dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 200 000 zł486,30 m² 4 523,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 725 m²

Dla konesera ciszy, przestrzeni i pięknych widoków. Lokalizacja Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, które zachwyca ciszą, zielenią i przestrzenią. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 450 zł40,04 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 491 zł44,93 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 002 zł52,17 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł500 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 500 m2, w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym (rod) Zgoda, położona między ulicami Santocką, statkowskiego i Augustówką (mokotów, patrz mapa),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł123 m² 6 422,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38 m² 15 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Gdańsk, ul. Kołobrzeska | 38 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł116 m² 5 594,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom parterowy pod Gdańskiem w dobrej cenie? To możliwe. Przedstawiamy jedyne w swoim rodzaju osiedle bliźniaków parterowych w Pępowie. Dlaczego ta oferta jest wyjątkowa? Komfort domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 000 zł32,09 m² 9 940,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania wykończonego pod klucz, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł30,89 m² 10 974,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł26,24 m² 11 013,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł39 m² 13 743,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Od wlasciciela. Zapraszam 14.05 do zobaczenia. Sprzedam mieszkanie nowe odebrane 2 pokojowe z miejscem parkingowym - w nowym budownictwie, odebrane 04.2026. Bezpośrednio. Tramwaj bblisko. Wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: centrum / ul. Kilińszczaków 30, blisko sklepy, szkoła, przedszkole Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł320 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest doskonale prosperujące spa położone w jednej z prestiżowych lokalizacji na Śląsku. Lokalizacja Obiekt znajduje się w zadbanej, odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 144 m² 375,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną w Łupstychu 1144 m , 10 min od centrum Olsztyna prestiżowej i zielonej dzielnicy Olsztyna. To miejsce, gdzie można zamieszkać blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł42 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie Oferujemy na sprzedaż dwa ostatnie gotowe mieszkania wykonane stanie deweloperskim podwyższonym: - 2 górne mieszkania: - mieszkanie O powierzchni 42 mkw+ balkon Cena 452000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł165 m² 7 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany przy ul. Hollaka w Radzyminie - powierzchnia domu ok. 165 m oraz działka o powierzchni ok. 850 m . Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 252 zł57,58 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 062 zł53,73 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 000 zł52 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł130 m² 7 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Masz dość czekania na koniec budowy i walki z szambem? W Baninie czekają na Ciebie ostatnie dwie połówki bliźniaka, które są już oddane do użytkowania. Możesz odebrać klucze.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł170 m² 7 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta obejmuje połowę kamienicy składającą się z mieszkania o powierzchni 75m2 na pierwszym piętrze wraz z lokalem usługowym zlokalizowanym na parterze o powierzchni 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł15 000 m² 23,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla Konesera! Na sprzedaż wyjątkowa - jedyna w swoim rodzaju, klimatycznie położona działka w kompleksie parku krajobrazowego o pow. 15 000 m2 w miejscowości Żerzyno.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 552 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dwoma domami i altaną Malinowice, gmina Psary Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł300 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Posiadam na sprzedaż połowę domu w zabudowie bliźniaczej. Dom położony na skarpie z widokiem na jezioro Bartążek. Powierzchnia zabudowy to ok 300 m (powierzchnia użytkowa ok 200m2),.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł255,49 m² 10 959,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować kamienicę inwestycyjną położoną przy ul. Przedwiośnie 6 w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Krakowa Stare Podgórze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł540 m² 7 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko - kompleks budynków agroturystycznych położony w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. To prosperujące, sezonowe gospodarstwo agroturystyczne, które od lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł80,30 m² 16 799,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Mokotowa przy ul. Ksawerów 30. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 518 176 zł63,26 m² 23 998,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 63,5 m , położonego na 4. piętrze w budynku z windą na warszawskim Ursynowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 000 zł217 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom 170 m | 2 niezależne mieszkania | piękny ogród | koniuchy toruń Wyjątkowy dom w centrum miasta z prywatnym ogrodem Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł71,71 m² 10 179,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Skarbimierzyce, przy ul. Klubowej wraz z miejscem parkingowym. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł68,80 m² 8 415,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja Apartament z ogródkiem za cenę 579.000,00 zł! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny, w stanie deweloperskim, położony w Bielsku-Białej Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,78 m² 12 804,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Мы также говорим на русском! oferta tylko U nas! na wyłączność - nie szukaj dalej :) ul. Bajeczna, dąbie, grzegórzki, kraków. Obok ulica: ofiar Dąbia, aleja Pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wejherowie na spokojnym i kameralnym osiedlu. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie lasów i terenów rekreacyjnych, co sprzyja aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł165 m² 3 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Nowa cena! 499 000 zł. Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 123 m2 w Grajewie przy ul. Konstytucji 3 Maja. Oprócz powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł100,20 m² 18 463,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż oferujemy ponad stumetrowe mieszkanie (100,2m2) w przedwojennej oficerskiej kamienicy w Warszawie, przy forcie Sadyba. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 522 m² 226,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam malowniczą działkę o powierzchni 1522 m Prace Duże Blisko natury i Warszawy Szukasz idealnego miejsca na dom, gdzie po pracy odetchniesz wśród zieleni, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł190 m² 3 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:615 m²

Duży dom na działce 615 m2, 675 00 zł, jastrzębie-Zdrój, centrum dzielnicy Zdrój. Budynek po częściowym remoncie zewnętrznym( docieplony), możliwość użytkowania przez dwie rodziny (niezależna.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

#Wrocław, leśnica - ul. Średzka 33 2 pokoje 40 m -> Szukasz klimatycznego mieszkania w przyjemnej kamienicy? -> Chcesz mieszkać w cichym miejscu, ale z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 796 zł93,46 m² 6 952,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dwa mieszkania na jednej Księdze Wieczystej! B2 _________ Kup i zarabiaj nawet 70 tys. Pln rocznie. Zwrot z inwestycji w zależności od standardu wykończenia od 7 do 8% w skali roku(!).

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł46,65 m² 14 555,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 46,65 m znajduje się na parterze w budynku z 2010 roku. Zostało zaprojektowane w funkcjonalny sposób, który zapewnia wygodę codziennego życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł118,34 m² 5 906,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim, pow. użytkowa 118,34 m2 (111,34 m2 bez ścian). 4pokoje + salon, czernica, gmina Gaszowice, powiat rybnicki. Działka o powierzchni 787 m2. Nowa oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł93,89 m² 7 668,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas - nowa inwestycja! Marki, mieszkanie dwupoziomowe 4-5 pokojowe z ogródkiem, 2 miejsca postojowe oferta deweloperska - 0% prowizji dla Kupującego Prezentujemy mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł58,59 m² 13 637,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielonka, mieszkanie 3 pokojowe z garażem na 2 samochody, balkon, strych promocja - 799.000 zł z ceny 850.000 zł OFERTA deweloperska - bez prowizji i podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł55,88 m² 11 721,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ząbki, ul. Mazowiecka, 2 pokoje z oddzielną widną kuchnia, 55,88 m2, duży balkon, piwnica, 2 miejsca postojowe 0% prowizji dla Kupującego Prezentujemy wykończone mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 000 zł120 m² 7 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kobyłka, segment środkowy na sprzedaż, 4 pokoje + poddasze do aranżacji, dwa miejsce postojowe, wygrodzony ogródek Biuro sprzedaży dewelopera oferta deweloperska - kupujący nie płaci 2% podatku P.C.C!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Radzymin, okolice ul. Norwida/narbutta, segment środkowy, 5 pokoi, garaż, poddasze nieużytkowe oferta deweloperska - bez prowizji I bez 2% podatku P.C.C. Cena promocyjna za segment środkowy.