozkładzie, zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

879 000 zł186 m² 4 725,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowy dom znajdujący się w pobliżu ul. Dębickiej w Rzeszowie. Dom o łącznej powierzchni wynoszącej aż 186m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

498 000 zł51 m² 9 736,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,15 m , doskonale zlokalizowane - tuż obok parku! Mieszkanie po generalnym remoncie w 2023 roku! Nowa instalacja elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł40 m² 10 864,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5m2, zlokalizowane przy ulicy Lubińskiej (stare Miasto, wrocław). Jest to idealna nieruchomość na start, dla singla, pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

670 000 zł451 m² 1 484,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Rezerwacja - Biuro Nieruchomości Aplauz przedstawia na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalno-gospodarczy! Lokalizacja: blisko centrum Jeleniej Góry Powierzchnia całkowita: 451,22 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

645 000 zł57 m² 11 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na parterze z dwoma ogródkami, widne, duże okna po dwóch stronach mieszkania, widok na park. Najciekawsze informacje wyjawię na miejscu ;) Tylko osoby prywatne. Zachęcam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

868 316 zł59 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Centralne biuro sprzedaży mieszkań 0% pcc | brak prowizji Zamieszkaj na Mokotowie - komfort, spokój i elegancja w jednym miejscu! Ta inwestycja to połączenie miejskiego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł84 m² 5 202,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe z balkonem na 1 piętrze o powierzchni 58 m2 z poddaszem użytkowym o powierzchni 25,61 m2 - razem 83,62 m2 sprzedawane w stanie deweloperskim. *W.